Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

bermina

Aktif Üye
Eksik olmaz allah izin verirse. Tek ben degil bu bilgilerden nasibini alan herkes duasini eksik etmez.
Altin ve gumusteki tepkileri nasildi kac tur donecek? Birde boslukta 42 tur.dedin. 41.yada 43 olmaz mi bu?

kabakburgiba

Operatör
Eksik olmaz allah izin verirse. Tek ben degil bu bilgilerden nasibini alan herkes duasini eksik etmez.
Altin ve gumusteki tepkileri nasildi kac tur donecek? Birde boslukta 42 tur.dedin. 41.yada 43 olmaz mi bu?
41 43 o kadar önemli değil.

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba Ustam bu bahsettiğiniz beş adet
50x30 misnatıs ve iki adet 20x20 miknatıs birbirine
sabitleyince çok ağır olmuyomu ve altına gelince
ne tepki veriyor? Saygılar :) evet çok ağır diye daha önce yazdım.ben sadece son noktada kullanıyorum.her zaman yanında taşınacak bi malzeme değil.emin olmak için. altına gelince saat yönünde tur yapar.mineral varmı yokmu ben sadece bunu kontrolde kullanırım.boşa kürek sallamamak için.
benim i çin başkabi önemi yok.daha çok kullanan arkadaşlarda başka bilgiler varsa onlarda yazarlar.
Ekli dosyayı görüntüle 109713

Barbelo

Yeni Üye
kabakburgiba Allah razı olsun yardımların için
anladığım kadarıyla mineral olayını çözüyor bu sistem
keşke bununla ilgili bir başlık açıp detaylı
anlatsanda herkez nasiplense :)

odin

Editör
kabakburgiba

2 tane sakul buldum bunlara bakabilirmisin uygunlugu konusunda?

- ilkinin agirligini bilmiyorum sorup ogrenmem gerekiyor. olculeri 12cm yukseklik, 3cm çap.

- 2.nin agirligi (uzerinde 6 yazan) 300gr, 7.5cm yukseklik, 4.5cm çapi var.

ustteki pirinç altdaki bronz ve 100 yasindan fazlalar.

kabakburgiba

Operatör
ikiside güzel daha ne arıyon be kardeşim.eskisini kullan.pirinç olan daha iyi.onu şimdi ipiyle beraber eczaneden saf alkol al.içine koy 2 saat bekle.çıkar güzelce kurula.sonrada tuzla gizel bi ov.ilk işiin bu olsun.sonr devam edriz.

kabakburgiba

Operatör
şakülü kullanmadan önce doğru eczaneye git.saf alkol iste.b iraz masraf et bakalım.sonra eve gel.şakülünü ipiyle beraber alkolün içine koy.enaz 2 saat dursun.sonra çıkar kurula selpak la.sonra tuz al.güzelce ov.bol tuzla.daha sonrada suyla bolca durula,kurula selpakla.aptezli ol. şakülü avucunun içine al.dua eder gibi avuçlarını açarak. 7 defa ayetel kürsi oku.her okuyuşta şaküle üfle.8 nciyi oku ve bu seferde etrafına çepe çevre üfle.daha sonra sağ elinle kalbinin üstüne şakülü tut.ve istediğin gibi dua et. bunu sık sık tekrarla.kimsenin ellemesine müsaade etme.yanlışlıkla elleyen olursa yukarda yazdıklarımı tekrar yap.temizlik imandandır.
bunu iyi oku.

kabakburgiba

Operatör
bu iple rahat edemezsin.git bi stor perdeciye eski ip vardır onlarda bedava.sakın evdeki storu veya zebra perdeyi bozma.vallaha yenge canına okur.uyarması benden. sonra demedi deme.bulamazsan ben göndereyim.buluncahaber ver .

odin

Editör
bu iple rahat edemezsin.git bi stor perdeciye eski ip vardır onlarda bedava.sakın evdeki storu veya zebra perdeyi bozma.vallaha yenge canına okur.uyarması benden. sonra demedi deme.bulamazsan ben göndereyim.buluncahaber ver .
ipi hallederim buyuk ihtimal. bunlari internette buldum 1 2 tane daha var ek olarak onlara damesaj attim agirliklariyla ilgili. hatta 1 tanesinin fotografini ekleyim bu goruntu olarakta daha cok hosuma gitti digerlerine gore. :)