Daire içinde haç işareti

poseidon2023

Uzman
ne kadar güzel
taşın oldugu yerden cevreye bak otuz metreye on metre gibi düzlük yer olacak kilise orda

GÖZ

Yeni Üye
Poseidon ustam gider gitmez gözlemleyeceğim dediğinizi

GÖZ

Yeni Üye
Mal bulanındır ustam, ben sadece işaretin bulunduğu yerin konum itibarıyla yerleşim yeri olarak kullanılmasının çok zor olacağını anlatmak istedim. Birkaç kilometre hangi yöne giderseniz gidin her yer düzlük ve ekilebilir alanla dolu. Zaten o alanlar medeniyetlere ev sahipliği yapmış. Ve tüm o bölgelerde yaşam izlerine rastlamak çok kolay. Şehir merkezi olma ihtimali çok düşük demek istemiştim. Hakkını helal et.

Turko

Uzman
Ok kadar mesafede demir ile asılmış yahut tutturulmuş kapağın altında diyor. Ok salahi pozisyonda toprağa bakıyor ise derinlik veriyordur. Rast gelsin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam, ben sadece işaretin bulunduğu yerin konum itibarıyla yerleşim yeri olarak kullanılmasının çok zor olacağını anlatmak istedim. Birkaç kilometre hangi yöne giderseniz gidin her yer düzlük ve ekilebilir alanla dolu. Zaten o alanlar medeniyetlere ev sahipliği yapmış. Ve tüm o bölgelerde yaşam izlerine rastlamak çok kolay. Şehir merkezi olma ihtimali çok düşük demek istemiştim. Hakkını helal et.
Ben buyuk hissediyom bence kutunu ac

Apollon01

Moderatör
Moderatör
yaşam yok diye birşey yok, kardeş nice yerler var böyle kuş uçmaz kervan geçmez, nemrut dağı tümülüsüne bir baksan akıl harici yer, o kadar malzeme nerden getirilmiş, tümülüs üzeri tamamı kırılmış ttaş, bu günkü teknoloji ile bile çok zor yapılabilir ama adamlar nasıl bir teknoloji ustalık muamma, başarılar yerin güzel boşlama aman kolay gelsin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hedef mesafe belliydi.
Bir bilenle gidildiyse islem tamam olmustur insallah.
:))