Selamün Aleyküm site sakinleri.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben 25 senedir Fetih suresinin son ayetini önceleri elle yazardım, sonra talep patlaması yaşanınca fotokopi çektirmeye başladım.
Sebebi ise: Bebekler uykularından çok şiddetli bir şekilde ağlayarak uyanırlar belli bir zaman. İşte bu ayet yazılır, katlanır çocuğun yastığının
içine konursa biiznillah bu ağlayarak uyanma hadisesi biter. Belki şu ana kadar 2.000 adet olmuştur.
Bu şekilde herkes bu ayetin faydasını gördü. 2 kişi hariç. Birisi inanmadı, birisi de ben başka hocaya dualar yazdırdım gerek yok amma yinede alayım dedi.

Sözün özü: Talep olacak. Talep olmadan olmuyor bu çubuk işi de...
Bir de; Marifet Çubukta değil ki Fatih Kardaşım.
Önce çıkalım araziye, sistemi kurayım, çubukları sana vereyim sen bak.
Baktım sistem sende çalıştı, yeri işaretledin. Sonra ben bakayım. Aynı yerde bende de işaret verirse;
o sistem artık senindir. Ben kendime bir tane daha yaparım inşallah.
Bu sistem eti kemiği ile birlikte en fazla 80-tl. tutar. Külfeti yoktur. Yeter ki çalışsın.

Yalnız bu çubuğun bir çok eksiği var: Minerale gitmez..Boşluk bulmaz.... Demiri-Bakırı-Kurşunu-Aleminyumu-bronzu asla göstermez. :200:
eyvallah tam zamanı denemenın birkaç gun once kılıstradaydım gordunmu orayı sen konyanın goz bebegi adam vazo bulmuş evın dıs duvarına pencerenın ustune koymuş yeraltı tunelleri dehset bır yer pazar gun gıdelım ıstersen

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
eyvallah tam zamanı denemenın birkaç gun once kılıstradaydım gordunmu orayı sen konyanın goz bebegi adam vazo bulmuş evın dıs duvarına pencerenın ustune koymuş yeraltı tunelleri dehset bır yer pazar gun gıdelım ıstersen
İnşallah
Bu pazar gidelim.
Epeydir gidip ziyaret edeyim dedim, nasip olmadı. Hep googleden baktım resimlerine, araştırdım.
Hep yakınlarında dolaştım.
Yedek pilleride alayım epey resim çekerim inşallah. :)