Şömine süsü

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konuyu uzatmayım dadaş dostum toyalp dostum kalple kırılmasın suçlu benim
Arkadaşa yardımcı olun inşallah

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yaw bunun neresini değiştirdiniz neyini beğenmediniz de değiştiriyorsunuz ????
Hiç bir tarafını değiştirmedik alıntı yaptığın benim yorumu sildim benim le sorunun bitsin diye yok pes etme olayıbdeyil artık sayğı duymayanları kale almıyorum o kadar benim hakkımda yorum yazarsan tolerans tanımam bu sefer

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben toparladım konuyu.

mayhem

Co Admin
Co Admin
hmm ben baska biridir dedim ama neyse senide özledik . maksim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Edebi olmayana edeb gosterilmez zira edebden anlamaz. Site kurallari bellidir. Kurala uymayana bir yazi " Site kurallarina Lutfen Uyunuz" uymadi mi, Hemen 10 gun uzaklastirma, donusunde de ayni tas ve hamam ise banlayin gitsin.

Yoksa edeb sahibi insanlarin içinin daralmasina sebebiyet veririz. Buna hakkimiz olmadigini dusunuyorum. 15 senelik sanal tecrubemde bunun boyle olmasi gerektigini soyluyor.

Bence yontem bu olmalidir.

BulursamKader25

Selamün Aleyküm,
Kıymetli Ustam.

Şömine önü:
Şömine bozulmasın. Tabanı boş.

İşlem yapılan yer, şömine önü, dolu
Derinlik 3.5-4.5 metre arası
Değerli testi (sarı-beyaz) yapılmalı.

Aşağıdaki resimde de kırmızı ile işaretlediğim yer kontrol edilmeli.
Test başarılı sonuç verirse, masrafa değer.

Ekli dosyayı görüntüle 148462

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamün Aleyküm,
Kıymetli Ustam.

Şömine önü:
Şömine bozulmasın. Tabanı boş.

İşlem yapılan yer, şömine önü, dolu
Derinlik 3.5-4.5 metre arası
Değerli testi (sarı-beyaz) yapılmalı.

Aşağıdaki resimde de kırmızı ile işaretlediğim yer kontrol edilmeli.
Test başarılı sonuç verirse, masrafa değer.

Ekli dosyayı görüntüle 148462
Ustam kırmızı ile çizdiğin alanda bolca boşluk aldım ama ağaç kökü olabilir diye düşünmüştüm. Evin altında da boşluk ve mahsen var ama giriş boşaltılamamış. Şömine önünde de şuan ki mesafeden sonra 96 cm daha devam diyor ve cihaz bazen çelik bazen metal bazende sarı sinyali veriyor.

Ama mahsenemi iniyoz yoksa başka birşeyemi bilmiyorum. Kendi yaptığım ve hala yapım aşamasında olan cihazımı altında boş kalem ile 3 mm lik çubuklar kullanarak 4.950khz freansta çalıştırdım ve bahçeden şöminenin önüne getirdi. O yüzden çalışmayı burada yoğunlaştırdık. Evin içeriside her yerde cihazla boşluk alıyorum.

Benden önce tanıdık bir şakülcü kırmızı alanın solunda ahır var ve girişde büyük bir kiraz ağacı var. Şakül burayı göstermiş olabilir yada olmayabilir demiş. iş baya karışık bir hal alıyor ama biz çalışmamızı yinede aynı yerden yapmayı planlıyoruz.

BulursamKader25

Ustam kırmızı ile çizdiğin alanda bolca boşluk aldım ama ağaç kökü olabilir diye düşünmüştüm. Evin altında da boşluk ve mahsen var ama giriş boşaltılamamış. Şömine önünde de şuan ki mesafeden sonra 96 cm daha devam diyor ve cihaz bazen çelik bazen metal bazende sarı sinyali veriyor.

Ama mahsenemi iniyoz yoksa başka birşeyemi bilmiyorum. Kendi yaptığım ve hala yapım aşamasında olan cihazımı altında boş kalem ile 3 mm lik çubuklar kullanarak 4.950khz freansta çalıştırdım ve bahçeden şöminenin önüne getirdi. O yüzden çalışmayı burada yoğunlaştırdık. Evin içeriside her yerde cihazla boşluk alıyorum.

Benden önce tanıdık bir şakülcü kırmızı alanın solunda ahır var ve girişde büyük bir kiraz ağacı var. Şakül burayı göstermiş olabilir yada olmayabilir demiş. iş baya karışık bir hal alıyor ama biz çalışmamızı yinede aynı yerden yapmayı planlıyoruz.
Evet benim kanaatim de şömine önünde devam edilmelidir.
Şu an 1 metre olmuş zaten. 1 metre daha gidince iş hemen hemen belli olur.

Burada hedefe ulaşmak nasip olursa, kırmızılı alanı; iyi bir alan tarama ile görmek lazım.
2 oda tespiti netleşirse, 10 kg. mal umudu artmış olur.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Evet benim kanaatim de şömine önünde devam edilmelidir.
Şu an 1 metre olmuş zaten. 1 metre daha gidince iş hemen hemen belli olur.

Burada hedefe ulaşmak nasip olursa, kırmızılı alanı; iyi bir alan tarama ile görmek lazım.
2 oda tespiti netleşirse, 10 kg. mal umudu artmış olur.
Ustam şömine önü şuan 160 cm de. İnşallah fırsat buldukça çalışmaya devam edeceğiz. Sonrasında da diğer alanlara geçeceğiz.

Hakkımızdan hayırlısı olur inşallah. Hakkınızıda helal edin. Muvaffak olursak detayları açıklarım.

Kolay gelsin.