Moderatörler bakabilirmi

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:zuhaha: buna çok sesli güldüm kahkaha
Sofi başımızda gizli modla geziyor
Çayı kafamıza dokmese iyi :)

pisagor yapmaz yaparsa aşk ateşiyle deyil çay ateşiyle yanarsın sonuçta gaye muhabbet deyilmi

PiSaGoR

Engellendi

mayhem

Co Admin
Co Admin
siteden atıyor beni demişsin bir yasak olmasa neden siteden atsın Mika başka resim varsa dene bakalım tekrar atıcakmı.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Pisagor sofi çayı daha bir güzel olur açık olur biraz ama güzel olur.

Mika

Yeni Üye
Teşekkürler sanırım yükleyebildim fotoğrafları

CooL

Bilgili Üye
Bu konuya en iyi cevap verebileceklerden bir taneside benim sanırım.şimdi arkadaşlar bir iş çalışarak yapılarak tecrübe edilir.buradaki yorumlara bakıyorum çok yorum üstü kapalı gidiyor yada ben kullanılan sözlüklerden anlamadığım için bir yazılan bir cevapta kafamda bir sürü soru çıkıyor.buda neden kaynaklanıyor bu işlerde tecrübesiz olmamdan sıfır bilgili olmamdan kaynaklanıyor.ve konu açsam yada takip ettiğim konularda verilen cevaplarda bile hala kafamada soru oluşuyor ve bunun içinde aynı konuya cevap içindeki sorulara yanıt istediğim için yazıyorum.Bunun canlı örneğide PiSaGoR ustaya yazıp sorduklarımdır.tkip ettiğim ve kendi bölgemde açılan bir konuyu takip diyorum.yeniden oluşan sorulaa cevap arıyorum çünkü işarete gidilen yol araçla 1 saat sonrasıda yürümek şartıyla 6 km yaklaşık 1 saat sürüyor.kafamdaki soruların hepsine cevap alıp kadar olu giderek çlışma yapabilmek daha güzl ve benim gibi olan bi çok arkadaşımda benim gibi düşündüğünden eminm hepinize teşkkürler Saygılar

PiSaGoR

Engellendi
Bu konuya en iyi cevap verebileceklerden bir taneside benim sanırım.şimdi arkadaşlar bir iş çalışarak yapılarak tecrübe edilir.buradaki yorumlara bakıyorum çok yorum üstü kapalı gidiyor yada ben kullanılan sözlüklerden anlamadığım için bir yazılan bir cevapta kafamda bir sürü soru çıkıyor.buda neden kaynaklanıyor bu işlerde tecrübesiz olmamdan sıfır bilgili olmamdan kaynaklanıyor.ve konu açsam yada takip ettiğim konularda verilen cevaplarda bile hala kafamada soru oluşuyor ve bunun içinde aynı konuya cevap içindeki sorulara yanıt istediğim için yazıyorum.Bunun canlı örneğide PiSaGoR ustaya yazıp sorduklarımdır.tkip ettiğim ve kendi bölgemde açılan bir konuyu takip diyorum.yeniden oluşan sorulaa cevap arıyorum çünkü işarete gidilen yol araçla 1 saat sonrasıda yürümek şartıyla 6 km yaklaşık 1 saat sürüyor.kafamdaki soruların hepsine cevap alıp kadar olu giderek çlışma yapabilmek daha güzl ve benim gibi olan bi çok arkadaşımda benim gibi düşündüğünden eminm hepinize teşkkürler Saygılar
Hayırlı aksamlar selamlar CooL

Yazdiklarinizdan anladığım kadarıyla
Size yakinen olduğunu düşündüğünüz bir konu işleniyor
Ve okunuyu takiptesiniz
Banabirsey sordunuz
Ama ben size dönüş yapmadım dogru mu
Anlamisim?

Şayet bu şekilde ise ben siizlerden özür dilerim
Ya msjinizi gormemisimdir
Yada görmüş ama
O anda başka birşeyle uğraşırken size daha sonra donmemisidir
Konu hangi konu ?
Bu arada tekrar özür dilerim :(

CooL

Bilgili Üye
Hayırlı Akşamlar Pisagor usta.evet takip ettiğim bir konu var sayfada.Amore arkadaşımın resim attığı ve konu açtığı Bu Tospağa iş yaparmı konusu.Konuya bereber hakimiz.resimlemek için bölgeye 3 defa gittim. arabayla 1 saat gittikten sonra 6 km lik bir yol var yürünmesi gereken ve orada net çekmiyor gitmeden kafama takılan bütün soruları sormalıyım ki oradan sorma şansım yok.Bu konu sürekli gündeme geliyosa bunun içindir.bilgi ve tecrübemiz yok ve cevap içinde sorularımız oluyor illaki.bir çalışma oldumu şuan için hayır.sebebide kar olduğundan dolayı.havaların az düzelmesiyle bölgede olacağımızdan kafamıza takılan bütün soruları sormak istiyoruz.burada konu sürekli gündeme gelmesin diye bazen özelden sorularım oldu ve buna cevap alamamıştım.yinede yorum ve bilgileriniz için tşkler Saygılar

PiSaGoR

Engellendi
Siz konuya geçin amore ile kafanıza takılan ları girin
Ben işlerimi halledene ve sizin konu için bir örnek var onu bulana kadar bana müsade verin