Define İşaretleri Kitabı Almak İsteyenler

BayPars

Member
En üstte belirtilen piyasa değeri 150 TL olan kitapçık bende PDF olarak var. Para vermenize gerek yok. Forumda paylaşacağım. Bilgisayarınıza indirip okuyabilirsiniz.
En üstte belirtilen piyasa değeri 150 TL olan kitapçık bende PDF olarak var. Para vermenize gerek yok. Forumda paylaşacağım. Bilgisayarınıza indirip okuyabilirsiniz.
Nasil bulabiliriz yada indirebiliriz.Siz paylastinizmi acaba

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Almanıza gerek yok. İşaret ya da figür şifreleri için alma isteği uyanıyorsa, kitaptaki işaretlerden ülkede bir tane dahi bulamazsınız. Hepsi ya kırılmış ya alınmış.
Sitedeki binlerce konuları takip ederek daha fazla bilgi ve tecrübe edinirsiniz.

BayPars

Member
Almanıza gerek yok. İşaret ya da figür şifreleri için alma isteği uyanıyorsa, kitaptaki işaretlerden ülkede bir tane dahi bulamazsınız. Hepsi ya kırılmış ya alınmış.
Sitedeki binlerce konuları takip ederek daha fazla bilgi ve tecrübe edinirsiniz.
Ustadim merhaba.Insallah iyisinizdir.
Insan istiyorki ansiklopedi gibi bir kaynak olsun ornekleri resimleri olsun okusun okusun baksin resimlere lakin dediginiz gibi hevesimiz kursagimizda kaliyor.
Kitap kokusunu seviyorum,define konusunu seviyorum istiyorumki bir cay eşliğinde doyumsuz keyifler yasayalim ama olmuyor.
Hayirlisi Allahtan.