En basıt cubuk nasıl yapılır

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
ohhhh Allah razı olsun aga kafayı yiçem ulennnnn sanki yalan söylüyoz millete anlata mıyom ve inandıra mıyoruz @Mhmt82
Sendende allah razi olsun arkadasim. Senin inanman yeterli.. Baskasini inandirmana gerek yok.. Hatri sayilir bir 3d cihazla usta bir makinacinin yapamadigi ayrimi ben kabakburgiba ustamdan ogrendiklerimle sakulumle yapiyorum..ben inaniyorum basariyorum benle dalga gecenler simdi yardim bekliyor..

poseidon2023

Uzman
aga adam gibi sorsalar Allah şahit anlayana kadar anlatırım ama kendini fasilye gibi nımetten sayıp ukala ukala bilmiş gibi konuşu yoryaaaa Allahım vura vura sokasım :143:geliyor kafasına @Mhmt82

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
aga adam gibi sorsalar Allah şahit anlayana kadar anlatırım ama kendini fasilye gibi nımetten sayıp ukala ukala bilmiş gibi konuşu yoryaaaa Allahım vura vura sokasım :143:geliyor kafasına @Mhmt82
Enerjini araziye sakla, ogrenmek isteyen yardim isteyen sorar ve ogrenir. Gerisini takma bence arkadasim.. Sen buldugunu iddaa ediyorsan kimssye kanitlamana gerek yok.o zevki kendin yasa..

Turko

Uzman
Boş konu boş muhabbet cihaz görme heveslisi değiliz . Reklam dan başka bir şey değil yaptığın. Google la girip frekans araştırıp düşük sekment yaptığın cihazının reklamını yapıyorsun ben yaptım diyorsun Ağaoğlu halt etmiş senin yanında . Ağzının ayarı yok edepten uzaksın. Usta diyoruz Allah gönlüne göre versin diyoruz, derdin ne diye cevap veriyorsun . Derdimi söyleyim sana usta boş konuşuyorsun ne yaptın nasıl çalışıyor video nu çek görelim yoksa bana anlatma frekansı minerali bu konuları öğrenmek için soracağım Son kişisin bilgilerin hiç ilgilendirmiyor.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arazi ne kadar ne madeni ve ne kadar minaral varsa önemi yoktur cubuk ile boşluk buluyoz içinde altına gümüşe bakıra bakıyoruz aynı yerde oluncada bir sorun kalmıyor @kadirkadir
Ustam bu ustte yazdiginiz, once boslugu buluyoruz sonra icinde altin, gumus vs. varsa ona bakiyoruz. Iste bunu normal bir bakir elektirik kablosuda yapiyor. Maliyetide 3 lira.
Uslubunuzu duzeltirseniz cabalarinizdan bizlerinde takdirini alirsiniz, boyle itici ve incitici cumleler kurarak kendinizi hakli duruma veya hakliymisim uzlenimi vererek biryere varamazsiniz.
ALLAH u teala size selamet versin.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Pulsar
Ben cubuk, sakul ve cihaz kullanicisiyim...teknolojiyide takip ederim ata yadigarlarinida sahip cikar arastiririm.cubuk metal bulmaz deyeni kaileye bile almam.ama sen sadece bakir telle bukadar seyi yapabiliyorsan masallah sana diyeyim.. Pc basinda hepsi buluyor ama meraya ciktikmi ortalik toz duman..

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Pulsar
Ben cubuk, sakul ve cihaz kullanicisiyim...teknolojiyide takip ederim ata yadigarlarinida sahip cikar arastiririm.cubuk metal bulmaz deyeni kaileye bile almam.ama sen sadece bakir telle bukadar seyi yapabiliyorsan masallah sana diyeyim.. Pc basinda hepsi buluyor ama meraya ciktikmi ortalik toz duman..
Sizce ben bunu internetten okuyarakmi yaziyorum. Hemde iki yontemle oda icindeki metal bakir cubukla tesbit edilir. Tesbit edilen metalin oda icindemi odadaysa yerdemi yada sedirde mezardami bunlara bakilir. Hepside dedigim gibi 3 liralik bakir kabloyla yapilir.

poseidon2023

Uzman
sana burda tas bir kelime mi kullandım uslup düzelt diyorsun @Pulsar

sadece cubuk kullanırsan bu şekilde bakarsın cubuguda çoook iyi kullanman gerekir

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sizce ben bunu internetten okuyarakmi yaziyorum. Hemde iki yontemle oda icindeki metal bakir cubukla tesbit edilir. Tesbit edilen metalin oda icindemi odadaysa yerdemi yada sedirde mezardami bunlara bakilir. Hepside dedigim gibi 3 liralik bakir kabloyla yapilir.
Bu bahsettigin olayo bende yapiyorum.surekli arazide olan biriyim. Yardimci elemanlar kullanmadan sadece telle olmuyor hersey.. Bosluk tamm.. Sadece tele kalirsan cakilirsin minerale mali kacirdilar olur..olayi okadar basite indirgemeye gerek yok..3tl yetmiyor... Tespit esilen yer acilmadan yerdemi havadami sari mi beyazmi tam belli olmaz..bazi ustalarimizi ayiriyorum onlarda cok az zatenn.. Sunuda belirteyim ben cubuk ve sakul kullaniyorum cihazdan cok onlara guvenirim ama al teli kos meraya degil bu isler..

poseidon2023

Uzman
Mhmt82 arkadaş sen yapıyorsun demiyorki genel olarak konuşuyor niye her şeyi yanlış anlıyorsun iza etmiş sadece @Pulsar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 arkadaş sen yapıyorsun demiyorki genel olarak konuşuyor niye her şeyi yanlış anlıyorsun iza etmiş sadece @Pulsar
Yanlis anladigim bir sey yok arkadasim. Kisisel bir sey degil bu herkez fikrini soyler.,konu geciyor atismalar olacak okadar yanlis anlasildigimi dusunmuyorum. Benim yazdiklarim pulsar a degil sadce kendimede genelleme.. Basimiza gelenlerle alakli. Pulsar istemeden yanlis birsey yazdiysam affola arkadasim..

Son düzenleme: