Bu eskiya belgelerinin tamamı soyulmuş yerlerdir.

gurbetciadam

Member
Selamun aleyküm.
Bana herkes tarafından baskı yapıldığının farkındayım.
Lakin burada bir çok defineci kardeşimiz hayalini ve iştahını kabartacak şekilde bir hesap var. Nedir o hesap eskiya belgeleri.
Eyvallah eskiya hesaplarının tamamı doğrudur. Lakin internete attıkları asla değildir. Bu kadar insanı enayi yerine koymalarının tek sebebi vardır bunuda net olarak söylüyorum ister inanırsınız ister inanmazsınız o size kalmış birşey.
Piyasada bulunan eskiya belgelerinin tamamı soygun yemiştir lakin kişiler değil volcan bütün bölgeleri bir araya toplamıştır kimi yok bulgarca surda burda inanmayın kardeşim.
Içimizde bunu net şekilde bilenler var.
Ben net herseyini biliyorsam onlarda biliyor .
Varsa o yiğitler siyonizme hacliya falana filana yüzmez değil çıksın karşıma yapılan esaret ve noktaları tek tek saysın ben güveneyim benide inandirsin bendekinin aynını okusun.
Tutarım elinden kendime kardeş bellerim alırım devletimi gider hepsini çıkarırım ama nerde .
Onlar sadece kendini birde yahudi siyonizme kulluk ediyorlar . Bu söylediğim kişiler kendini net şekilde gizleyen kişilerdir biraz aklinizi kullanın kardeşlerim bu iş sizin sandığınız gibi işler değil vesselam..

gurbetciadam

Member
Bana içinizden kızan hatta bu yalan söylüyor diyende olacak.
Elhamdülillah. Müslümanım müslüman yalan söylemez. Müslüman nefsiyle hareket etmez.
Ortada bir hakikat var batılı güçler bunun devletimize faydası dokunmaması için yeri bilen kişileri dahi ortadan kaldırmak peşindeler. Ben kısaca.sunuda söylemek ve eklemek istiyorum ben yerleri devletime teslim edeceğim o milleti yanlış bilgiler ile oyalayan deyyuslar ise gidip dedelerinin kaya mezarlarını kırmaktan başka birşey bırakmayacağım. Bunuda ALLAHIN ISMI şerifine yemin ederek söylüyorum volcan ve ekibinin tek bir mahmudiyesini dahi bırakmayacağım.. hepsini devletimizin bekası için devletimize vereceğim. Bunu göreceksiniz. Ben bu konuda en ufak tereddüt ve şüphem olmamıştır olmayacakta vesselam...

gurbetciadam

Member
Ve Birgün benim bu söylediklerime sizde tanık olacaksınız.
Işimi bitirdikten sonra namus ve şeref sözü veriyorum devletimde musade buyurursa ben bütün işaretleri tek tek burda sizinle paylaşacağım. O zaman nasıl hata yaptığınızı nasıl yanlış yaptığınızı hepiniz anlayacaksınız.
Ama pişman olunucak birşey olmayacak. Herşey layık olduğu yerde olacak vesselam..
Hepiniz kardeşimsiniz bu konuda şüpheniz olmasın.. Allah yar ve yardimcimiz olsun. Dua ediniz. INŞAALLAH...

Dampiel

Aktif Üye
Hayırdır? gelip buraya ateş püskürüyorsunuz ne demek istediğiniz de belli değil! Siz daha önce milletin paylaştığı belgeleri paylaşmıştınız birde bana ait demiştiniz gerçi oda sahte belgeydi amacınız ne?
Bu açtığınız konu ve belge
Hakikî belgedir bunu ortalığa yatana hakkım helal değildir. Zihniyeti kâfir olan bunu | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Buda araga isimli üyenin sizden aylar önce açtığı konu..
Yazı 4. Harita. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Son düzenleme:

Flux

Yeni Üye
Ne siyonizmi ne haclisi burda gercekleri bilen dahi olsa kimsenin dillendiripte gidip alabilicegi gucunun yetecegi seyler degil , herkes biliyorki senin benim onun bunun gidip cikarmasina izin verilmiycegi seyler bunlar kaldiki devlet zaten tenhadan bunlari cikartiyor yerleri yurtlari hepsi belli devlet safinda guzel kardesim , senin benim onun bunun yurdum insaninin resmi halde bile saf disi kalabilicek bir reaksiyon bu, bu sebebten konusulmasinin bile anlami yok sahsim adina sadece senin benim hayallerimi anlik olarak süsler oteye gecmez.

Flux

Yeni Üye
Bazen burda o sahte belgeleri okurken bile insanin akli basindan gidiyor binbir medeniyetten toplanmis paralarin ziynet esyalarinin degerini dusundugumuzde bunlar paha bicilemeyen seyler bir insanin hayalini kurdugunda bile aklini ve ruh halini sarsan bir durum , buyuzden burada isin aslini yerini isaretini vs vs bilen olmus olmamis yine bir anlami yok herkesin boyunu aşan ugrasilmamsi gereken kardesin kardesi muslumanin muslumani uzmemesi gereken seyler bunlar, bosverin bunlari , definesohbeti toplulugunda ki tum arkadaslar kendince kucukten nasibini arayan tahribata karsi bulunan eserlerin yurdumda kalmasi icin bilinclendiren insanlarin oldugu bi topluluk otesi burayi aşar definesohbeti toplulugu icin dusuncelerim budur.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gercek belge ama internetdekiler soyulmus sendekiler duruyor yerleride sanirim ben ne istedigini anlamadim ben avciyim bu karacasini kopegini kurdunu ayisini bilirim nerde fakat bende bir gorsel goremedim zamaninda hata yaptim bir kac yer paylastim ne isaret kaldi ne yer kurdilar sende dursun belge ozaman yerlerde bilenlerde madem boyle bir bilgin var paylasirsin bilen yeri gider nasiplenir cok gelip gidiyor surasi bende burasi bende buldum diyen agizmi ariyorsunuz yer pesindemisiniz yada ben yanlis anliyorum . Evet bazi arkadaslar isaretlerle konum resimlese hikaye yazsa eskiya isini geride birakir :) sen acik konus ben sana yer yazarim belgende yerde senin olsun .ben alamadim sen devletle yada gucun varsa al .

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Prim yapmaya çalışıyor izin vermeyin derim .
Fotokopi belgelerle kaf dağın ardına yolculuk misali .

sef_er

Operatör
mayhem ustadim, kimseye hic böyle açık ve hic bu kadar cok destek verdiginizi görmedim. Benim anladığım kadarıyla gurbetciadam, birilerine guvemis, fakat haritalarina, cihazlarina, mallarina el koymuslar, çalmışlar, bundan dolayi insanlara güven tabanda, hep kazık yemiş, ben kendisini takip ediyorum vallahi boyke anladım. Elide bos degil soyledigi, bir destek arıyor, amac devlete katkı, şahsi menfaatim yok diyor, birde engelli bir uye vardi, ayni kisimi bilmiyorum, kendisi buna cevap vermedi, uslup ayni gibi

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Belge ve harita varsa yerde ondadir bu isin asli budur belgede var yerde . Zaten belgeyi haritayi yazsa is biter kimse kimseyi yutamaz . Ha firildakciya denk gelmeye gor oarmaginda oynatir ortada site forum varsa kandirmaca varsa el atarim bizim uyarilarimiz kurallarimiz net disina cikan zarar goruyorsa buraya maal edemez . Bilgi paylasiminda sinir nerdeyseyokken

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
gurbetciadam hala konu acipta akil oyunlari yapiyon..ayip ediyosun artik...bildigin varsa soyle sektorden vatandas sana yardim eder kalkinir ihya olursun.devletin eskiya malina ihtiyaci yok gariban vatandasi sevindir sen.....devletin makinasi cihazi muzecisi kakili var.isterse topragi elekten gecirir ....bu tarz konu acipta milletin kafasini bulandirma dahaaa......

Moneyman

Bilgili Üye
Ortada bir hakikat var batılı güçler bunun devletimize faydası dokunmaması için yeri bilen kişileri dahi ortadan kaldırmak peşindeler.
Böyle bir şeyin olduğuna ihtimal vermiyorum, şunu sende bil ülkemizin toprakları içerisinde olan her bir halttan devletin haberi var..Sende yer olacak hem de bu kadar efsane olmuş yer ve bunu devlet bilmeyecek? mümkün değil...