Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

bermina

Aktif Üye
Avizeciden gidip bir tane buyuk bir cam avize parcasi aldim daha sonrada perdeciden stor.perde ipi aldim. Bunlari bedevaya aldim. Param olursa pirinc ve miknatisli sakul alacam. Internette gultekin hocayi dinledim sorular soruyor sakule. Define icin ne tur bir soru sorulur nasil kullanabilirim ve nasil kendimi gelistiririm yardimci.olursan sebinirim kabakburgiba

bermina

Aktif Üye
odin bunlar icin kac para istiyorlar? Fiyati uygun olursa birtanede ben alayim

kabakburgiba

Operatör
Avizeciden gidip bir tane buyuk bir cam avize parcasi aldim daha sonrada perdeciden stor.perde ipi aldim. Bunlari bedevaya aldim. Param olursa pirinc ve miknatisli sakul alacam. Internette gultekin hocayi dinledim sorular soruyor sakule. Define icin ne tur bir soru sorulur nasil kullanabilirim ve nasil kendimi gelistiririm yardimci.olursan sebinirim @kabakburgiba
Gültekin hoca dünya çapında bilgili .onun ilimle ilgili irfanla ilgili,sonra çok deneyimli.onun gibi olmak çok zor.azmedarsen illaki olur.msla zaman zamn dersler veriyor.iyi takip edilip derslerine katılmak gerek.bilgi billgi.gültekin hocam sorulr sorarak yapıyor.pirinç ve ölçü ayarlı şakülddde bu yok.insan kendini en iyii araştırarak geliştirir.

bermina

Aktif Üye
Gultekin hoca kotu amanli kullanmamalisiniz diyor. Define işi kotu amaclimi oluyor acaba. Sen ne tur sorular soruyorsun sarkule

saftilki

Moderatör
Moderatör
Forum sakinlerinin mesajları ile dalga geçmiyorum yanlış anlaşılmasın)
şakül'e soru sorma olayını şahsım adına küllüyen saçma buluyorum,
şakülde çalışırsada bio enerji aracılığı ile çalışır, şakül'de başka ne var sizi işitecek? cevap verecek,

bu bayramda avize camından şakül ve pirinç borudan yaptığım LL çubuk denemesin yaptım arazide,
şakülden hiç tepki alamadım ama LL çubuklar her seferinde dışarıya açıldı,

bu şakülü dükkanda altın ve bakır karışımı olan pc işlemcisi ile denedim, başladı düzgün daireler çizmeye, elimi kıpırdattığım zaman çizdiği daire bozuluyor,
yani objeler verse verse bir enerjiye cevap vererek ivme hareketi başlar, bunlar 4 lü bakır çubuk, çeşitli materiallerden yapılan LL çubuk
kızılcık, dut, kiraz, kemik, kuars taşı, cam, vb obje sınıfındalar,

beyaz horoz yada cinler bam başka bir enerji,

şakül deneylerini soru sorarak yaparken'de video kaydına alın, birde soru sormadan yaptığınız deneyi kayda alın ve bir başkasına izletin,
aradaki fak anında ortaya çıkacaktır,
yada şakülü tutan kişiyi bir başkası test etmelidir, şakülü tutan kişi şaküle soru soruyorsa o kişinin bilinç altı ne kadar boş olabilirki?
kısacası şakülü tutan kişiyi iyi bir gözlemci tarafından izlenmelidir bunu bilir bunu söylerim,

bermina

Aktif Üye
Ben de cubukcuyum da son zamanlarda sakulle ilgili o kadar buyuk iddialar duydumki anlatamam. Kabakburgiba da cok iddiali bu konuda. Bunca sene ugrasmis cozmus neden bize yalan soylesin ki. Bende hobi olsun diye basladim. Allahtannhayirlisi

odin

Editör
@odin bunlar icin kac para istiyorlar? Fiyati uygun olursa birtanede ben alayim
ortalama 50 euro gibi bir sey saticisina gore degisiyor. daha ucuzada satan var 100un uzerinde fiyat verende. yalniz anladigin uzere yurtdisinda bunlar

bermina

Aktif Üye
Beni aşar o zaman. Bir al.dene bakalim iş yaparsa bende alirim bir sekilde para ayarlariz.

kabakburgiba

Operatör
Forum sakinlerinin mesajları ile dalga geçmiyorum yanlış anlaşılmasın)
şakül'e soru sorma olayını şahsım adına küllüyen saçma buluyorum,
şakülde çalışırsada bio enerji aracılığı ile çalışır, şakül'de başka ne var sizi işitecek? cevap verecek,

bu bayramda avize camından şakül ve pirinç borudan yaptığım LL çubuk denemesin yaptım arazide,
şakülden hiç tepki alamadım ama LL çubuklar her seferinde dışarıya açıldı,

bu şakülü dükkanda altın ve bakır karışımı olan pc işlemcisi ile denedim, başladı düzgün daireler çizmeye, elimi kıpırdattığım zaman çizdiği daire bozuluyor,
yani objeler verse verse bir enerjiye cevap vererek ivme hareketi başlar, bunlar 4 lü bakır çubuk, çeşitli materiallerden yapılan LL çubuk
kızılcık, dut, kiraz, kemik, kuars taşı, cam, vb obje sınıfındalar,

beyaz horoz yada cinler bam başka bir enerji,

şakül deneylerini soru sorarak yaparken'de video kaydına alın, birde soru sormadan yaptığınız deneyi kayda alın ve bir başkasına izletin,
aradaki fak anında ortaya çıkacaktır,
yada şakülü tutan kişiyi bir başkası test etmelidir, şakülü tutan kişi şaküle soru soruyorsa o kişinin bilinç altı ne kadar boş olabilirki?
kısacası şakülü tutan kişiyi iyi bir gözlemci tarafından izlenmelidir bunu bilir bunu söylerim,
değerli arkadaşlarım.ali seydi hocamızın yaptığı tamamen ilim,bilgi,tecrübe işi.dini konularda buna ilave.kullandığı şaküllere dikkat edin.ona ulaşmamız zor arkadaşlar.kaç oldu yazıyorum.yazılanları iyi okuyunuz.onun gibi olmamız için onun derslerine icabet etmemiz gerekiyor.bilgilenmemiz gerekiyor.bazen basından ıokuyorum.ücretli dersleri var

kabakburgiba

Operatör
128 de odin kardeşimiz bulmuş fotolarıda var.hatta malzeme iyi fakat bu ip olmaz diyede yazdım.en güzeli stor perde boncuklu ipi.hem sağlam.hem boncuklarla rahat tutuluyor.daha başka yöntemde bulunur rahat tutmak için.insanın eli acıyor tutarken.ben cam şakül hiç önermedim.o iş ali seydi hocanın .yutmuş artık herşeyi.biz nerdeeeeeeeeee.çubuktanda hiç anlamam.en kafama yatanı bulursa boşluk bulur. şuda var saat yönünde dönme işlemi farklı.her metalin inç değeri var.bunların bazılarını yazdım.bu ölçüye göre ip boylarını ayarlamazsan işin biraz zor.şakül kullanan arkadaşlara çok önemli bir şey daha yazayım bunuda ya yazın yada beyninizin bi köşesine not edin kalsın.bir gün bu olayla karşılaştığınızda haaaaaa böyle birşeyde okumuştum dersiniz.biraz abes olabilir arkadaşlardan özür dileyerek yazıyorum.gece bi eğlence yerinde eğlendiniz.artık aklınıza ne gelirse yaptınız.(evdede olabilir.hepimiz evliyiz çünkü.)sakın sabahleyin şakülü alıp dışarı çıkmayın.aldığınız her sonuç yanlış olabilir.yanıltabilir.vücudunuzyorgun ve enerjiniz bitmiştir.bıraın ö gün dinlenin.isteyen denesin.

kabakburgiba

Operatör
benim deneyimlerimde soru sormak yoktur.maddelerin inç değerleri,ni doğru bulmak için kaç profösör arkadaşa danıştım.bunlarda hep bilimsel değerler.ben kendi kafamdan bulamam.o kadar okuyamadım.sadece şakülü yapmakta yetmiyor.en önemli olan inç değerleri ve ip uzunlukları.bilgili arkadaşlarımız illaki vardır aramızda,maddelerin inç değerlerini yazarlarsa ip boylarını hesaplayıp ben veririm.bakın o kadar iddalıyım ki.verdiğiniz inç değerini ayarlayım.o ölçülerde o malzemeyi bulmayın hemde dönme sayısınıda size bulduracam.istediğinizi söylemekte haklısınız.o zaman bana hak vereceksiniz.şimdi ne desem boş.deneyin görün.yalancının mumuda yatsıya kadar yanarmış.bi sorunuzvarsa sorun diyom.hatasız kul olmaz der orhan baba.

kabakburgiba

Operatör
Gultekin hoca kotu amanli kullanmamalisiniz diyor. Define işi kotu amaclimi oluyor acaba. Sen ne tur sorular soruyorsun sarkule
yine yazıyorum.soru bana ise ??????? cam şakül hiç denemedim. kötü amaçlı kullanım derken neyi kast ettiğini hiç söylemiyor.define olabilirmi bilmiyorum.şuda var.rahmetli olan bi hocamız vardı.ileri derecede bu konulara vakıf idi.kayıpları kalbi temiz bi bayana gösterip yerini bulduruyordu.uyutup herşeyi gösterebiliyordu.fazla açık yazmıyorum.bu tür hocalar ilim adamları.bu sırlarını oğullarına dahi öğretmezler.defineyi gösterseler,bulan kişi bunu kötü amaçlı kullanırsa parasını,vebali bizim diye düşünebilirler.ben çok yalvardım banada öğretmedi.bi yere geldi.benden bu kadar dedi,bıraktı.gerisi sana kalmış dedi.bizde kaldık cahillll.yoksa se nin şu anda ne yaptığını belkide görecektim.neyse bizi aşar.