Uydu görüntüleme doğrumudur bilgisi olan

Spelit

Yeni Üye
Uydu üzerinden görüntüleme yapılırmi,ne kadar gerçekçi acaba bildiri olan varmi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
150-250 metre uzağına atım yaparak yeri buluyor. Nokta atışı yapamıyorlar.
Çoğu para tuzagı. Uzak durulmasında fayda var. yerinizi elinizden alma ihtimalleri de çok yüksek.

ragıp

Uzman
@Spelit

dostum
paylaşımınızdaki görüntüyü nasıl elde ettiniz?
yöntemi nedir?
3 giriş 4 oda yorumunu neye göre yaptınız
bunu biraz açarsanız bizlerde bilgi sahibi oluruz

selametle

Hırçın

Member
Bi arkadaşın aracılığıyla , istanbuldan 2 arkadaş geldi .elinde bildiğimiz elektronik alan tarama vardı .gece biryere gittik tuttu ilkinde alan taramayı var dedi şimdide uyduyla irtibata geçelim dedi deyid ettirmek için neyse biz 2 arkadaşı aşağı yola gönderdik güvenlik için .makinacı aradı birisiyle konuştu yer söyledi bulamadı el fenerini yak yukarı havaya tut dedi .buldu bizi bulur bulmaz bize aşağıda 2kişi sizi gözetliyor dedi biz ona onlar bizden dedik tamamdır ozaman .Bi 40 sani ye kadar bekledik o ne yaptıysa bilmiyorum neye baktıysa nasıl baktıysa .oda var dedi hatta paranın kime ait olduğunu bile söyledi resimler gönderdi arkadasın paylaştığı resimlerden bilmiyorum doğruluk payını ustalar inanmadığım içinde o alanda çalışmada yapmadık .takdir sizin

ragıp

Uzman
Bi arkadaşın aracılığıyla , istanbuldan 2 arkadaş geldi .elinde bildiğimiz elektronik alan tarama vardı .gece biryere gittik tuttu ilkinde alan taramayı var dedi şimdide uyduyla irtibata geçelim dedi deyid ettirmek için neyse biz 2 arkadaşı aşağı yola gönderdik güvenlik için .makinacı aradı birisiyle konuştu yer söyledi bulamadı el fenerini yak yukarı havaya tut dedi .buldu bizi bulur bulmaz bize aşağıda 2kişi sizi gözetliyor dedi biz ona onlar bizden dedik tamamdır ozaman .Bi 40 sani ye kadar bekledik o ne yaptıysa bilmiyorum neye baktıysa nasıl baktıysa .oda var dedi hatta paranın kime ait olduğunu bile söyledi resimler gönderdi arkadasın paylaştığı resimlerden bilmiyorum doğruluk payını ustalar inanmadığım içinde o alanda çalışmada yapmadık .takdir sizin
doğruluk payını teyit etmenin tek yolu
ya allah bismillah
hele bir tez zamanda teyit et ki
bizleri de bilgilendir

son günlerde uydudan görüntü alma pek bir moda oldu :)
bu konuya inanan arkadaşlar olduğu kadar inanmayan arkadaşlarda var

neticeyi görmekte fayda var derim

selametle

Brkcll

Engellendi
Kimin olduğunu bilimsel kazılarda kazı bitimine yakın zor bulabiliyoruz adam uydudan konuşmak istemiyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Paranın kime ait olduğunu söylecek kadar işi çığırından çıkarmışlar. :S:

Sahtekarlık olurda bu kadar olmaz, denir bu sözlerine.

Velakin benim sözüm de yanlış: Sahtekarlığa onay verilmez. :)

işin özü şu arkadaşlar:
israil menşeili bir navigasyon programına yama yapılarak; koordinat yazılıyor.
Harita geldiğinde çeşitli simgeler çıkıyor. Bu simgeler burada mezar mı var başka birşey mi o anlaşılıyor.
Her koordinatta bu tür simgeler gözükmüyor elbette. Buradan şunu çıkarıyoruz: Bazı namussuzlar bizim memleketin neresinde ne var daha önce tespit edip, haritaya işlemişler. Navigasyon programında ne işi var derseniz? Bunlar hala ülkemize gelip işlemde bulunuyorlar.

Bu nedenle arazide, ilgisiz alakasız yerde bir yabancı görürseniz, hemen jandarmayı arayınız. Burada bir ecnebi var. Dolaşıp duruyorlar. Hallerini beğenmedim bilginiz olsun komutanım deyin. Sen ne geziyorsun oralarda sorusu gelirse; mangala geldim deyin, komutan anlar. Teşekkür eder. Bu vesile ile hizmetiniz büyük olur.

Şirvan

Operatör
Bu ilginç işte paranin kime ait olduğunu dahi bilmişler. Tırıvıri bunlar inanma. Resimler var isenyükle bakalim

kazman

Yeni Üye
Uydu merceklerden olusan dev bir fotograf makinasindan ote bisey degildir.yer altini gorseydi.biz pkk nin.abd talibanin.esed işid in.israil filistinin yer alti tunellerini yerle bir ederdi.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar şuan bende üzerinde çalışmakta olduğum başka bir konudur. Uydu eskiden sadece bir fotoğraf makinesi olarak kullanılsada günümüzde silah olarak kullanma çalışmaları sürmektedir ve hali hazırda bir çok projeleri bulunmaktadır. Neyse konuya gelirsek türkiyede dahil bir çok ülkenin sensör özelliği bulunan uyduları mecuttur. Bu sensörlerle her yıl maden tetkik ve rezerv kontrolleri yapılmaktadır. Bunun dışında diğer gezegenlerdeki gazları dahi görebilen bir teknoloji neden bulunduğu gezegeni inceleyemesin.
İlk başlarda bende inanmıyordum lakin maden rezervini kontrol edebilen bir teknoloji neden aynı yerdeki fay hattını yada boşluğu bulamassın diye düşündüm. Vel hasıl kelam biraz araştırınca kanije ustamında yardımıyla bende bakmaya başladım ama çok eksiklerim ve sorularım var. Bunlarıda tamamladım mı kullanılan programlarda dahil detaylı bir konu açacağım inşallah.

Son düzenleme: