Define İşaretleri Kitabı Almak İsteyenler

A

A_L_S_O_N

Misafir
bunu okuyun ıste buna yok demem lakın yazanın ve hazırlayanın emegıne saglık bu kıtabın tabıkı senınde menderes ustam

Müdür1

Engellendi
Evet kitablar yardimci olarak kullanilabilinir ama kitab define bulmaz en verimlisi arkadaslarin yasadiklarini
gördüklerini ve tecrübelerini birbirleriyle paylasmalari daha verimli olur birinci kitabin fiyati da cok ucuk
dedektör mü aliyoruz gerci on bin € dedektör is görmedi o mu görecek....

ahmetcan

Yeni Üye
arkadaşlar bende Yeraltının saklı hazineleri adlı kitabı alıp okudum,hakan yılmaz çebinin araştırmacı kişiliğne güvendiğim için.kitap normal kalitede.zaten kitabın diğer yazarı Bekir Öztürk(sitedeki hangi yetkili kişi bilmiyorum),bu siteyi ziyaret etmemizi söylüyor.kiapdaki bilgiler sitedekilerle aynı,haberiniz olsun.

küçük paşa

Yeni Üye
Peki bu kitaplar isaretlerin aciklayicimi yani nasil ilerlememiz gerektigini yaziyormu...

küçük paşa

Yeni Üye
olur ustam da işaretlerin aciklamasi ve nasıl bir işarette nasıl yok izlemesi yazsa cok iyi olur kitaplarda...

wanted.07

Member
Benim görüşüm kitapla olcak is deil örnek vereyim adam Okadar okumuş mühendis olmuş gelmiş asansör firmasında ise başlamış ama asansorun duzeneginden bir bilgisi çünkü tecrübe yok
yani demem oki işaretin mi var kitap sana buldurmaz ama buraya resimleyip atarsan burada tecrübe eden insanlar sana kitaptan Daha yardımcı olur MendereS ustam bu yazıma kızmasın inşallah :D