Uydu görüntüleme doğrumudur bilgisi olan

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim video yayınlamayı internetteki sahtekarlardan dolayı iptal ettim. Kusura bakmayın. Yanlış işlem yaptırıp bilmedikleri halde baktığını idda eden ve ücret alan kişilerden dolayı video çekmekten vazgeçtim.

Wise99

Aktif Üye
Site yetkileri uydu görüntüsü hakkimda net bi bilgi yayinlarsa daha az insan inanacak ve oara ve umutlarini kaybetmeyecektir bu konuda bilgili alanina giren kisiler yaparsa sevinirim
Bn kisisel dusumce de uydudan yer bakmak sacmalik bakarsinda sadece haritalardan bakarsin :):):)
Ya beyler nasil oluyorda dedektorler bile 5 metreyi görmezken uydudan uer bakacaklar mantikli olalim bnce

Nasip34

Bilgili Üye
Kardeşim video yayınlamayı internetteki sahtekarlardan dolayı iptal ettim. Kusura bakmayın. Yanlış işlem yaptırıp bilmedikleri halde baktığını idda eden ve ücret alan kişilerden dolayı video çekmekten vazgeçtim.
:(:(:( ustam kararınıza içtenlikle saygı duyuyorum. Nasipte yokmuş öğrenmek, n'apalım artık... :(

Nasip34

Bilgili Üye
Harbiden çok üzüldüm kaç senedir merak ediyordum acaba dadas_25 ustam özelden gösterme şansımız varmıdır ? Hep boşa sallıyoruz vallaha :D toprağa.
Al benden de o kadar :) Topraktan nasibimiz mi yok, vakti mi gelmiyor Allah bilir. Keşke güven verecek bir yolumuz olsaydı da video bilgisi üzerine çalışsaydık bare soğuk kış zamanı... Ya Nasip!

Navi

Yeni Üye
Evet bu soğuk kış zamanları eğitim seminerleri olaydı iyiydi.