üçgen işaretin sonucuna nasıl ulaşırız

DİVANE

Moderatör
Moderatör
ases24 ustam bir çok detay bulmuştunuz bu konu hala çözülmedimi kolay gelsin

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
on numara bir oyma üçgen
o üçgenin 15.veya 20 metre önündeoyma mezarı olmalı üçgen yunan alfabesinde 4 harfi deltadır sayısal değeri 4 tür zemine duran taşları dikkagate al kurbanım bu taş zemin taşı gibidir bunun altında mezarı vardır mübarek

Son düzenleme:

ases24

Member
on numara bir oyma üçgen
o üçgenin 15.veya 20 metre önündeoyma mezarı olmalı üçgen yunan alfabesinde 4 harfi deltadır sayısal değeri 4 tür zemine duran taşları dikkagate al kurbanım bu taş zemin taşı gibidir bunun altında mezarı vardır mübarek
usdam delta 4 dür çatal agızdır sayısal degeri 40 ve 400 çogul mezarları verir işde iş burda çatal oluyor

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
usdam delta 4 dür çatal agızdır sayısal degeri 40 ve 400 çogul mezarları verir işde iş burda çatal oluyor
ases24 kurbanım
40 ve 400 çogul mezar söylentisi definecilikte bir deyimdir
4sayısının açılımı asıl amacı dötr yön veya dört elementi verir çatal olacak bir durum yok
çatal Y harfinin yan versiyonu kurbanım

Esteban74

Editör
Ases ustam inanki bu konu çok ilgimi çekti orayı canlı görmeyi gerçekten çok isterdim.
Şimdi ustam , düşündüğüm bir nokta var , inşallah bulabilirsek...
18 _18 _ 17 dersek . 18 lerin birleştiği uç istikametinde ateşi temsil eden birşey olmalı . Bunu bulabilirsek inşallah biraz ilerleriz.
Eğer yok dersen , ozaman burdan başlıcaz.
Saygılarımla...

Esteban74

Editör
Ustam delta 4 , üçgen ise 30 dur diye biliyorum. 3 'tane üçgen 90 dır. Kuzey veya kuzeybatıdır.
Saygılarımla

Esteban74

Editör
ases24 ustam.
Bu işaret için farklı bir fikir belirtmek isterim.
Bu işaret TETRAHEDRON dur. Dere ile bu işaretin mesafesi ölçülmeli ve tam ortaya bakılmalı. Ayrıca mesafenin yarısı çarpı pi
Saygılarımla

ases24

Member
Ases ustam inanki bu konu çok ilgimi çekti orayı canlı görmeyi gerçekten çok isterdim.
Şimdi ustam , düşündüğüm bir nokta var , inşallah bulabilirsek...
18 _18 _ 17 dersek . 18 lerin birleştiği uç istikametinde ateşi temsil eden birşey olmalı . Bunu bulabilirsek inşallah biraz ilerleriz.
Eğer yok dersen , ozaman burdan başlıcaz.(usdam 18 lerin birleştigi uç tafarında kuru derenin bittik ucunda(su var)ateş ise üçgenin arkası oluyor kuzey kuzey batı senin düşüncende bu yöndemi .su ve ateş
Saygılarımla...

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
bu olusuma dogal demek gercekten komik olur. Bu kadar bariz sekilde kalipla yapilmis kadar net keskin esit bir yapinin dogal olma olasiligi yok. Ha siz bu isaret cok nizami; sanki bence defineyle alakasi yok derseniz anlarim. Ama bu kafar bariz sekilde ister oyulatak ister sivak soguk kalibla nasil olursa olsun bariz iscilik olan bu isarete dogal diyip Allah(CC) yi katarsaniz bilemedim diyecek bisey bulamadim
Saygilarimla
Bence doğal sayın usdam. Bence ama katılırsın veya katılmassın. Herkese her yoruma benim saygım var. Yorumum böyle bence doğal. AMA BENCE BÖYLE. kabul et veya etme.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 188512
ölç yazdığım kısım kaç cm gelirse X 70 cm yaparak ok ile işaretlediğim istikamete doğru git .... büyük 1 ihtimalle dereye atacak seni ....veya sen dere içinde iz işaret arıyarak sonuca ulaşacaksın gibi ....bu dere ilerde çatal yapmalı ve çataldan sonra 1 yerde gölet yapmalı diye düşünüyorum ....