Bu eskiya belgelerinin tamamı soyulmuş yerlerdir.

gurbetciadam

Member
Mérak etme rabbim ol deyince oldurandir. Bu güne kadar kaldıysa vardır bi bildiği. Her neyse hak herseyin en iyisini bilir. Siz bakın keyfinize bu konuda size yardımcı olamam.

gurbetciadam

Member
Hayırdır? gelip buraya ateş püskürüyorsunuz ne demek istediğiniz de belli değil! Siz daha önce milletin paylaştığı belgeleri paylaşmıştınız birde bana ait demiştiniz gerçi oda sahte belgeydi amacınız ne?
Bu açtığınız konu ve belge
Hakikî belgedir bunu ortalığa yatana hakkım helal değildir. Zihniyeti kâfir olan bunu | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Buda araga isimli üyenin sizden aylar önce açtığı konu..
Yazı 4. Harita. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Işte sen gibiler bunun ne zaman piyasaya sunulduğunu dahi bilmez. Bu belge 12 yıldır calinali baktilarki burası bulunamıyor hemende sahteye yattınız vay zavallılar vay. Ben kısa özet geceyim van muradiyeye ne dersin?
Belge ne eskiya belgesi nede roma. Istersen daha açık konuşayım nema lara ait bir hesaptır. Sen belgeden anladığın bumu?

gurbetciadam

Member
Hayırdır? gelip buraya ateş püskürüyorsunuz ne demek istediğiniz de belli değil! Siz daha önce milletin paylaştığı belgeleri paylaşmıştınız birde bana ait demiştiniz gerçi oda sahte belgeydi amacınız ne?
Bu açtığınız konu ve belge
Hakikî belgedir bunu ortalığa yatana hakkım helal değildir. Zihniyeti kâfir olan bunu | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Buda araga isimli üyenin sizden aylar önce açtığı konu..
Yazı 4. Harita. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Sonrada bana çok sınırlı agresif vesaire dersiniz işi bilmeden xxxxx öğrenmiş millet. Ben birşey söylüyorsam benimde elbet vardır bi bildiğim sizler gibi hayali konuşmam kimsenin hesabına leke veya laf etmem bu belgeleri kahve ve namussuz biri piyasaya yaydı elinede 3 'ün biri geçti havalarinida aldılar okadar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Sonrada bana çok sınırlı agresif vesaire dersiniz işi bilmeden ibneligini öğrenmiş millet. Ben birşey söylüyorsam benimde elbet vardır bi bildiğim sizler gibi hayali konuşmam kimsenin hesabına leke veya laf etmem bu belgeleri kahve ve namussuz biri piyasaya yaydı elinede 3 'ün biri geçti havalarinida aldılar okadar...
Ağzınızdan Allah lafzı düşmez amma, üslubsuzlukta da dibi görmüşsünüz.
ayıp!
şahsi düşüncem;
Usta bir defineci Doğuda ise; belgeye evrağa ihtiyacı olmaz :)

gurbetciadam

Member
Ağzınızdan Allah lafzı düşmez amma, üslubsuzlukta da dibi görmüşsünüz.
ayıp!
şahsi düşüncem;
Usta bir defineci Doğuda ise; belgeye evrağa ihtiyacı olmaz :)
Yemişim usta defineciyi sanki ustalar hatasız kusursuz eksiksiz dünyaya gelmiş tövbe haşa estağfirullah.
Benimki saygısızlık değil sadece şaşkınlık ve haksızlığa tahammülsüzlük neyse bol muhabbetler..

Dampiel

Aktif Üye
Ben belgeden anlamam işim de olmaz,yorumlarda ustalar sahte dediyse olay bitmiştir.. Size de burda kimse prim ve reklam yaptırmaz yeriniz varsa gider açarsınız..Şimdi gidip bir kahve köşesinde define hayallari kurmaya devam edin..Seviyeniz ve üslubunuz çok düşük oralara inemeyeceğim kusura bakmayın..

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
GURBETçiadam kardeşimiz,bir kazık yemiş hıncını bizlerden çıkarıyor.özenle takip ediyorum.ağzındaki baklalar çıkmaya başladı.kendince kendinden emin.ettiği laflar hep iğneleyici.uslubu insanları kendinden itiyor.ama vatansever birisi.benim gözlemlerim bunlar.gubetçi adam biraz sakin kardeşim.kimseyi kırma.gel sende bu ailenin bir üyesi ol.kapımız açık.hemde sonuna kadar.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Doğru konuşanın delili yalan konuşanın yemini eksik olmazmış.
Bize bir delil sunmadigin sürece herşey boş.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Yemişim usta defineciyi ? sanki ustalar hatasız kusursuz eksiksiz dünyaya gelmiş tövbe haşa estağfirullah.
Benimki saygısızlık değil sadece şaşkınlık ve haksızlığa tahammülsüzlük neyse bol muhabbetler..
yeme konusunda tereddüt seziyorum. Daha çok yenilmiş gibi duruyorsun.
Antipati toplamayı bırakmalısın.
Uslup önemlidir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ben sana diyorum ustam. Çayım var semaverim var evde var yemekte var dişi çekilecek yerde var sen gelmiyorsun. @BulursamKader25 ile yakınız iş güçten eli değmiyor diyorum buyur ustalarım
Her şeyin bir vakti saati olduğunu geçte olsak öğrendik elhamdülillah.
Vakit saat gelince çayımızı da içeriz, çekilecek dişleri de çekeriz inşallah.
Ya Nasip diyelim kardaşım.