Uydu görüntüleme doğrumudur bilgisi olan

saftilki

Moderatör
Moderatör
çoğunu okudum syn dadaş, diz kapağını kırdım 40 gün alçı ve 1 ay fizik tedavi bilgisayar başında interneti delik deşik ettim:3:
ve halen devam, inanan ve inanmayan çok kişi mevcut, ama herkes şunu bilsinki her an işin rengi değişebilir,
şimdi iha ve drone leri lidar ve gpr teknolojisi ile donatıyorlar, yola döşenen plastik p...tlayıcıları artık görebilecekler,

ancak ne varki bu teknolojinin %30 ancak kamoyu ile paylaşılır, ilerleyen yıllarda çubuk deyince millet gülecek,

şu yüklediğim fotorafa ne diyorsun bakim fikrini alayım, bunun için yeni konu açmaya gerek yok, öbür konu içerisinde de paylaşmayayım,

jeolog

Co Admin
Co Admin
Evet keşke bu teknoloji hayata geçse de Atlantis varmıyış, yokmuymuş emin olsak hatta Hz. Nuh'un Gemisini bulsalar ihtişamına tanık olsak. Drone teknolojisinden bu konuda ümitliyim. Bizim tek tek cihazlarımızın ötesine gideceğini sanmıyor olsam da...

Not: Marmara denizinin tabanındaki fay hattını bile 15 senedir tam olarak haritalayamadık.

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar şimdilik bildiğim kadarıyla nasıl bakılır sizlere yaptığım video ile bildiğim kadarını paylaşayım. Herkes herşeye inanmak zorunda değildir. Çünkü bazı insanlar çubuğa inanmazken bazı insanlarda elektroniğe malesef hala inanmıyorlar. Günümüz teknolojisini bilmeyene veya anlamak istemeyene anlatmak gerçekten çok zordur. Bu teknolojide gerçek manada benimde aklımda sorularım mevcuttur. Cevaplarını yakın bir zamanda inşallah almayı bekliyorum. Ama öğrenmek isteyen video daki gibi başlangıç seviyesinde başlayabilir.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arada ben hiç kimseye ücret karşılığı yer tespiti yapmışlığım yokken uydudan da baktığım kişilerden ücret almışlığım yoktur. İster forumda ister gerçek hayatta olsun yaptığım herşeyi Allah rızası için yaparım. Bu bana yeter.

saftilki

Moderatör
Moderatör
sonuncu fotodaki yerin adı taaki dedelerimizden bu yana tepe köy, bak şimdi tesadüfe, kare içine aldığım yere traktörün sabanı batmıyor düz taş var baya büyük,

ilk foto daki yerin içini bizzat gördüğüm bir mekandır, içine yanan bez atıp baktık,
bir başka programla da böyle çıktı, tesadüfün bukadarına da artık pes,

fay hattı ve maden yatağı oldukça derin bir olay ama ilerleyen yıllarda onuda başarırlar evelallah,

Son düzenleme:

saftilki

Moderatör
Moderatör
syn dadas o video için eline sağlık lakin çok karışık iş, özelin açıksa koordinat atayım bakarmısın:confused:

kanije

Bilgili Üye
Her zaman söylüyorum.İnsan Bildiğinin alimi,Bilmediğinin cahilidir bundan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki.
Herkesi memnun eden insan bukalemundur.

kanije

Bilgili Üye
dadas_25 usta çalışmalarında kendi kabuğuna çekilmende yarar var diye düşünüyorum.
yoksa çok uğraşırsın milletle.