Tılsım

F571571

Bilgili Üye
saygıdeğer değer ustalarım ve değerli kullanıcı arkadaşlar benim bir bölgede uzun zaman yapmış olduğum arge sonucunda bir kurt ini gibi uçurumun hemen başında ağaçların altında insan eliyle örülmüş kırmızı çamurdan küçük bir duvara denk geldim lakin o güne kdr karlılaşmadığım birşeyle karşılaştım ben o bölgeye yaklaştıkça rüzgarın şiddeti yükseldi ardından birtane kertenkele beni izlediğini fark etim ben ilk başta her zmn ki doğada orda burda karşılaştığımız kertenkelelerden sandım ve bu kertenkele beni oraya yaklaştırmadı onu öldürmeye kalktım lakin ben taş atınca ortadan kayboldu ve ben nereye gidersem gideyim aynı kertenkele ile karşılaşıyorum pelimi bırakmadı ben kuran okumaya başlayınca 3 tane oldular ikitanesi kayboldu lakin ilk baş gördüğüm kertenkele asla bırakmadı peşimi ve dağın başından taşlar gelmeye başladı en sonunda gümüş yüzüğümü taktıktan sonra kuran okumaya devam etim ordan uzaklaşınca peşimi bırakıp arge yapmış olduğum bölgeye geri gitti bunun üç harflilermi veyahut ne olduğunu bilen varmıdır açıklayabilirmisiniz.

F571571

Bilgili Üye
Doğru usta @Karabulut kardeşim bende ilk başlarda inanmazdım böyle şeylere lakin valahi zar zor çıktım ordan dağın başından üzerime taşlar geldi

Karabulut

Operatör
Usta güzel yerlerin var al bir dedektörünü öyle sıkıntılı yerlere gitme Görmediğiniz biride atmış olabilir taşları

westsilwer

Member
Genelde yılan yada akrep şeklinde göründüklerini duyuyordum..Kertenkele nereden çıktı..Zavallı hayvanın günahına girme :)

F571571

Bilgili Üye
Vala usta @Karabulut ve usta @westsilwer bende inanmazdım gülerdim hatta dalga bile geçtiğim olmuştu ama allah biliyor yalan değil o çölde dağın başında kimse yoktu ve kimsenin öyle kolay kolay girebileceği bi yer değildir çok korkunç bi yer olmasaydı size hak verecektim lakin taşların üzerime gelmesi ve kertenkelelerin çoğalması eve dönüş yolunu tutana kdr benimle gelmeleri hiçte doğal değil kertenkelelerden öncede ikitane yılan gördüm

Amisos

Bilgili Üye
Ben insi ve cinsi yanlız bana ibadet etsinler diye yarattım .. der ayet te inanmayan malesef kafir sayılır , insan alemi olduğu gibi üç harf li alemi de var , anlattığın olay TILSIM deyil dir , daha çok SAHiPLEN meye benziyor , tılsım çok farklı bir olay can kaybı olur , sahiplenme ise tılsıma göre birazda daha hafif kalır anma üstelersen zarar görmen kaçınılmaz , yaşadığın olaya göre sana inceden inceden ayarı vermişler yani korkutup uzaklaştırmaya çabalamışlar , bölge 3 harfli lerden temizlenmeden teşebbüs edilmemeli zorlar isen zarar görürsün muhakkak .....

F571571

Bilgili Üye
Ben insi ve cinsi yanlız bana ibadet etsinler diye yarattım .. der ayet te inanmayan malesef kafir sayılır , insan alemi olduğu gibi üç harf li alemi de var , anlattığın olay TILSIM deyil dir , daha çok SAHiPLEN meye benziyor , tılsım çok farklı bir olay can kaybı olur , sahiplenme ise tılsıma göre birazda daha hafif kalır anma üstelersen zarar görmen kaçınılmaz , yaşadığın olaya göre sana inceden inceden ayarı vermişler yani korkutup uzaklaştırmaya çabalamışlar , bölge 3 harfli lerden temizlenmeden teşebbüs edilmemeli zorlar isen zarar görürsün muhakkak .....

F571571

Bilgili Üye
Teşekkür ederim usta @Amisos tamda aradığım cevabı yazdınız Evet dediğiniz gibi korkutup uzaklaştırdılar

Karabulut

Operatör
Ustam demek noktaya yaklaşmışsın Taşlarda üzerine geldiyse malzeme büyük Büyük yerin derdide büyük olur Oraya gitmeyin Allah korusun musallat olunca kontrolü kaybedersiniz