Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

kabakburgiba

Operatör
Eyvallah ustam.sana bu konuyla alakalı bir sorum daha olcak..neodyum mıknatıstan verdiğin ebatlarin dışında yani daha ufak kullanarak ne gibi tepki verir.malum pahalı lar fazla deneme şansimiz yok.
zaten daha önce pahalı diye yazmıştım.ben de sadece son noktada emin olmak için kullanırım.başka önemi yoktur benim için.varsa yoksa alantarama hedefe daha çabuk gitmek için.ŞAKÜL.vazgeçilmezim.

mguleryuz

Aktif Üye
çekmediğinde ne yapabilirsin ? bana açıkla püf noktası varsa bende bulayım hava almayan odada gaz olur bu gazda çubugun yönelmesinde etkin durumdur hava almış odada sen metal aramasıyla girersen öyle farkedersin içeride gaz olmadıgından boşluk çekmez çünki

denizliden20

Yeni Üye
kardeş çubuklar 40-45 cm yeterli olur.tutma yerini kendi el büyüklüğüne göre ayarlayacaksın.çubuk madenini kendi enerjine göre ayarlayacaksın.bir başkası bakırla değerli ölçüyorsa bu durum sende de olacak diye bir durum yok.sen değerliyi en başarılı olduğun madenle ölçüm yapacaksın.

kabakburgiba

Operatör
çekmediğinde ne yapabilirsin ? bana açıkla püf noktası varsa bende bulayım hava almayan odada gaz olur bu gazda çubugun yönelmesinde etkin durumdur hava almış odada sen metal aramasıyla girersen öyle farkedersin içeride gaz olmadıgından boşluk çekmez çünki
bu alan taramada ve şakül de geçerli değil.ister açkk olsun ister kapalı.boşluk boşluktur.

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba Bir şey rica ettim ama pek oralı olmadın.
şimdi yayınlasam herkez isteyecek bi tane ben nereden bulacam.eeee ondan sonrada bir sürü soru.bazen aralarda yazıyorum.bu bilgiler ispatlıdır.yoksa yazmam.emin olur öyle yazarım.burda kimse her bildiğinii yazmaz.arada yazarlar kapan kapar.ben yinede yazmaya devam edecem.

kabakburgiba

Operatör

yazılarda yorumlarda bu bilgilerde çöp dedim..

şahsınla veya herhangi birisi ile alakalı değil yazdıklarım kardeşim benim
burda yazılanlar,yorumlar,bilgili arkadaşların yazdıkları,,,,,,,,,,,,,,,,vallaha helal olsun.bilmediğim bi konuda diğer arkadaşlarım birşeyler yazıyorsa,çiziyorsa,yol gösteriyorsa,şüpheli yerlere dikkat çekiyorsa,ben şahsım adıma onlara teşekkür ederim.saygı duyarım.

bermina

Aktif Üye
Burada bir bilgi paylasimi goremiyorum. Atismalar tutusmalar hakaretler.... Kullandigin aletin gorselini ve nasil kullanilacagini aciklamayacaksan keske hic yazmasaydin sende kalirdi. Ben bir arkadasimda istedim o da ayni seyi soyledi. Git kendin bul. Benim sarkulu cozecek zamanim yokki arkadasim. Emek vardir saygi duyarim emeginin karsiligini istiyorsan ozelden yaz egitimiyle beraber şu fiyattir de ya da acik acik burdan yaz. Para nedir gelir gecer. Mezarina goturenlerden calmiyormuyuz hepimiz. Ölumlu oldugumuzu unutmayalim arkadaslar.

kabakburgiba

Operatör
hadi sana can alıcı bir nokta daha vereyim bu yazdıklarımı not et kaybetme sakınboşluk bulmayı öğrendi isen, (şaküli le belediye kanalizasyonlarında öğen.)mezar bulmak için basitleri genelde pişmiş topraktan yapılmadır tuğla olur. bunu anlamak için eski tuğlada ip boyunu ayarla.toprağa göm döngü saysını bi yere yaz.tüm elementtleri yanında taşı.sudan etkilnmemesi içine masa üstüne kullanlan şeffaf 2 mm masalıklar için muşamba ondan al.boyası çıkmaz kalemle buna yaz.
bilgilerinize sunulur.

kabakburgiba

Operatör
şimdi şöyle yap.bazı elementleri gümüş,bakır,demir,daha ne bulabilirsen toprakta olabilecek bul.yangenin bir tane bileziğinide al,toprağa göm.altınıda ayrı göm bak ne olacak görürsün hangisine gittiğini.çok basit bi örnek.ip boyu 2 karış olabilir.ben 5 li kullanıyorum.çok ağır.her yerede götürmem.son noktada.ama şakül en iyisi.tak beline ceptelefonu gibi şehir içinde dahi gez.soran olursa su arıyomdersin.haaa suyu bulmayıda öğren.birgün çölde susuz kalırsın.konu komşunnda suyunu bulursun.
bilgilerinize.