Define bulma simulasyonu (fikirlerinizi bekliyorum)

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
oyunda yakalanma olmasın:244:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,

1-Defineyi bulan parasını cebine koymadan ZEKATINI versin. (1/5)
Oyunda bunu atlama inşallah.

2-İşaretleri kıranın kafasına, benim gibi 115 kg. ağırlığında bir adam olsun, küreğin tersiyle vursun kahkaha

3-Başkasının arazisinde işlem yapmak için izin istesinler. palas pandıras adamın bahçesine girmesinler.

4- Ermeni evleri olsun oyunda.

5- Köprüleri tahrip etmesinler.

6-Mezardaki kemikleri dağıtmasınlar, hürmet etsinler.

Özetle işin edebini öğret, anlat inşallah.

Allah cc kolaylıklar versin.

Fırsatım olursa 2-3 adet sistemi sana tüm hatlarıyla anlatayım. Bunlar level olur.

demirkapi

Member
Kardaşım,

1-Defineyi bulan parasını cebine koymadan ZEKATINI versin. (1/5)
Oyunda bunu atlama inşallah.

2-İşaretleri kıranın kafasına, benim gibi 115 kg. ağırlığında bir adam olsun, küreğin tersiyle vursun kahkaha

3-Başkasının arazisinde işlem yapmak için izin istesinler. palas pandıras adamın bahçesine girmesinler.

4- Ermeni evleri olsun oyunda.

5- Köprüleri tahrip etmesinler.

6-Mezardaki kemikleri dağıtmasınlar, hürmet etsinler.

Özetle işin edebini öğret, anlat inşallah.

Allah cc kolaylıklar versin.

Fırsatım olursa 2-3 adet sistemi sana tüm hatlarıyla anlatayım. Bunlar level olur.
İlahi ustam :D
İşaretleri kiranlara birseyler yapmak lazim hakikaten . Dediğin gibi işin ahlaki kısmına da yer vermek istiyorum henüz aklima birsey gelmedi bu konuda nasil yapabilirim satılan malları müzeye satiyormuş gibi mi gostersek acaba ? Yada tarihi değeri olan şeylere kazmayla kurekle vuruldugunda uyari mi vermeli ?

Aklinizdaki sistemleri musait oldgunuzda dinlemek isterim

Saygilar..

Metalicvoice

Operatör
İşaret kırandan puan para kesilsin. Tarihi eser çıkınca müzeye verilsin. Tılsım çıkınca ilgili korunma sure ayet duaları okunsun bilmeyen öğrenmiş olur :) tamamiyle gerçekçi öğretici olmalı ve bilinç oluşturmalı...

jeolog

Co Admin
Co Admin
Kullanacagin oyun motoru, harita destekli, muazzam gorselli mi olacak yoksa odadan kacis tabanli mi? Ya da eskiden ogame vardi web tabanliydi, islemi yapmasi icin komut ver gerekli sureyi bekle, sure dolunca diger komutu ver seklinde mi olacak? Bunlardan hangisine gore fikir vermemi istersin?

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Tılsımlı yerleri nasıl kodlayacan?? :))

Meltun

Bilgili Üye
-Bulunduğu ortam,aile yaşamı
-İnsan nasıl defineci olur,
-Çıraklık yaptığı ustalar yol göstericiler,
-Çalışmalar veya konuşmalar esnasında işaret açıklamaları
-yaşamı iş hayatı arada çektiği zorluklar. Bunlarında dikkate alınması yerinde olur

dersu

Bilgili Üye
Çok güzel düşünmüşsünüz, oyun işinden pek anlamam, tek bildiğim bir çoğunun çocukların beynini uyusturmaktan başka işe yaramadığı. Fakat böyle bir oyun olursa şayet, korelasyon, muhakeme yeteneği, takip, dikkat v.b. birçok meziyeti destekleyecektir. Müşterisi de hazır tüm forum abonesi oluruz, hem eğlen hem öğren. Umarım başarırsınız. Sayın ustamız kürekle güzel bir dokunuş yapmış zaten, ilaveten Kazı yaparken, Köyün su borusu, çeşmesi, herhangi bir alt yapısına zarar veren, mezarliginda çalışan, kiraladığı evi tahrip edenleri, ortağına madik atanları da unutmayın.Kolaylıklar dilerim.

Son düzenleme:

demirkapi

Member
Kullanacagin oyun motoru, harita destekli, muazzam gorselli mi olacak yoksa odadan kacis tabanli mi? Ya da eskiden ogame vardi web tabanliydi, islemi yapmasi icin komut ver gerekli sureyi bekle, sure dolunca diger komutu ver seklinde mi olacak? Bunlardan hangisine gore fikir vermemi istersin?
Hocam unity oyun motoru kullanacağım 3d destekli açık dünya gerçek hayattaki gibi kontrol edeceğiz istediği yere hareket edebilecek

demirkapi

Member
Çok güzel düşünmüşsünüz, oyun işinden pek anlamam, tek bildiğim bir çoğunun çocukların beynini uyusturmaktan başka işe yaramadığı. Fakat böyle bir oyun olursa şayet, korelasyon, muhakeme yeteneği, takip, dikkat v.b. birçok meziyeti destekleyecektir. Müşterisi de hazır tüm forum abonesi oluruz, hem eğlen hem öğren. Umarım başarırsınız. Sayın ustamız kürekle güzel bir dokunuş yapmış zaten, ilaveten Kazı yaparken, Köyün su borusu, çeşmesi, herhangi bir alt yapısına zarar veren, mezarliginda çalışan, kiraladığı evi tahrip edenleri, ortağına madik atanları da unutmayın.Kolaylıklar dilerim.
Evet hocam dediğiniz gibi piyasadaki oyunlarin durumu bu ancak benim dusundugüm oyundan ziyade uygulamali rehber gibi birşey doğal ortam bulunacak evler hatta rum evleride olabilir fikirleriniz için teşekkürler