Değirmen

Bafra55

Bilgili Üye
Bu degirmenin yukarısında yaklaşık 50 100 metre yukarda magra varmış kimse girmemiş içine yerleşim yeri dediğim yerde tek bir ev vardı bi abi mağaranın girişinde bisier almış o bahsettim abi orayı terk etti tabi şimdi durumu baya baya iyi neyse dicem ustalar var bisi de daha çözemedim genede yardımlarınız için teşekkürler

Bafra55

Bilgili Üye
Fotoğrafda küçük gibi gözüküyor ama küçük şelale değil suda normalde çok aslında 7 8 aydır yağmur yağmıyor şu azalmış

Suboxone

Aktif Üye
Valla yer belli yerleşim.kapatmasi yiyen yenidede illaki.nasip.kapisi var orda bu arada.magra dediğin yer acaba şelalenin içine mi giriyor tersten şelale tarafı kapalı acaba sonradanmi açtılar o magrayi

Suboxone

Aktif Üye
Bi araştır bakalım magra acikmiymiy yoksa sonradanmi bulmuşlar kırarak bence yerden yere atlicana biyere sabitken yıllarca uğraşıp bulamayan definecilerin çoğu bir işi bitirmeden diğer ise anlamasıdır sonu da unutmayın yer ne kadar zoruysa mevlana okadar kıymetlidir matdi ve manevi

Suboxone

Aktif Üye
Bu arada artık elimden geldiği kadariyla forumda arkadaşlara analizlerimi paylaşacağım ustat arkadaslara duydulur antalyadan alp ben sevgi ve saglicakla bu arada tas falcililigi yapilmadigu surece forumda bakan ve gorenlerin destekcisiyin artik

Turko

Uzman
Değirmen olduğuna eminsen kilit taşını arayacaksın suyun düşüş yaptığı en yüksek kısımda( birden fazla şelale yapan yeri varsa en yüksekten düşen) düzlük alanda dikine yerleştirilmiş halde olur , hemen arkası mahzendir . Rast gelsin.

Bafra55

Bilgili Üye
Değirmen ustam bölgenin yaşlılarıyla konuştum degirmenmis

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu arada artık elimden geldiği kadariyla forumda arkadaşlara analizlerimi paylaşacağım ustat arkadaslara duydulur antalyadan alp ben sevgi ve saglicakla bu arada tas falcililigi yapilmadigu surece forumda bakan ve gorenlerin destekcisiyin artik
Kiymetli Kardasim,
Yorumlari desteklemek gibi usulumuz bu formda yok.
Usulumuz soyledir.
Acilan konu incelenir.
Herkes kendi bilgisini ve tecrubesini yazar cizer.
Kimse bir digerine senin gorusun yanlistir diyemez.
Begendigi gorusleri ve cizimleri isterse BEGEN tusuna basarak destekler amma kimseye senin soylediklerin yanlistir demez.

Konuyu sulandirmak isteyen olursa moderator arkadaslar geregini yaparlar.

Sizde konulara dahil olunuz.
Yeni ve acemi olanlar tecrubelerden muhakkak istifade ediyorlar.
Konulara yazarken kendi gorusunuzu yazin gecin.
Konuyu acan kardasimiz kendisi degerlendirme yapsin. Kimi dogal der, kimi dogal degildir der.
İsrarci olmak, baskasi ile tartismak bizim formumuzda yoktur.
Kolay Gelsin.
Hosgeldiniz.