Kaplumbağa Çözüm .

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kaplumbağanın sırtında mayhem üstadın daire içine aldığı bölgede M harfi görünüyor sanki. Bunu teyit etme şansın varsa resimle ve 1 metre çevresinde ikinci bir işaret ara bulabilirsen onu da güzelce temizleyip resimle. Biribirine bakan iki okun altında çubuk ile sinyal alıyorsan işlem yapma şansın varsa sonucuna ulaş muhtemelen sana ikinci bir işaret de oradan gelecek. 4 ok birbirine bakıyor deseydin o zaman durum değişirdi başka bir şey arama direk başla derdim ama iki ok ikinci işarete götürür. Çoğu zamanda uçlarına istinaden X olarak ifade edilir. Resimleme konusunu iyi okuyarak bölgeye gitmende fayda var. Hayırlı forumlar

ocak52

Member
toyalp kardeşim yorumun için sağol bugün geçtiğimde dediklerinizin hepsine bakacağım

timur964

konularim
bu oyuk toprağa kadar çizimin sol trafını kontrol edin boşluk sesi varmı bakın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kayanın altını çok düşünme, muhtemelen mineral ve kaya arası boşluk.
Yamacın birisinde bir oda,
Su kaplumbağasına ait bir oda,
Birde *va*ji*na*** ile alakalı gömüye odaklan.

Su kaplumbağası ve ****** ile alakalı yazılanları googleden bulup okuyun gidin.
Resimlemeyide aşağıdaki konuyu okuyarak halledin inşallah.

Çizilen her yeri temizleyin.
Kayaların üzerleri ve yanları tertemiz olsun.
Bu sene burası size yeter ilgilenmek için, zamanınızı iyi değerlendirin.
Burası ellenmemiş, konunun sonunu getirin inşallah.

Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

*
*
*

oyyyy oyyyy oyyy.
Maşallah web mastere.

Yeni fark ettim:
Sistem; kötü kelime olarak algıladığı kelimeyi xxxxxxxx şekline çevirdi otomatik olarak.
Valla keyfim geldi. mayhem Koray Kor tebrikler...

Son düzenleme:

ocak52

Member
Acil yardim üstadlar kazi yerindeyiz

Yeni resimler çektim okların olduğu yeri kazdık bunlar çıktı koltuk ve oyuk olan yere geçtik koltuğun ordan baktığımızda 20-25 m civarı bir boşluk veriyor çubuklar

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konunuz düzenlendi Aynı yer olduğu için yeni resimleride buraya eklersiniz ocak52

ocak52

Member
mayhem koltuk olan bölgenin tam karşısında bir mezar tespit ettik bakalım ne olacak

mayhem

Co Admin
Co Admin
sanırım arkasına düşüyordu çizdiğim yer orayada bakarsın . Tartışmıyalım şimdi koltukmu değilmi oralara bak :200: arkadaşlarda yazmış kyalık alanda yarık olan bölgeler var boşluk alabilirsin yanılma 10 sefer sespitde bulun gerekirse .

The Thing

C*
Süper Moderatör
Adamın koltuğundan ne istediniz : PPPPPP

erzurum yayla

Yeni Üye
abi siteye bu gün abone oldum.alaçamlı ustamız vesile oldu.bu da ilk yorumum olsun.site mütiş,fotoraflar çok hoş.anladığım kadarıyla işaretleri çözmek için baya bir beyin cimlastiği gerekli.bana kalırsa kaplunba burada yön için kullanılmış.önünde dere yatağı benzeri bir kroki olmalı.ustalara ayıp olmasın ilk günden .bana öyle geldi.tabi ustalar daha iyi bilir.

ocak52

Member
Buradaki kayayı indirdik kaplumbağanın sağ tarafı

Kaplumbağanın sağ tarafında yaklaşık 20metre civarı burada boşluk verdi 3e 3 şeklinde oda gibi bir yer toprağı kazdık altından çıkan kayalar bunlar bunlarıda çıkardık üçgen taşın arkasında oyuk vardı birde alandan çıkarken yaklaşık50-60 Metre ileride 2 ayak izi vardı bu üçgen ve ayak izleri nedir nasipse yarın devam
Ekli dosyayı görüntüle 208382

Son düzenleme: