En iyi hangi çubuk ve yöntemle yanılmadan altın ve boşluk bulunur?

ragıp

Uzman
Arkadaşlar, %40 gümüş çubuk önermekteki tek maksat vardır.
Doğada gördüğünüz her şey canlıdır, bunların bir kısımı hücreli, bir kısmı ise atomlar ile var olurlar
bunların hepsi frekans atarlar, ek olarak, Radyo, Tv, cep telefon frekanslarını ekler isek, müthiş bir frekans yağmuru altındayız. Dolayısı ile sizin elinizde tuttuğunuz çubukta bir frekans atıyor.

işte Gümüş çubuk, bu frekans yağmurundan en az etkilenendir. veya üzerine gelen frekansları çok kısa sürede nötürüze edendir. en kolay etkilenen ve kendini nötürlemeyen çubuklar ise bakır ve aliminyum çubuklardır.

çubuklarınızı kimyasal ile değil saf alkol vb, uçucu maddeler ile silmek daha mantıklı olacaktır.

Sadece çubuk ile sarıkız bulmak veya içinde sarıkız olan boşluk tesbiti, Fizik kurallarına aykırıdır

selametle

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Doğada gördüğünüz her şey canlıdır, bunların bir kısımı hücreli, bir kısmı ise atomlar ile var olurlar
bunların hepsi frekans atarlar, ek olarak, Radyo, Tv, cep telefon frekanslarını ekler isek, müthiş bir frekans yağmuru altındayız. Dolayısı ile sizin elinizde tuttuğunuz çubukta bir frekans atıyor.

işte Gümüş çubuk, bu frekans yağmurundan en az etkilenendir. veya üzerine gelen frekansları çok kısa sürede nötürüze edendir. en kolay etkilenen ve kendini nötürlemeyen çubuklar ise bakır ve aliminyum çubuklardır.

çubuklarınızı kimyasal ile değil saf alkol vb, uçucu maddeler ile silmek daha mantıklı olacaktır.

Sadece çubuk ile sarıkız bulmak veya içinde sarıkız olan boşluk tesbiti, Fizik kurallarına aykırıdır

selametle
Fizik kurallarına çok güvenmemek lazım ustam :)
Curutulup, yenisi eklenip , update edilebiliyor sonuçta..

ragıp

Uzman
Fizik kurallarına çok güvenmemek lazım ustam :)
Curutulup, yenisi eklenip , update edilebiliyor sonuçta..
ustam, çubuk ile sarıkız bulmak mümkün değil.

tekrar söylüyorum;
çevrede var olan hiç bir frekans, altının içine giremiyor.
dolayısı ile altın içinde, atom çarpışması olmuyor.
çubuk ise sadece atom harekeliliğine gider.

ancak ve ancak
yardımcı cihazlar ile çubuk birlikteliğinde altın bulunur.

selametle

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Hareketli veya hareketsiz her nesne... kendi cevresinde oluşturduğu bir enerji yükü vardır,çubuk bunu geçermi? manyetik algılama dediğimiz ana faktör çok önemli...Prob ise altının manyetiği ile örnek; bakır,bor,gümüş,fosfor,sülfür,su bunların manyetiği ile aynı olmasıdır.Bunu diskalifiye etmeyi başarırsanız çubuk ile başarı mümkündür lakin bu konu çok geniş kapsamlı çalışma ve araştırma ister...

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
ustam, çubuk ile sarıkız bulmak mümkün değil.

tekrar söylüyorum;
çevrede var olan hiç bir frekans, altının içine giremiyor.
dolayısı ile altın içinde, atom çarpışması olmuyor.
çubuk ise sadece atom harekeliliğine gider.

ancak ve ancak
yardımcı cihazlar ile çubuk birlikteliğinde altın bulunur.

selametle
Sarıkizda atom çarpışması olmuyor tabiki ustam.
Ama bunu avantaja donusturebiliyorsun.
Mümkün değil diye bir kaideye sıkı sıkıya tutunmak mümkün değil ustam..

baykan

Bilgili Üye

selametle
Şimdi ustam diyorsunuz ki çubukla sarıkız bulmak imkansız hatta daha ileri gidip sarıkızın oldugu boşlugu bile bulmak imkansız diyorsunuz. Peki birde bu sitede birkaç tane çubuk uzmanı ustamız var. Bunlarda bulur diyor hangisi dogru? Kime inanacagız?
Birde bu sarıkız yalnız mı gerek boşlukta gerekse boşluksuz yapılan saklantılarda hepsi sarıkız mı? Bunların yanında başka metaryel yok mu? Eger ki varsa ki olması mümkün bu durumda çubuklar sarıkızı çekmese bile diger metaryeller sayesinde bulacaktır ben böyle düşünüyorum. Yanlışım varsa biri çıksın ve dogruyu söylesin yada yanlışımı düzeltsin saygılar.

kaynak

Şimdi ustam diyorsunuz ki çubukla sarıkız bulmak imkansız hatta daha ileri gidip sarıkızın oldugu boşlugu bile bulmak imkansız diyorsunuz. Peki birde bu sitede birkaç tane çubuk uzmanı ustamız var. Bunlarda bulur diyor hangisi dogru? Kime inanacagız?
Birde bu sarıkız yalnız mı gerek boşlukta gerekse boşluksuz yapılan saklantılarda hepsi sarıkız mı? Bunların yanında başka metaryel yok mu? Eger ki varsa ki olması mümkün bu durumda çubuklar sarıkızı çekmese bile diger metaryeller sayesinde bulacaktır ben böyle düşünüyorum. Yanlışım varsa biri çıksın ve dogruyu söylesin yada yanlışımı düzeltsin saygılar.
Paylaştığın düşünceler bir ar-geden çıkmış sorular değil kardeş..1.Cubuğun en verimli alanı maşatlıktır.Göz görüyor gidilen yer anlaşılıyor.Alan tarama dediğimiz zaman bu ne anlama geliyor biliyormusun? dünya toprağını karşına alıyorsun anlamına gelir..Şimdi toprağın içinde barındıklarını düşün birde elindeki bak...elindeki zayıf kaldı dimi...dijital cihazlarda ne var..toprak ayar prog..çubukda ne var?

densi

Bilgili Üye
Sarıkizda atom çarpışması olmuyor tabiki ustam.
Ama bunu avantaja donusturebiliyorsun.
Mümkün değil diye bir kaideye sıkı sıkıya tutunmak mümkün değil ustam..
Bence her maddenin frekansı ayrı gaz mineral sarıkız gümüş hatta boşluk her maddenin ayrı frekans kodu var . Şu anda denemelerimde % 95 lerin üstünde verim aldım arazide mineral ve gaza yakalanmadan yakalansamda anında eleyerek calisabiliyorum fakat başarı değerliyi bulmaksa daha bunu yakalayamadım başardıgim an%100 diyeceğim

baykan

Bilgili Üye
Paylaştığın düşünceler bir ar-geden çıkmış sorular değil kardeş..1.Cubuğun en verimli alanı maşatlıktır.Göz görüyor gidilen yer anlaşılıyor.Alan tarama dediğimiz zaman bu ne anlama geliyor biliyormusun? dünya toprağını karşına alıyorsun anlamına gelir..Şimdi toprağın içinde barındıklarını düşün birde elindeki bak...elindeki zayıf kaldı dimi...dijital cihazlarda ne var..toprak ayar prog..çubukda ne var?
Sayın ustam çok net ve anlaşılır anlattım ama bakıyorum beni anlamamışsınız.
Tekrar yazayım yeraltında yapılan bireysel veya toplu saklantılarda ve ya
oda içinde yapılan bir saklantıda karışık malzeme varsa yani sarıkız, gümüş ve bronz malzeme varsa çubuk yinede çekmez mi bulmaz mı?
Benim almak istedigim cevap budur saygılar

kaynak

Sayın ustam çok net ve anlaşılır anlattım ama bakıyorum beni anlamamışsınız.
Tekrar yazayım yeraltında yapılan bireysel veya toplu saklantılarda ve ya
oda içinde yapılan bir saklantıda karışık malzeme varsa yani sarıkız, gümüş ve bronz malzeme varsa çubuk yinede çekmez mi bulmaz mı?
Benim almak istedigim cevap budur saygılar
Cevabını verdimde dikkat etmediniz sanırım "en verimli alanı maşatlık (algılar) " belli olan bir yerin üstünde iseniz çeker kuvveti daha isabetlidir.

kaynak

@kaynak ustam tşklr saygılar ilgin ve alakan için.
Şu kısımda önemlidir...Diğer tarafdan misal; çubuğunuzun 500 mt ötede var olan nesneye beni taşısın (cekermi? çeksin?) düşünüyorsanız bu bağlamda çubuk alan tarama kısmına dahil olur ve ara mesafede toprakda mevcut olabilecek sözkonusu oksit minaral element kısmını geçebilecek bir sistem veya bir formül entegre edilmelidir, aksi takdirde kayaçlarda ve toprağın yüzeyinde örnek; gümüş ve bakır partikülleri çokluğu çubuğun kafasını karıştırır ve hedefine sabitlenemez.Rica ederim...