Tılsım

Roj

Member
kimse ciddi bir sekilde .gormeyene kadar inanmaz. ben inanmadim . aldım başıma belayı
onemli olan ilmi buyuk birinin yaninda oralara gitmektir .yoksa birakmazlar huzur vermezler geceleri ruyanda bile

Çerkes Mehmet

Yeni Üye
saygıdeğer değer ustalarım ve değerli kullanıcı arkadaşlar benim bir bölgede uzun zaman yapmış olduğum arge sonucunda bir kurt ini gibi uçurumun hemen başında ağaçların altında insan eliyle örülmüş kırmızı çamurdan küçük bir duvara denk geldim lakin o güne kdr karlılaşmadığım birşeyle karşılaştım ben o bölgeye yaklaştıkça rüzgarın şiddeti yükseldi ardından birtane kertenkele beni izlediğini fark etim ben ilk başta her zmn ki doğada orda burda karşılaştığımız kertenkelelerden sandım ve bu kertenkele beni oraya yaklaştırmadı onu öldürmeye kalktım lakin ben taş atınca ortadan kayboldu ve ben nereye gidersem gideyim aynı kertenkele ile karşılaşıyorum pelimi bırakmadı ben kuran okumaya başlayınca 3 tane oldular ikitanesi kayboldu lakin ilk baş gördüğüm kertenkele asla bırakmadı peşimi ve dağın başından taşlar gelmeye başladı en sonunda gümüş yüzüğümü taktıktan sonra kuran okumaya devam etim ordan uzaklaşınca peşimi bırakıp arge yapmış olduğum bölgeye geri gitti bunun üç harflilermi veyahut ne olduğunu bilen varmıdır açıklayabilirmisiniz.
yüzük olayı nedir? bir de bu tarz yerlere cin mektubu ile girilse koruyucu olarak iş görür mü? Sonuçta ev de işe yarıyor.

F571571

Bilgili Üye
kimse ciddi bir sekilde .gormeyene kadar inanmaz. ben inanmadim . aldım başıma belayı
onemli olan ilmi buyuk birinin yaninda oralara gitmektir .yoksa birakmazlar huzur vermezler geceleri ruyanda bile

F571571

Bilgili Üye
Ustam @Roj Aynen öyle valahi ben bu olayı yaşamadan bi iki hafta önce rüyalarıma girdiler gene takmadım kafama sizin dediğiniz gibi aldım başıma belayı gittim ve yaşadıklarımı yazılı olarak anlatınca bazı arkadaşlara korku filmi sinema gibi gelebilir lakin gerçekten çok zor insan yaşamadıkça gözleriyle şahit olmadıkça inanamaz bilmez nsl bir duygu korku olduğunu

F571571

Bilgili Üye
Kardeşim @Çerkes Mehmet şimdi yüzük olayı böyle bi şey bende bilmiyordum bu yöntemi sağolsun yakın bi arkadaşın tavsiyelerine uyarak çıkabildim ordan yoksa kendi bildiğimi yapsaydım onlara zarar verseydim ordan kurtulma imkanım bile olmayabilirdi arge yapmış olduğum bulgede eve doğru yol aldım lakin kertenkele önümde durdu sanki zarar verecek gibi sinirli bi bakışı bi duruşu vardı baktım ki yolun çıkmazına girdim tanıdığım bi arkadaşımla iletuşume girdom bana korkmamamı söyledi ben panik yaptıkça şebukenin çekmesine rağmen defalarca telufunum yüzüme kapandı ben aradıkça dakikalar içinde tekrar tekrar kapandı arkadaşım bana kafamdan olayın şokunu atmamı korkmamamı söyledi sen korktukça seni korkutacaklar ordan uzaklaşman için yapıyorlar bunları yanımda sürekli taşıdığım gomüş bi yüzüğüm vardı bana yüzüğümü takmamı ve kuran okumaya devam etmemi söyledi bende söylediklerine uydum ve ben uzaklaştıkça kertenkelede uzaklaşmaya başladı

F571571

Bilgili Üye
ustam sözlerine itimadımız sonsuz lakin belkide o kertenkelenin yuvasıdır orası mağara dediğin yerde belki ailesi daha yeni doğmuş yavruları vardır allahın hikmetinden sual olunmaz belki analık belki babalık iç güdüsüyle seni oradan uzaklaştırmak istemiştir üzerine gelen taşlarda çok rüzgarlıktı diyorsun bunun bir etkisi olabilir son günlerde havalar serin gidiyor yurdun her kesiminde yağış var tamam 3 harflilerin varlığı şuan aldığımız nefes kadar gerçek fakat ortamdaki yanlızlığın seni iç güdüsel olarak içindeki korkuyu tetiklemiş olabilir hepimiz insanız bu olabilir bence bu hafta da birkaç kişi al yanına öyle git aynı mekana yuvası orası olduğundan yine görme şansınız yüksek fakat taş gelme veya başka göremediğin bir durum varsa en azından yanındakiler bunu hissedebilir fakat giderken bu yaşadıklarını anlatıp onlarıda etkide bırakma sadece izle

F571571

Bilgili Üye
Usta @yagiz ben söylediklerinize katılıyorum lakin ben defalarca o bölgeye gitmeme rağmen bu güne kdr o son noktaya yaklaşmaya kdr bu olaylar vuku bulmadı taki elimde bulunan bi üronle oraya yaklaşıncaya kdr demekki niyetimin ciddi olduğunu anladılar ve olaylar başladı hiçbir zmn bu sıcak havada bu kdr şiddetli rüzgarın estiğini görmedim taki oraya yaklaşıncaya kdr ve taşların sonradan üzerime gelmesi rüzgarın şiddetinden sonra oldu o esnada olsaydı hak verecektim ve kertenkele konusuna gelince hiçbir zmn bu ürkek hayvanın bi insana bu kdr yaklaştığına şahit olmadım etrafında herhangi başka kertenkeleler yoktu sonrada o noktadan uzaklaşınca ikinci ve üçüncü kertenkelenin ortaya çıktığını gördüm

Karabulut

Operatör
Şu aslana benzeyen kayanın karşısında boşluk bak varmı

Çerkes Mehmet

Yeni Üye
ya bu cinlerin sahibi yoksa benimdir mantığı çok sinir bozucu. Ya arkadaş sen benim tapulu yerimde ki gömüyü niye sahipleniyorsun. büyüsü tılsımı musallatı yetmezmiş gibi her taşın altından çıkıyorlar.
Bence gömü olan yerden eminsek o bölgeye kutsal topraklardan toprak getirip atalım, üstüne defne ağacı ekip zemzem ile sulayalım, defne ağaçlarına da cin mektubu asalım. Kim kimi sahipleniyor görelim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Adamı dağa kaldırırlar göze göz dişe diş korkarsan yapamazsın bu haktır varlar yok diye bir şey yok yok olan para her para olan yerde sorun var diye bir durum yok varsa göremezsin aldım sanarsin alamazsın yolu yordamı bilmek önemli her şey tatlı dilde bitiyor sitres yapmamak lazım 😊