Ustaların dikkatine

deli firat

DOĞACI
@deli firat ustam yazılanları bazen geç görüyorum telefondan girdiğim için nette bazen sorunlar oluşuyor. Dediğin gibi herkesi sabırla dinliyorum da ben yine bana doğru geleni alıyorum. Az geçmişini ve şuanki alana iyi hakim olduğum için. Sadece yerin altını bilmiyorum fikir ve yorumlarada açığız ben sabredeceğin ki bu konudan başkalarında istifade etsin benimle beraber. Oldukca güzel yorumlar geldi sadece @kahmi Leonard ustam üstü kapalı bişeyler yazdı lakin tam açıklık getirnedi
Gardaşım nikinden önce yazdıklarım gereksiz biri içindi o kendini biliyor buna açıklık getireyim

Kamhi Leonard

PiSaGoR
@deli firat ustam yazılanları bazen geç görüyorum telefondan girdiğim için nette bazen sorunlar oluşuyor. Dediğin gibi herkesi sabırla dinliyorum da ben yine bana doğru geleni alıyorum. Az geçmişini ve şuanki alana iyi hakim olduğum için. Sadece yerin altını bilmiyorum fikir ve yorumlarada açığız ben sabredeceğin ki bu konudan başkalarında istifade etsin benimle beraber. Oldukca güzel yorumlar geldi sadece @kahmi Leonard ustam üstü kapalı bişeyler yazdı lakin tam açıklık getirnedi
col ustam o gördüğün sütun basligi deyil
alıntı yaptığım yer aşikar bir nokta az çok anlamışsındır ne demek istediğimi 🤫
Sütun başlığı olması için genişlik ve ebat olarak boyutu daha büyük olması gerek
görmüş olduğumuz görsel
merdiven süslemesi mazgali gibi düşün
devamında benzeri türden mermer parcalari çıkacaktır
yani ustam burası defineyle alakası Yok özet olarak
ama bir yapı kalıntısı ile karsilasman an meselesi
kazma kürek işi deyil evet çünkü üzerindeki harfiyat 2.5 ila 4 metreye kadar yığma halinde büyük kaya tabakalari seni zorlar
bu yüzden iş makinası desteği alman gerek
buda zor çünkü arka planda
burayı gören evler var
mesajım acilimi bu saygılar ✌

CooL

Bilgili Üye
Eski dönem yerleşkelerinden kalan bir yapı taşıdır. Arazideki toprak tabakası ortalama 3 m kaldırınca mermer yolu odaların izlerini vs. Bulabilirsin. Define işareti değildir.
Kolaylıklar diliyorum.
@Keskingöz ustam bana göre güzel ve mantıklı bir yorum yapmışsın saolasın

CooL

Bilgili Üye
col ustam o gördüğün sütun basligi deyil
alıntı yaptığım yer aşikar bir nokta az çok anlamışsındır ne demek istediğimi 🤫
Sütun başlığı olması için genişlik ve ebat olarak boyutu daha büyük olması gerek
görmüş olduğumuz görsel
merdiven süslemesi mazgali gibi düşün
devamında benzeri türden mermer parcalari çıkacaktır
yani ustam burası defineyle alakası Yok özet olarak
ama bir yapı kalıntısı ile karsilasman an meselesi
kazma kürek işi deyil evet çünkü üzerindeki harfiyat 2.5 ila 4 metreye kadar yığma halinde büyük kaya tabakalari seni zorlar
bu yüzden iş makinası desteği alman gerek
buda zor çünkü arka planda
burayı gören evler var
mesajım acilimi bu saygılar ✌
@Kamhi Leonard ustam çok güzel yorumlar mantıklı bir görüş.dediğini anladım evlerin olması sorun değil sağlam kişiler daha önceden küçük çalışmalar yapılmıştı lakin olayının ne olduğunu çözememiştik