En basıt cubuk nasıl yapılır

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bu yanlış bir cubuk yapımı!

Birincisi yaptığın cubugun kol tutacak kısmında cubuk rahat dönecekmi kalem içinde ,

Çünkü tel kıvrımlı.

En önemlisi cubugun çalışma prensibi :

Çubuk ya biyo enerji yani insanın vücudunda bulunan elektrikle çalışır,
Bu durumda cubugun ele metalin ele temas etmesi gerekirki enerji alabilsin.

Ama kalem iletken değil!

Yada dışardan doğru akım verilerek çalışması gerekirki bu durumda çubuklar kalem içinde ele temas etmeden olması gerekir.

Ve Pil batarya gibi şeylerden enerji verilmesi gerekir

Bu yöntemi yapacak olsan dahi o teller iş yapmaz

Doğru akım la çalışacak bir düzenek için ayrıca metallerin frekansını bilip bunu devrede uygulamalısın. Bir pile bir pataryaya doğrudan baglayacagın cubuk yine iş yapmaz

06.- 07 ml bakır çubuğu bük ve kullan bu senin için en iyisi başka şey monte etme

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
kalem içine koydum elden daha rahat dönsün diye ve kendi kendine hareket etsin diye

viçüt enerçisi pilastiktende gecer sıtatık elektirik ğibi

cubuk ile iş yapcaksan pile ve dışardan ğüce gerek yok cubuk bu zaten

ben gayetttt iyi iş yaparım ( mecbur ) kalırsam kendim kullanmak için yapmadım bazı arkadaşlar nasıl olur dedigi için basitten yapıp koydum cubuk konusunda büyükk konuşurum ve ayrıyetenn alan tarama konusunda
Sedegor

Sedegor

Engellendi
kalem içine koydum elden daha rahat dönsün diye ve kendi kendine hareket etsin diye

viçüt enerçisi pilastiktende gecer sıtatık elektirik ğibi

cubuk ile iş yapcaksan pile ve dışardan ğüce gerek yok cubuk bu zaten

ben gayetttt iyi iş yaparım ( mecbur ) kalırsam kendim kullanmak için yapmadım bazı arkadaşlar nasıl olur dedigi için basitten yapıp koydum cubuk konusunda büyükk konuşurum ve ayrıyetenn alan tarama konusunda
Sedegor
Bizede hayırlı olsun demek düşer o halde! Allah nasibini artırsın! Hiç bir şey için büyük konuşmakta iyi değildir!

mayhem

Co Admin
Co Admin
merak etdim cubuktan anladığına göre poseidon2023 bu iş tesbih'le olurmu olursada nasıl olur bilgin varmı bu konuda araştırdığım bir konu.

poseidon2023

Uzman
bu konuda konuşurum bi söz vardır çiyerim diye he cubuk ve alan tarama ve 3de makinaların çiyerini bilirim
bunlar elektironık ve en basit yaptıgım alan taramalar

bu onbinlira altın gümüş bakır kurşun kurşun lahit tespitinde birebirdir bu dört metali bütün makinalarımda vardır
Ekli dosyayı görüntüle 130179Ekli dosyayı görüntüle 130180Ekli dosyayı görüntüle 130181

bu yirmibeş binlira
Ekli dosyayı görüntüle 130182Ekli dosyayı görüntüle 130183

evet firekans dünyada firekansı olan herşeyi makinama koyarım son resimdeki makinaya daha yeni elmas ekledim

poseidon2023

Uzman
eyvAllah ağam Bentoit duymadım ama araştırırım bilği bilğidir toprağın altındakini tespıt etmkte hiçbir sıkıntım yok nerde ne olursa olsun ğün yüzüne cıkarmak önemli
@

Sedegor

Engellendi
eyvAllah ağam Bentoit duymadım ama araştırırım bilği bilğidir toprağın altındakini tespıt etmkte hiçbir sıkıntım yok nerde ne olursa olsun ğün yüzüne cıkarmak önemli
@
Kardeş bu 10 bin lira 25 binlira çok para değilmi bu icatlara sonuçta alan tarama değilmi. Kızılötesi yok demi bunlarda

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu konuda bilgi edinmek amaç yoksa yanlış anlaşılma olmasın eyvallah.