Bu eskiya belgelerinin tamamı soyulmuş yerlerdir.

Storm

Editör
Her şeyin bir vakti saati olduğunu geçte olsak öğrendik elhamdülillah.
Vakit saat gelince çayımızı da içeriz, çekilecek dişleri de çekeriz inşallah.
Ya Nasip diyelim kardaşım.
Bayram abi sitenin tekinde gümüş çubuk satan yer buldum normal define çubuğu değil 1mm 2mm şeklinde hangisi iyi ya da daha iyileri var midir abi ?
https://www.metalal.net/kategori/gumus-kaynak-40#labels=969-2 bi inceleyebilir misin müsait oldugunda

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bayram abi sitenin tekinde gümüş çubuk satan yer buldum normal define çubuğu değil 1mm 2mm şeklinde hangisi iyi ya da daha iyileri var midir abi ?
https://www.metalal.net/kategori/gumus-kaynak-40#labels=969-2 bi inceleyebilir misin müsait oldugunda
malesef 2mm çaptan daha kalınını piyasada bulamıyoruz.
2mm olandan 4 tane al inşallah.
2 adeti birleştir ( Lehim veya bant ile) 1 takım yap.

Aldıktan sonra da sıfır zımpara ile üzerindeki katmanı temizlemek gerekiyor.

Fiyatını da epey artırmışlar.
24 den 35 e çıkmış.

Storm

Editör
malesef 2mm çaptan daha kalınını piyasada bulamıyoruz.
2mm olandan 4 tane al inşallah.
2 adeti birleştir ( Lehim veya bant ile) 1 takım yap.

Aldıktan sonra da sıfır zımpara ile üzerindeki katmanı temizlemek gerekiyor.

Fiyatını da epey artırmışlar.
24 den 35 e çıkmış.
35 olsa iyi abi 41,50 felan kdv ile :D

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
35 olsa iyi abi 41,50 felan kdv ile :D
Satış Tekniği diyorlar,
Site açılldığından beri hep böyle KDVsiz yazıyorlar.
Birde kravatsız satış yapanlar bu şekilde kdv siz yazarlar.
(istisnası vardır, amma kaideye bozmuyor :) )

Halbuki; aldatan bizden değil demiş güzel peygamberimiz sav.
İnsana en büyük kazığı; yine kendi atıyor..

Değer mi hiç değer mi hiç..... türküsünü değiştirmem lazım amma sesim iyi değil.
Çığıramıyorum. :72:

Storm

Editör
Satış Tekniği diyorlar,
Site açılldığından beri hep böyle KDVsiz yazıyorlar.
Birde kravatsız satış yapanlar bu şekilde kdv siz yazarlar.
(istisnası vardır, amma kaideye bozmuyor :) )

Halbuki; aldatan bizden değil demiş güzel peygamberimiz sav.
İnsana en büyük kazığı; yine kendi atıyor..

Değer mi hiç değer mi hiç..... türküsünü değiştirmem lazım amma sesim iyi değil.
Çığıramıyorum. :72:
iyi dedin abi ekonomi de enflasyon düşüyor diyorlar bunlarda paso zam tanıdık gümüşçü var ona söyleyeyim bari o toptan alırken bari ucuza düşürürüz

megamoon

Member
Emin olunki bende sessiz bir şekilde işimi zaten rabbim nasib ederse yapacağım. Şunu bilinki hakiki 7 bölgede olan hiç bir bölgede yoktur. Ve olmazda bütün bölgeleri bilirim 6 ya kadar olanları boştur.
Hakiki bölge 7 olanıdır ve feriştah olsalar en ufak bir iz dahi bulamayacaklar .
Ben sözümün eriyim ben işimi bitireyim size tek tek bütün yapılan işaretleri ve noktalarını yazacağım bundan şüpheniz olmasın. Sizin ne düşündüğünüzü bilmem ama ben sizin kandirildiginizdan eminim .
Buda sizin yureginizin güzelliğinden olsa gerek.

Benim şimdi hiç bir şeye ihtiyacım yok tek ihtiyacım yurda dönüp bi an önce işime bakmak. Maddi ve manevi hiç bir şeye hamd olsun ihtiyacım yoktur. Ne ekip nede başka birşey. Devletimin ekibi vardır ve yeterlidir. Başkasına ihtiyacım olmadı olamazda vesselam..

Feriştah olsalar en ufak bir iz dahi bulamayacaklar diyen Gurbetçiadama cevaben:

1.Son tepede kaç kişi zehirlenerek öldürüldü?
2.Son tepeden kac kisi ayrilarak yola devam ettiler?
3.Bir bölgeye vardılar....o bolgeden bir kisi geri döndü....hangi ünvanla nereye geldi?
(Feriştah isen eğer bu bilgiye cevap ver ver kiiii burada bütün üyeleri arkadasları birşeyleri bildigine inandır.)
Saygılar arkadaşım

Son düzenleme:

sinekwalesii

Aktif Üye
Baştan sona 3 kez okudum yazılan herşeyi hiç birşey anlamadım. Herkes herşeyi biliyor ama herkes hiçbirşeyi bilmiyor. Kafam karıştı sevgili ustalarım.

megamoon

Member
Baştan sona 3 kez okudum yazılan herşeyi hiç birşey anlamadım. Herkes herşeyi biliyor ama herkes hiçbirşeyi bilmiyor. Kafam karıştı sevgili ustalarım.
Benim yazdığım gerceklere ancak gurbetciadam cevap verebilir.cunkü herşeyi çok iyi bildiğini söyluyor.benim sorum ona zaten

Son düzenleme:

gurbetciadam

Member
Feriştah olsalar en ufak bir iz dahi bulamayacaklar diyen Gurbetçiadama cevaben:

1.Son tepede kaç kişi zehirlenerek öldürüldü?
2.Son tepeden kac kisi ayrilarak yola devam ettiler?
3.Bir bölgeye vardılar....o bolgeden bir kisi geri döndü....hangi ünvanla nereye geldi?
(Feriştah isen eğer bu bilgiye cevap ver ver kiiii burada bütün üyeleri arkadasları birşeyleri bildigine inandır.)
Saygılar arkadaşım

baktım ve okudum yazdıkları emın ol sadece guldum...
sız hakıkaten tam cahıl lıselı gıbısınız herkes bılıyorum dıyıyor ya bende sıze dıyıyorum az daha sabredın
volcan 100 yıldır konusuluyor ben kıyamete kadar konusluacagım tek ıstedıgım kahramanlık degıl dua .
hıc kımseye bır mahmudıye dahı bırakmayacagım bundan emın olun. hepsı devletımındır...
sahsı kısılere en ufak bır bılgı ve sır vermedım vermemde
yıne de ılgınız ıcın tesekkur ederım.
okadar bılıyorsun ya yerle ılgılı en ufak bır kayda deger noktaya dahı ulastıgınız yoktuır. ve emın olun kı ulasamayacaksınız nokta.....

megamoon

Member
baktım ve okudum yazdıkları emın ol sadece guldum...
sız hakıkaten tam cahıl lıselı gıbısınız herkes bılıyorum dıyıyor ya bende sıze dıyıyorum az daha sabredın
volcan 100 yıldır konusuluyor ben kıyamete kadar konusluacagım tek ıstedıgım kahramanlık degıl dua .
hıc kımseye bır mahmudıye dahı bırakmayacagım bundan emın olun. hepsı devletımındır...
sahsı kısılere en ufak bır bılgı ve sır vermedım vermemde
yıne de ılgınız ıcın tesekkur ederım.
okadar bılıyorsun ya yerle ılgılı en ufak bır kayda deger noktaya dahı ulastıgınız yoktuır. ve emın olun kı ulasamayacaksınız nokta.....
Hoşgeldin profesör.....benim bildigimin onda birini bile bilmiyorsun.benim bir şey bilmedigimi ima ediyorsun.ben bolgenin icinde yaşıyorum.sen bölgeyi dahi bilmiyorsun.ki uzun zamandır tutturmuşsun devlete vericem devletime vericem.neyi biliyorsunda vereceksin.sana mani olan nedir daha neyi bekliyorsun.? Mevcut devlete vermiyorsun hala burada soyleyip duruyorsun.hangi devlete vereceksin ?ki bizde rahat edelim

Sharpa

Aktif Üye
Hadi devlet bey yine iyisin.
Çıkıyor volçanın paraları senin için.

Artık kimin volçanıysa, dağa taşa devletleri abat edecek para doldurmuş.