Moderatörler bakabilirmi

acgöz

Member
afiyet olsun üstadlarım Menderes abi peki birşey daha sorayım bazı arkadaşlar kendilerinin olmayan fotoğrafları atıyor hatta bunu daha önce gene dile getirmiştim isimlerini belli etmek istemiyorum ama şöylebirşey ben bir fotoğraf paylaşıyorum başkası bunu indiriyor 2-3 ay sonra sanki fotoğrafları falan kendisi çekmiş gibi paylaşıp çözüm yolu istiyor buna birşey yapabilirmiyiz ?

PiSaGoR

Engellendi
afiyet olsun üstadlarım Menderes abi peki birşey daha sorayım bazı arkadaşlar kendilerinin olmayan fotoğrafları atıyor hatta bunu daha önce gene dile getirmiştim isimlerini belli etmek istemiyorum ama şöylebirşey ben bir fotoğraf paylaşıyorum başkası bunu indiriyor 2-3 ay sonra sanki fotoğrafları falan kendisi çekmiş gibi paylaşıp çözüm yolu istiyor buna birşey yapabilirmiyiz ?
oyle bırsey olunca kısı zaten elbet bırgun PİŞTİ OLUR
ozamanda asıl yer sahıbı kısıyı desıfre ettıgı taktırde
kısı sıteden uzaklastırılır :)

fanatik61

Aktif Üye
Selamün Aleyküm Menderes Bey
Bilginize danışmak istediğim bir konu var
Eğer kabül ederseniz size gerekli bilgileri vereceğim,şimdiden teşekkürler.

MendereS

Bilgili Üye
bunu kim yapar, milyonda bir ihtimal, olurda yapan olursa moderatöre bildir sekmesinden şikayette bulunursun.

Selamün Aleyküm Menderes Bey
Bilginize danışmak istediğim bir konu var
Eğer kabül ederseniz size gerekli bilgileri vereceğim,şimdiden teşekkürler.
sorun hangi kategoriye uygunsa aç bakalım. yok özel soracağım dersen özel kabul edemiyoruz. yani site kuralları böyle özelden destek yasak.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
biz bıkmadan usanmadan yardımcı olmaya çalışıyoruz bilgisayar monitöründen resim çekenden tut taaa 1 km çekilen kayanın bu kartala benziyormuya kadar o yüzden herkese kırmadan anlatmaya yol göstermeye çalışıyoruz bende bu işlerden anlamazdım MendereS @değirmenci Kristof34 gibi ustalardan öğrendim nereye bakılır nasıl fotoğraf çekilir..Şimdi ilk paylaşılan resim'i ders1 olarak başlıyoruz.. aynı foto konuldumu aaa hatırlıyoruz falan diyoruz ama olsun adam buradan medet ummuş ise belki o aradan geçen zaman zarfında bilgili bir arkadaş katılmıştır gözden kaçırmış ustalar olabilir... o yüzden bence bir sıkıntı yok....

Gelin tanış olalım,
İşi kolay kılalım.
Sevelim, sevilelim,
Dünya kimseye kalmaz.

Y.EMRE

Mika

Yeni Üye
Merhaba ben fotoğraf paylaşmaya çalışıyorum burada ancak bunun için iznim olmadığına dair bir bildirim geliyor ve siteden atıyor nedeni ne olabilir

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba ben fotoğraf paylaşmaya çalışıyorum burada ancak bunun için iznim olmadığına dair bir bildirim geliyor ve siteden atıyor nedeni ne olabilir
sen yanlış yere foto yüklüyorsun aşağısaki linke yükle
[h=2]Bilgisayarınızdan Resim Ekle[/h]İzin Verilen Dosya Türleri: jpg, jpeg, png, gif
Eklentiyi yükle

Mika

Yeni Üye
Bende o linkten yapıyorum beden virüs olsun ki kendi çektiğin fotoğraf sonuçta