En iyi hangi çubuk ve yöntemle yanılmadan altın ve boşluk bulunur?

baykan

Bilgili Üye
ragıp usta eğer bütçemize uyarsa alabiliriz bu alan taramayı tavsiyeniz var mı saygılar

ragıp

Uzman
ustam kapalı alandaki sarıkızı bulan alam taramalar var dediniz bunlar hangileri ismi cismi ne bu konuda da yardımcı olursanız çok seviniriz sitede bilmeyen arkadaşlar için de yararlı bir paylaşım olur saygılar
Arkadaşlar, hali hazırda sitemiz üyesi bir kaç arkadaşa, cihazın teyiti maksatlı, cihazı kullanmalarına izin verdim. ay içerisinde bir kaç video da ben çekicem inşallah. o arkadaşların da iznini alarak, çektiği videolar ile kendi çekeceğim videoları sıra ile sizlerin beğenisine sunucam

selametle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Evet ustam standart yok ama ince detaylar var işte. Biz onlaru ar-ge yaparak bulmalıyız ama sizden ricamız bu ar ge çalışmalarımızdan önce bize yardımcı olacak ip ucları, püf noklarını bizimle paylaşmanız.
Mesela bunlardan birtanesi boşluk bulurken yeraltındaki kayaların ve blok taşların arasındaki boşlukları çubuk bize boşluk diye veriyor. Amma usta olan biri bunun net odadaki boşluk olmadıgını biliyor. Bunun sırrı nedir? Çubugun yavaş hareketi mi yoksa kapansa boşluk hareketi yapsa bile yarım kapanması mı?
Bu durum degerli tespiti içinde mi geçerli? Bir yerde mineral var ve degerli işareti veriyor çubuk diyelim bu durumdaki hareketi ve hızı degerli olanla aynımı yada degerli varsa daha mı hızlı ve tam bir degerli hareketi yapar bu konuda yardım ederseniz minnettar oluruz zira bunlar önemli şeyler çubuk kullanımında saygılar
Yillik izindeyim.
Haftaya Sali gunu etiketleyip hatirlat insallah. Biraz detay yazmaya calisalim.

BulursamKader25

Sakalimiz var amma artik sakallilarin da sozu tutulmuyor.

Sitede Altin isini nasil cozecegini bilen 3-5 kardasimiz var. Bu sene Allah cc onlara altin nasip etsin, dua edin. Onlar da bulsunlar, gorselinin ucundan hafifce gosterirler belki.

Sunu tum samimiyetimle soyleyeyim:
Altini cihaz bulamayacak.
Zira altini bulan cihaz olursa, 10 senede yerin altinda daha once insan eliyle konan altindan 1 adet bile kalmaz.
Hal bu olunca, Deccale birsey kalmaz.
Deccal ise insani altinla kandiracak.

Tevatur haberlerin hepsi bosa cikar cihazla.
Bu mumkun olamayacak.

Altin ancak cubukla tespit edilebilinir.
Bunu da az kimse basaracak.
Bu yazdiklarimi unutmayin insallah.

30061977

Engellendi
gümüş çubuğu nasıl temin ederiz.
yani bildiğimiz 925 ayar gümüşümü yoksa adımı gümüş

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
gümüş çubuğu nasıl temin ederiz.
yani bildiğimiz 925 ayar gümüşümü yoksa adımı gümüş
% 40 gümüş kaynak teli diye geçiyor. Kalınlığı 2 mm.
Metalal nokta net sitesindeki görsellerden yararlanabilirsin.
Bu çubuklarla ilgili çok geniş ve açıklayıcı yazılar var. Okumanı tavsiye ederim.

ragıp

Uzman
biraz doktor dilinde olmuş, N555 multivibratör devresi benim en fazla kafamın basacağı :) trimpot ile khz ayarı yapılabilir,
benim anlamadığım merak ettiğim, misal gümüş teli L çubuk tutuğumda bu N555 e doğru yönelirmi?
ustam, + mineral topu dedim, sen ise N555 dedin. eyvallah
evet çubuğu ilk tuttuğunda, N555 gidecek
- mineral topunu sağ eline aldığında ise
direk altına yönelecek

selametle

BulursamKader25

BulursamKader25 çubuk hareketleri ile ilgili püf nokları verecektiniz ustam degerli bilgilerinizi bekliyoruz inşaallah
İlk onemli nokta;
Misal gumus cubukla calisiyorsun.
Test alaninda bircok deneme yaptin.
Her metalin bir isareti var.
Cubuk hareketlenince yon icin icerde kalan ucgen alani takip edip hedefin uzerinw geleceksin. Belki birbirine yakin yerler var.
Yeri kavirmamal lazim. Yaklasinca cubuk atlama yapip yer degistirebilir. Goz bu nedenle hep bu ucgende olacak.

BOSLUK TESPİTLERİ:

1-Asagida bir oda varsa, buldugunuz bosluk
Geometrik bir sekil vermeli.
Dikdortgen-Kare-Ucgen (20 senede bir kez gordum) Kuyu icin yuvarlak.

2-Buldugunuz bu seklin tavan ile taban arasi makul bir olcude olmali.
Misal 2X3 metre ve yuksekligi 5 metre aldiniz.
Asagidaki kaya blokudur. Oda olmaz. 1.70 nin altida uygun degildir oda ic yuksekligi icin.

3-Odanin icinde dolasirken cubuk orta noktasini bozmamalidir. Yani acilip acilip kapanmamalidir.
Bunun iki sebebi olur: Ya oda icinde seki-lahit turu vb.sey olur. Yada bitasi oda degil kayalar arasi mesafedir. Ozellikle oda icinde dolastiginizda cubuk tam acilip tam kapaniyorsa kesinlikle kayalardan kaynaklanmakta, asagidakinin oda olmadigini size soylemektedir.

4- Odanin seklini ip cekmis gibi dumduz alabildiyseniz burasi oda olarak degerlendirilmeye baslanmalidir.

Girintili cikintili sekiller oda olamaz.
Cubukcu cubugu tam isaret verdiginde ayak ucuna mi geliyor, topuklarinin arkasi hizasina mi bunu bilmesi lazim. İsaret konuldugunda ya topuk hizasina yada ayak ucuna konmalidir.
Ayagin bir onune bir arkasina isaret konulmaz. En az 30 cm. Oynar.

5- Olculerde makul seviyede ciktiktan sonra odanin duvar kalinligini bulmak gerekir. Oda ise duvari olacak. Bu duvarinda bir kalinligi. 40-60 cm. Arasi makuldur.

6-Odanin birde kapisi olur. Duvar ustunde dolasilarak bulunabilinir.

7-En son odanin icinde ne var? Sorusunun cevabi aranir.
Metaller
Kemik (yapan varsa)
Canak comlek testleri yapilir.

Sonra bir sigara yakilir.
Butun bilgiler tekrar gozden gecirilir.
Burasi oda derseniz;
Varsa bir karot atilmasinda fayda vardir.
baykan

Son düzenleme:

baykan

Bilgili Üye
Allah razı olsun ustam benim amacım ilk tercihim boşluktur