Değirmen

Bafra55

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 176873 hayırlı sabahlar ustalar buda başka bir acıdan şu tepedeki o iki arada tasin alti bostu ama onunu su kapatiyirdu üstünden klıyordu musait nbir zamanda bakcaktim oraya bizim eleman bi başkasına bahsetmiş onlarsa suyu sapitmislar bisi varmiydi bilmiyorum ust üst tarafta 4 tane merdiven var direk karşıda 7 merdiven var savak yerine çıkan merdivenleri kırmışlar degirmenin tasi falan duruyordu suyun içine atmışlar orada biraz derin

Suboxone

Aktif Üye
Ya kardesim 2 attigin resim suyun aktığı ana kayanın sağında hemen suyun aktığı dolgulu taşın üstünden koskocaman üçgen var hemen sağ ana kayada üç genin üstünde balkon var büyük ihtimalle penceresi kapatılmış küçük şelale bulmuşsun profesyonel ekip çalışmasıyla birşeyler yapilir oraya anca maşallah onu yapan tuzagida akıl etmiştir ona gore hirsaa kapılmasan pencereden hallet işini gerisi yorumların ustalara ha bu aradaa hedef ucgen yon sag kayadaki buyuk ucgen ve ucgenin zivri ucu

Son düzenleme:

Suboxone

Aktif Üye
Bu arada kirik merdivende hediye aramislardir emin ol bulamamislardir yasam alani orassi isi bilen bos donmez ordan bos donmez derken tarihi zenginlik olarak diyorum bulmuşsun gusel yeri hayırlı kısmetler ustalarla çalış ama mazallah tuzaklar sıkıntı heleki suda var vs kapatma gus3l yapmışlar pc de olsaydım sağ kayadaki girisi gösterirdim.hemen üçgenin sivri kısmında 1 ile 2 metre ilerisinde kapatma taşlar kendini belli ediyor ama dikkat et açma mazallah göçme riskolu duruyor sanki

Son düzenleme:

yolgezer

Bilgili Üye
Ustam ben herhangi bi göze çarpan birşey göremedim.
Burda sürekli su aktığı için ayrım yapmak zor.
Yakından dikkatle araştırma yap derim. Şansın bol olsun.

Suboxone

Aktif Üye
2 .resmin sağındaki kayada koskocaman üçgeni görmediyseniz pes diyorum artik bariz yaşam alani

Suboxone

Aktif Üye
Bu arada üçgenin diğer uçlarda araştırılmalı çünkü üçgenin alt tarafa bakan kısımlarda dolgu taşlar dikkat çekiyor ilk önce gusel bir dedektörler üçgenin suya bakan kısımlarını sonra resmin bittiği diğer uç kisimi tarat en son işte bakın üst kısmi tehlikeli duruyor 2 .resim herşeyi açıklıyor büyük ihtimalle su oraya sonradan yollandı dolgu kayalar kendini ele veriyor....gerisi sabır kısmet ve üstatların yorumları antalyadan sevgilerle.

Son düzenleme: