Kaplumbağa Çözüm .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kaplumbağanın sağ tarafında yaklaşık 20metre civarı burada boşluk verdi 3e 3 şeklinde oda gibi bir yer toprağa "işlem" yaptık. altından çıkan kayalar bunlar bunlarıda çıkardık üçgen taşın arkasında oyuk vardı birde alandan çıkarken yaklaşık50-60 Metre ileride 2 ayak izi vardı bu üçgen ve ayak izleri nedir nasipse yarın devam
Ekli dosyayı görüntüle 208382
Bunları alın. Bunların yön veren uçlarının istikametini unutmayın.....Devam.
Bunları aldıktan sonra arkadaki yapı işi netleştirecek.

ocak52

Member
Bunları alın. Bunların yön veren uçlarının istikametini unutmayın.....Devam.
Bunları aldıktan sonra arkadaki yapı işi netleştirecek.
Yorumun için teşekkürler taşları aldık üçgende ki oyuk dikkatimi çekti zeminde de dizili kilitli taşlar var aldığımız taşların arkasına henüz işlem yapılmadı birde üstteki taş hayvan resmi gibi geldi bana olabilme imkanı varmı ?

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yorumun için teşekkürler taşları aldık üçgende ki oyuk dikkatimi çekti zeminde de dizili kilitli taşlar var aldığımız taşların arkasına henüz işlem yapılmadı birde üstteki taş hayvan resmi gibi geldi bana olabilme imkanı varmı ?

kardaşım,
burası eşkiya işine benziyor.
bu nedenle hiç bir ayrıntıyı atlamamanız gerekir.
Acele etmeyin, resimleyin herşeyi, yönlerini de unutmayın.

Devam inşallah.

Turko

Uzman
Yeni resimler çektim okların olduğu yeri kazdık bunlar çıktı koltuk ve oyuk olan yere geçtik koltuğun ordan baktığımızda 20-25 m civarı bir boşluk veriyor çubuklar
"kazdığımız yer bu kaya çıktı " yazısını yazdığın fotoğrafta bahsettiğin o kaya kapak gibi duruyor. Boşluk ve değerli tespiti yaptın mı orada ?

akyol

Bilgili Üye
Turko ustamızında bsseetiği gibi boşluk tespiti yaptık ama değerli tespiti yapmadık diyorsun değerli tespiti yapmadan sdece bolu için nden çalıştınız bence değerli tespiti yaparak devam ediniz

ocak52

Member
akyol Turko üstat değerli tespiti yaptık fakat makina bir ötüyor sinyal veriyor bir vermiyor bende anlamadım açıkcası hevesim kırıldı bakalım bugün yine bakacaz