uydu fotosu

avcıkartal1

Aktif Üye
ben yerini gösteremem çünkü tanıdıgın tanıdıgı önemli bir yerde. Meşgul adam. ama görüntüsünü gözümle gördüm. çok derinde de olsa sana siyah beyaz emar görüntüsü gibi atıyo. sizlerin bilmediği çok yüksek teknolojiler gördüm ağzım açık kaldı. o makineleri google a falan yazarak bulunmuyo.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bi kordinat ta benden hemide kilise kalıntısı nokta yer mayhem ustam izin verirse. Çünkü. Maden petrol aramdaki cihazları bilirim. Feriştahı gelse. Kralda gelse. Üç dene küp içinde gümüş altın var diyemeeeezz... Ha sonada ben öyle demediydim. İşte renk şekil şükül demesin kimseye. umut tacirliği yapılmasın.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Mal bulanındır Kordinat vermeyin paylaşmayın kimseyle düşünsene adam gerçekten bilse orda bir şeyler olduğunu sana bırakırmı . Vurur kafana pekmezini akıtır valla :200: Pekmez tahin çekti canım yaz günü .

Mal bulanındır

Yok mayhem ustam Allah'a şükür Bi korkumuz atarım konumu mu Bi çayımı içerler. Yerın bırı gitse kalır 37 tane amaç gerçek bilgi yoksa herkesin var üst düzey tanıdığı bu alemde. Size saygım var bilirsiniz forumu sıkıntıya sokacak bilgi yazmam

avcıkartal1

Aktif Üye
arkadaşlar japon uydularının yerin 200 metre altında pinpon topu kadar boşlugu gördüğünü biliyorum. ancak ben aldıgım o görüntünün yerini açamadım çünkü su var. o yüzden yüzde yüz doğru diyemem. size başka bir uyarı daha yapayım başıma geldi. adamın biri geldi. çok kıdemli gösterdi kendini. bi tane kamera ile baktı yere ekranda bana iskeleti gösterdi. adamın bacaklardan kafa kısmına doğru süzdü. ben de dedim ki abi tamam güzelde bunun biz neyini alcaz dedim hatta. adam kafa kısmına kamerayı çevirince kocaman bi küp altın parlıyo. adam sonra gitti. şiş attık oraya hiç bişeye degmedi. kamerayı tutarken elimi sokuyom araya elim görnüyo elimi çekince ceset görünüyo. sizce aslı var mı.? bir de split li görüntü diye kandırıyorlarmış acaba böyle bişey miydi? bu çok önemli bir konu herkesin bilmesi lazım.

Mal bulanındır

avcıkartal üstadım gelsen bizim fikirlere itibar et. Bu sektörde 3.kişilere yer yoktur. Öyle bir cihazda. Yoktur. Aslolan taklacı çoktur.. Emin ol o cihaz ayaana çok kişinin canı yandı gel biz Manuel Elizabeth takılalım kardeş

mayhem

Co Admin
Co Admin
adam sana bunları gösterdi küpü gördü gitti veya alamadınız iskeletde yok ortada ilginç bir filim izletmiş demekki olabilir dediğin neden olmasın fakat gerçek değildir bir fırıldak olmuş benim fikrim .

avcıkartal1

Aktif Üye
sizin buralar dolgu toprak dedi sonradan dolmuş dedi. derinde diyo belki gerçekte olabilir. siz görseydiniz siz de çok şaşırırdınız daha önceden bi askere baktıttırmıstım oda var dedi. bu odayı bunlarda gördü oldugunu bize dediler o ağır gelir önce bir parça bulun dedi 10 adım ilerisinde açtı kamerayı kameranın içinde kaset maset hiç bişey yok . adamın ayağından başına kadar süzdü. hareket ettirerek gösterdi sabit bir fotograf değil ve küpte çok gerçekçi duruyordu içi parlıyor ışıl ışıl. bombeli kısmı falan görünüyor. elinizde varsa 8 metre çeken bir cihaz buyrun gelin test etmiş oluruz

mayhem

Co Admin
Co Admin
İlginç bir kamera vakası bilgilendirdiğin için teşekkürler . kameranın markası yada bu pahalı elektironik cihaz nedir hiç sormadınmı adama Cihazı daha ne yapıcan insan gücü lazım sana .