Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
kabakburgiba selamünaleyküm ben şakül diye birseyiin varligini burda senden öğrendim.(definede kullanildigini).kullanmaya başladım işe yaradığını da gordum.tabiki tecrübe tecrübe gelişme asamasindayim.bu bir gerçek ki araziye çıktığımda şakül yanımda olacak Allah razı olsun..neodyum gelince ölçülerini yazmıştın ip boyu yok galiba yaninonemli değil anladigim kadarıyla.ogrenmek istediğim altın haricinde hiçbir maddeye gitmez yazmisin.minarelden etkilenmesi mümkün mü acaba..

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba selamünaleyküm ben şakül diye birseyiin varligini burda senden öğrendim.(definede kullanildigini).kullanmaya başladım işe yaradığını da gordum.tabiki tecrübe tecrübe gelişme asamasindayim.bu bir gerçek ki araziye çıktığımda şakül yanımda olacak Allah razı olsun..neodyum gelince ölçülerini yazmıştın ip boyu yok galiba yaninonemli değil anladigim kadarıyla.ogrenmek istediğim altın haricinde hiçbir maddeye gitmez yazmisin.minarelden etkilenmesi mümkün mü acaba..
şimdi şöyle yap.bazı elementleri gümüş,bakır,demir,daha ne bulabilirsen toprakta olabilecek bul.yangenin bir tane bileziğinide al,toprağa göm.altınıda ayrı göm bak ne olacak görürsün hangisine gittiğini.çok basit bi örnek.ip boyu 2 karış olabilir.ben 5 li kullanıyorum.çok ağır.her yerede götürmem.son noktada.ama şakül en iyisi.tak beline ceptelefonu gibi şehir içinde dahi gez.soran olursa su arıyomdersin.haaa suyu bulmayıda öğren.birgün çölde susuz kalırsın.konu komşunnda suyunu bulursun.

LabarNa

Bilgili Üye
bizde boşluğa sakul tuttuk ama hiçbir tepkime vermiyor ne hikmetse
birde sakulun boşlukta doğrulugunu video ve görsel media olarak paylasin arkadaslar yazilarla yorumlarla bu bilgiler cop bence

mguleryuz

Aktif Üye
açılmış boşlukta çubuk iş yapmaz

kabakburgiba

Operatör
şimdi şöyle yap.bazı elementleri gümüş,bakır,demir,daha ne bulabilirsen toprakta olabilecek bul.yangenin bir tane bileziğinide al,toprağa göm.altınıda ayrı göm bak ne olacak görürsün hangisine gittiğini.çok basit bi örnek.ip boyu 2 karış olabilir.ben 5 li kullanıyorum.çok ağır.her yerede götürmem.son noktada.ama şakül en iyisi.tak beline ceptelefonu gibi şehir içinde dahi gez.soran olursa su arıyomdersin.haaa suyu bulmayıda öğren.birgün çölde susuz kalırsın.konu komşunnda suyunu bulursun.
hadi sana can alıcı bir nokta daha vereyim bu yazdıklarımı not et kaybetme sakınboşluk bulmayı öğrendi isen, (şaküli le belediye kanalizasyonlarında öğen.)mezar bulmak için basitleri genelde pişmiş topraktan yapılmadır tuğla olur. bunu anlamak için eski tuğlada ip boyunu ayarla.toprağa göm döngü saysını bi yere yaz.tüm elementtleri yanında taşı.sudan etkilnmemesi içine masa üstüne kullanlan şeffaf 2 mm masalıklar için muşamba ondan al.boyası çıkmaz kalemle buna yaz.

kabakburgiba

Operatör
birde sakulun boşlukta doğrulugunu video ve görsel media olarak paylasin arkadaslar yazilarla yorumlarla bu bilgiler cop bence
arkadaşım,şakülü al bi ip bağla başla aramaya bu mu ???*çoooookkkkkkk ararsınnnnnnn.

kabakburgiba

Operatör
poseidon arkadaşımın 3 oda planı diye bi konusu var. çok güzel bi örnek.bunu şakülle bulabilirsiniz.aynısını çizerim.ama 3 4 saatte.duvar ,merdiven,dahil.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
arkadaşım,şakülü al bi ip bağla başla aramaya bu mu ???*çoooookkkkkkk ararsınnnnnnn.
Eyvallah ustam.sana bu konuyla alakalı bir sorum daha olcak..neodyum mıknatıstan verdiğin ebatlarin dışında yani daha ufak kullanarak ne gibi tepki verir.malum pahalı lar fazla deneme şansimiz yok.

kabakburgiba

Operatör
kimin için çöp dedin merak ettim.kendin içinse amenna.