üçgen işaretin sonucuna nasıl ulaşırız

azzem

Bilgili Üye
aradığın üçgenin sivri ucu istikametinde bence

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bence bu işaret değil kullanım amaçlı olabilir taş kesimi olabilir gerçek bi mezar üçgeni bu vaziyette olmaz net işaret dersin burda birden çok kesim işi mevcut düz hatlar başka bi işlem yapıldığı yönünde

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Bence işçilik yok. Tamamen doğal. Rastgele

TANRIDAGI

Engellendi
bu isaretin dogal oldugu kanisina nerden vardiniz. bilmedigimiz bi seyi gormusseniz lutfen bizide aydinlatin. sanki kalip gibi bir isareti doga tek basina nasil yapabilir.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
bu isaretin dogal oldugu kanisina nerden vardiniz. bilmedigimiz bi seyi gormusseniz lutfen bizide aydinlatin. sanki kalip gibi bir isareti doga tek basina nasil yapabilir.
Doğa ve diğer herşey kendiliğinden hiç bir sey yapamaz. Yaratıcı olan ALLAH cc ol der oda hemen oluverir.

TANRIDAGI

Engellendi
madem allaha ve bu tarz konulara bu kadar inanclisiniz neden hic tanimadiginiz bir olunun parasinda yada altininda gozunuz var. baskasinin malina goz koymak haram degilmi. allah al dedigi icinmi alacaksiniz. o yuzden lutfen her konuyu allaha ve dine baglamaktan vazgecin. her olguun her ilmin ve her inanisin butun mevzulara alet edilmesinden artik gina geldi

impossibleman

Yeni Üye
Çok güzel bir işaret bence. Ama çözümü hakkında yorum yapanı daha göremedim. Bendede Şelalenin yanında vardı. Çözemedik. Kenar ölçüleri fikir verebilir. Ölçerseniz? Kolay gelsin.
Allah c.c. var. Gam yok...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu işaretin çözümü çokca yapıldı . Varsa vardır yoksa bu şekilde yüklenen resim çokca var sitede resmi yükleyen arkadaş ne olduğunu biliyor çelişkide kaldığı için soruyor arkadaşlarda gerekeni yazmış çözümüde zor değil gayet basit çözüme kavuşulmuş bir işaretdir çokca .

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Böyle kücuk ücgen oymalar nadir görülur.bu oymalar garanti para anlamindadir.işciligin netligi adina iyi bir arastirma gerektirir.yuzey gömuye uygun görünüyor.bence araştirmaya deger.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,
Üçgenin manası hep aynı olmuştur.
Şekil şemal ne olursa olsun......

Dar kenarın istikametine yönel.
Mahzen arayacaksın, tünelli olabilir.

Bütün bilinenleri kontrol ettin, birşey bulamadıysan
Üçlemeyi ifade eder. Bu gözle de bakın.

Esteban74

Editör
Selamunaleykum
Ases ustam , sizin bu işareti çözebileceğinizi düşünüyorum.
Ben olsam , öncelikle odanın üçgenin tam altında olduğunu varsayardım. Giriş için ise sivri ucun yönünü incelerdim. Giriş uzakta olabilir.
Olmadı sonuç yoksa ; çevre ve alan hesabına geçerdim.
Kuru dere yakın mı merak ettim. Ve çevrede koltuk gibi oturak gibi bir kaya varmı acaba...
Birde üçgenin hemen alt düz tarafında daire mi vardı acaba. Bir daire bir üçgen... kaç yapar.
Kolay gelsin
Saygılarımla