Ustaların dikkatine

CooL

Bilgili Üye
Ustam bu nedir hangi döneme aittir. Gününüze bulunduğu alan türbe adı altında gelmiştir geçekten kullanılma amacı nedir teşekkürler

CooL

Bilgili Üye
Dört tarafında aynı figürler var üstünde göründüğü gibi oyma çevresinde meşe ağaçları büyük olan meşe ağacı yaklaşık 700 yaşında ön bilgi olarak yazayım

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Neden direk bir üye ustamızı başlık açarak soru sordunuz. Bu şekilde ustamız sizi duyamaz.
-1453 senmisin yoksa.
Bak milletin aklına neler geldi. Neyse rastgele.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bunu yapanaça neden özelden sormadınız... Konu başlığı hoş olmamış.....

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
yaw arkadaş herşeyin altında bişi aranmaz ne hali geldik biz böyle ne zaman böyle oldu bu insanlık valla hayretler içindeyim...

CooL

Bilgili Üye
Arkadaşlar şimdi kimse alınganlık yapmasın. Orada başlıktan sonra yazdığım açıklamada bu nedir ne amaçla kullanılmıştır dönemi nedir diye sormuştum. Neden direk @Arkeolog1453 ismini yazdığıma gelince az çok bu işin kitabını okumuş en önemlisi de bu sütün taşını ben sayfaya daha önce atmıştım konu olarak işlenmiştir.neden özelden sormadım sorusuna gelince genele yazdım ki verilen bilgileri herkes görsün aynı konu başkasında varsa bilgi edinsin yada başkalarında bilgi sahibi olsun amaçlıydı.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Arkadaşlar şimdi kimse alınganlık yapmasın. Orada başlıktan sonra yazdığım açıklamada bu nedir ne amaçla kullanılmıştır dönemi nedir diye sormuştum. Neden direk @Arkeolog1453 ismini yazdığıma gelince az çok bu işin kitabını okumuş en önemlisi de bu sütün taşını ben sayfaya daha önce atmıştım konu olarak işlenmiştir.neden özelden sormadım sorusuna gelince genele yazdım ki verilen bilgileri herkes görsün aynı konu başkasında varsa bilgi edinsin yada başkalarında bilgi sahibi olsun amaçlıydı.
Başlığı değiştirdim, şimdi daha çok yorum gelebilir. Rastgele.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Taşta özel yazıt veya isim kişiye özel işlemeler varsa sunak taşıdır , ikinci ihtimal herhangi bir yapıya ait sütun kafası .