En basıt cubuk nasıl yapılır

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hayırdır aga senin zoruna giden nedir kısaca anlatayım dünyada olan metal ve taşların madenlerin frekansları var bunları çözdükten sonra istedigini arayıp bulursun anladın kimin naptıgı benim sorunum deyil inşAllah anla mışındır @Turko
Ustadim sen biliyormusun kacyuzbin cesit mineral var

poseidon2023

Uzman
bu sözü banamı dedin Ustadim sen biliyor musun kacyuzbin cesit mineral var @Pulsar

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Onceliklenkardesim size sen diye hitap ettigim icin ozur dilerim yeni fark ettim. Eve bu sozu size soyledim. Sahsen eketronik osun omasin hicbir cubugun frekansara yada duz kullanilaark yada icine incik boncuklar konularak mineralleri asacagina inanmiyorum ve gormedim.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Frekans girilerek arama yapilan cihazlarda alan Taramalarda mucevver 5.5kz elmasta 12,7kz kullanilir.ayrica bu ayrim sakuldede vardor ondada bir ip boyu mevcuttur. Her cismin nesnenin bir frekansi vardir yeterki dogru yerde dogru sekilde calis...

kadirkadir

Engellendi
ustam türrkiyede bir araştırmaya göre 700 bin çeşit mineral olduğu ortaya çıkarmışlar,arkadaşım bakın bir arazi düşünün ve burasının tamamaen kil li topraktan olduğunu düşünün çubuklarınız burda minerale yani kile vurmaya bilir fakat farklı bir toprak düşünün ve her hangi bir yerinde 40 -50 cm de
ceviz kadar bir kil düşünün çubuk buna mutlak vuracaktır çünükü arazinin kendi manyetik alanı içerisinde o küçücük kil parçası kendi oluşturduğu manyetik alan ile arazinin manyetik alanı içerisinde farklılık gösterir yani bir arazide farklı bir frekans çubuk buna kesinlikle yapşır.her bir toprak tanesi kum taneside bir mineraldi ve ilaki çubuğu çekecekdiye bir kural yoktur ( bu frekansal değer konusuyla ilgilidir ) bazende çubuklar farklılık oluşturan manyetik alanlara vurur.saygılar.

poseidon2023

Uzman
türkiyede ne kadar dedektör satan ve 3 de makina satan var ise 100&70 biliyorum ve yurt dışında olan firmalarıda bu ilk soruna yeterlı olur sanırım

inanmak inan mamak sana kalmış kimseye zorla inandıramayız saygı duyarız @Pulsar

poseidon2023

Uzman
ohhhh Allah razı olsun aga kafayı yiçem ulennnnn sanki yalan söylüyoz millete anlata mıyom ve inandıra mıyoruz @Mhmt82

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
türkiyede ne kadar dedektör satan ve 3 de makina satan var ise 100&70 biliyorum ve yurt dışında olan firmalarıda bu ilk soruna yeterlı olur sanırım

inanmak inan mamak sana kalmış kimseye zorla inandıramayız saygı duyarız @Pulsar
Ben cubuga inaniyorumda piyasaya sunulan cubuklarin minerali tamamiyle eleyecegine inanmiyorum.

poseidon2023

Uzman
arazi ne kadar ne madeni ve ne kadar minaral varsa önemi yoktur cubuk ile boşluk buluyoz içinde altına gümüşe bakıra bakıyoruz aynı yerde oluncada bir sorun kalmıyor @kadirkadir

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Simdi dediginiz mantikli geldi ustam. Hayirlisi olsun.

poseidon2023

Uzman
cubuk bu altıda üstüde nasıl bakarsan bak böyle bir şey yok

minerali tamamiyle eleyecegine inanmiyorum.@Pulsar