Kaplumbağa

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşlerim ben herzaman siteye giremiyorum sağlik sorunlarimdan dolayi bir hafta önce belimi ve sağ kaslarimi yitim bundan dolayi bir hafta yatim bu yuzde siteye giremedim çok şükür biraz iyleştim artik oturabiliyorum.inşşallah muhafak olursun değerli dostum.

Saygilar ve sevgiler.

Aykanad

Aktif Üye
Çok teşekkür ederim Üstadım,
Rabb'im şifa ıhsan etsin geçmiş olsun bakıyorum tabi siteye göremiyorum seni, ya da yorumlarını arada sormadıysak halini hasbihal etmiyorsak hakkını helal et kendine dikkat tekrar tekrar çok geçmiş olsun

ragıp

Uzman
S.a.değerli kardeşlerim ben herzaman siteye giremiyorum sağlik sorunlarimdan dolayi bir hafta önce belimi ve sağ kaslarimi yitim bundan dolayi bir hafta yatim bu yuzde siteye giremedim çok şükür biraz iyleştim artik oturabiliyorum.inşşallah muhafak olursun değerli dostum.

Saygilar ve sevgiler.
nik geçmiş olsun

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değerli kardeşlerim riya olmasin ben sizleri boşuna sevmemişim hepinizi teşekür ederim sağolun ve her daim varolun değerli kardeşlerim hastalik bahanedir bizleri yoktan var eden hastalik kaza bela vs veren elbete ki şifada verir yüce rabimin yaratiği her şeyde bir hikmet vardir bizler şükür edersek her iki cihanda aziz oluruz yok şükür yerine feryat etsek yine her iki cihanda rezil oluruz ella bizleri dostlarimizi ve bütün inananlari çok şükür edenlerden eylesin.
Inanki siteye bir kac gön girmesem sizleri çok özliyorum bu aciz kul sizleri ellah için çok seviyor inşşallah ad cennetlerden de beraber oluruz.

Saygilar ve sevgiler.

timur964

konularim
Değerli kardeşlerim riya olmasin ben sizleri boşuna sevmemişim hepinizi teşekür ederim sağolun ve her daim varolun değerli kardeşlerim hastalik bahanedir bizleri yoktan var eden hastalik kaza bela vs veren elbete ki şifada verir yüce rabimin yaratiği her şeyde bir hikmet vardir bizler şükür edersek her iki cihanda aziz oluruz yok şükür yerine feryat etsek yine her iki cihanda rezil oluruz ella bizleri dostlarimizi ve bütün inananlari çok şükür edenlerden eylesin.
Inanki siteye bir kac gön girmesem sizleri çok özliyorum bu aciz kul sizleri ellah için çok seviyor inşşallah ad cennetlerden de beraber oluruz.

Saygilar ve sevgiler.
ustam camiden çıkınca tel sesini açmayı unutmşun duymuyorsun

avır

Aktif Üye

Saygilar ve sevgiler.
Geçmiş olsun allah acil şifalar versin

Aykanad

Aktif Üye
Eksik olma aziz kardeşim biz de seni Allah için seviyoruz, Allah yar ve yardımcın olsun.

ertug26

Yeni Üye
nik kardeşim geçmiş olsun Allahtan acil şifalar dilerim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.

Saygilar ve sevgiler.
Rabbim cc acil sifalar uhsan eylesin hocam.
İnsallah tez zamanda tam olarak iyilesirsiniz.
Gecmis olsun.

ragıp

Uzman
Aykanad

her şeyden evvel kaplumbağan
kara kaplumbağası
bütün hatlarının muntazam oluşu
paranın büyüklüğünü gösterir
kaplumbağa, toprağın altında
muhtemelen kış uykusunda
yani, parası zor, kolay alınmayacak bir para

bu konuda tek önerim
makine yardımı almak olacak (dedektör, Gps, çubuk)

rast gele

PiSaGoR

Engellendi
Bos gereksiz yorumlarda var
Işine yarayacaklarda var
Bulursam kader 25 detaylı şekilde anlatım yapmış
Işine ve arazi konumuna uygun yorumu uygula
Her isarette aynı yorum hiç bir zaman geçerli DEYILDIR ...!!
Kaplumganin olduğu kayayı da geniş açıdan resimle