üçgen işaretin sonucuna nasıl ulaşırız

mayhem

Co Admin
Co Admin
mayhem senin sitede açılan konulara yorumuna hayranım dogrusu ben derimki konulara aydınlatıcı yorumlarla yaklaşsan çözüm üretsen .şimdi diyosunki bu konu daha önce açılmış her yerde resimleri fotoları var çözümleri sunulmuş adam aynı konuyu tekrar açmış sallayın ilgilenmeyinmi yorumun böylemi senin konulara. üyeleri güzel aydınlatıyorsun ayrıca ben burda konuyu tekrar açtım acaba dedimki klasik yorumlardan hariç farklı bir şekilde usdalardan yorum düşünce gelirmi diye açılmışdır konu.. konuya ilgi gösteren arkadaşlara tşk ederim.
Bu konuya bu şekilde müdail olma sebebim üyelerin konuyu bırakıp bir birlerinin yazdıklarına yorum yapmalarıydı yazdıklarımı yanlış anlamışsın bir daha okumalısın. konu sahibi çelişkide kaldığı için yazmışım zaten . Çözümü olmayan bir işaret değil babında yazdım konunuzu tıkamak gibi bir niyetim olamaz fakat yorumu kimseden esirgeme gibi bir huyumuz yok doluyada yazarım boşada fakat siz beni yanlış takip etmişsiniz .

Esteban74

Editör
ases24 ustam
Bu işaret ; platon cisimleri olarak geçer tetrahedrondur. Yani ateştir ve suya gönderir.
Sivri uçta derenin çatalında bakıyorsa aşağıdaki çizdiğim şekilde mavi çizgiyi murç izine kadar ölçüp , derenin çatalından dere boyu adımlamak gerekir. Diye düşünüyorum...
Kolay gelsin
Ekli dosyayı görüntüle 188625

jeolog

Co Admin
Co Admin
Yani bunlar normal dağlarda gördümüz kaya türü değil ve normal bir işarette değil bana göre onun için önce jeolojik oluşumunu öğrenirsek benim açımdan yorum yapmak daha mantıklı geliyor
Kaya yapısı kireçtaşı, yüzeyde görünen kayalar (mostra) ise sıradan. Ters üçgen piramit ve hemen bitişiğindeki yuvarlak mühürlenmiş gibi olan yer için doğaldır demek zor. Doğada bu tip kırılmalar mevcut ama burası için bir yorum yapabilecek kişi eliyle iç yüzeylere dokunmuş ve yüzeydeki pürüz durumuna bakacak kişidir.