Çubuklarda mıknatıs ve bakırsülfat kullanımı

Şef

Member
Çubukların boyu kişinin vücuduyla orantılı olmalı yani sizde 42 cm uzunluktaki çubuk iş yapar başka birinde 50 cm uzunlukta iş yapar. Bunun sebebi insanların vücudundaki enerjinin farklı ölçülerde olmasıdır. Tabi yinede araştırmak sonucları görmek gerekir.
Herkes kendine sabit bir arazi bulsun, normal bakır tel veya elinde antenli uzayıp kısalan çubukla aynı arazide çubuğu tutsun bakalım aynı noktayı verecekmi. Veya d..ektörle yoklasın.Artı çubuk bende 20 cm,den 1 metre uzunluğa kadar çalışır.Aynı arazide çubuğun boyu misal 40 cm,de bunu üç beş cm kısalt farklı metale manyetik alana yönelecek.

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
Herkes kendine sabit bir arazi bulsun, normal bakır tel veya elinde antenli uzayıp kısalan çubukla aynı arazide çubuğu tutsun bakalım aynı noktayı verecekmi. Veya d..ektörle yoklasın.Artı çubuk bende 20 cm,den 1 metre uzunluğa kadar çalışır.Aynı arazide çubuğun boyu misal 40 cm,de bunu üç beş cm kısalt farklı metale manyetik alana yönelecek.
ustam, benim elimde bir takım gümüş çubuk mevcut
birde frekans düzenleyici gibi özel yapım cihaz.
dolayısı ile benim çubuklar asla minerale gitmez.
sadece ne arar isem onu buluyor..
aradığım haricinde faklı bir malzemeye gitmesi mümkün değil

dolayısı ile şuan bir arayış içinde değilim.
bilgi paylaşmak güzeldir..

bayramda orada olucam. bayramın 1 nci günü saat 14,30 -15,00 civarı mendereste olurum dilersen gel buyur

selametle

Şef

Member
ustam, benim elimde bir takım gümüş çubuk mevcut
birde frekans düzenleyici gibi özel yapım cihaz.
dolayısı ile benim çubuklar asla minerale gitmez.
sadece ne arar isem onu buluyor..
aradığım haricinde faklı bir malzemeye gitmesi mümkün değil

dolayısı ile şuan bir arayış içinde değilim.
bilgi paylaşmak güzeldir..

bayramda orada olucam. bayramın 1 nci günü saat 14,30 -15,00 civarı mendereste olurum dilersen gel buyur

selametle
Çalışmazsam olabilir.

Maykey

Yeni Üye
2 ad hd. Mıknatısın arasına kürdan gibi yalıtkan bir malzeme koyuyoruz. Amacımız iki mıknatıs birbirini çekecek fakat birbirine temas etmeyecek. Mıknatısların arasında oluşan boşluktan çubuğumuzu geçiriyoruz. Mıknatıslar çubuğun anten kısmında elimize 5cm kalacak şekilde sabitliyoruz. Isteyen her iki çubuğunada yapabilir.
Çabuklarımızı bu şekilde hazırladıktan sonra halkamızı da çubuklara bağlıyoruz. Bu şekilde çubuklarımız aramaya hazır hale gelmiş oluyorlar.
Ustad selamlar bu hardisk mıknatısından geçen çubuklar mıknatısa direk temas edecekmi yoksa izolelimi olacak?

afron

Yeni Üye
selamün aleyküm arkadaşlar Rabbim hepinizden razı olsun. göztaşı tarım ilaçları satan yerlerde var

Esteban74

Editör
Teşekkür ederim....
Saygılarımla ve Selametle

sprtcs

Member
ustam bende pilde kâr etmiyor tık yok çok uğraştım ama nafile 4 lü çubuklarla çalışıyorum mecburen 4lüde pratik olmuyor herzaman birine ihtiyaç duyuyor insan

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
ustam bende pilde kâr etmiyor tık yok çok uğraştım ama nafile 4 lü çubuklarla çalışıyorum mecburen 4lüde pratik olmuyor herzaman birine ihtiyaç duyuyor insan
Siz 4lüde çalışmalarınıza devam edin. Ama bence L çubuk üzerine fırsat buldukça pratik yapın. Sizin gibi 2li çubuk bende çalışmıyor deyip zamanla tepki almaya başlayanlara ve hatta diğer kullanıcılara oranla çok daha başarılı olduklarına birebir tanık oldum. Her nekadar vücut enerjisiyle alakalı olduğu söylensede ben bu durumu kısmen kullanıcının cubugu zihnen yönlendirmediğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum

Turko

Uzman
Kafama yatmadı o iş video varmı arazide altın ile denenirken 25-30 mt den.

Turko

Uzman
Mineral sınıfında yer alan bir madde ile sağlıklı manyetik alan nasıl olusturuyoruz ve su ile tepkimeye girince özelliğini kaybeden bir madde. Kafam almadı . Bakır kaplama kazanlarina asit cozeltiler ile birlikte 400-500 derece sıcaklıkta tepkimeye soktugumuz bir madde bu ,gümüş ü aşkı cubuklarinda kullanirdik iletkenliginden dolayı ama, metal iyonlari ve elektron ları tepkimeye sokabilmek için arada katot olmalı ve 1.5 ile 12 volt doğru akım gerekli +- kutuplari arasında manyetik alan oluşması için Buda otomatikman ano ve katot lar arası çekim alanı sağlar . Yani enerji yoksa manyetik alana tepkide yoktur , Benim cihazim 12 voltluk çıkış yapan pil kullanıyor mineral elemek içinde kabzada izole edilmiş şekilde bir çok mineral ve metal sınıfından madde var bunların arasında bakır sulfatta var bence benim cihaz daha iyi çalışıyor , dediğim gibi su ile tepkimeye girip özelliğini kaybeden mineral sınıfında bir madde ile katot görevi yapacak bir düzenek kurup manyetik alan yakalaması mantıklı gelmedi sistemde çalışacak tek kalem gümüş çubuk Bence gerisi voltaj olmadan manyetik alan tepkimesine girmez. Yukarıda anlatmaya çalıştığım düzenek asitin içinde eriyen metali manyetik alan ile mıknatıs gibi çekip başka bir metalin üzerine yapistiryor enerjiyi kapattığımda cozelti çöküyor asitin dibine bu mantığı kuru sistem ile düşünür sek gümüş cubuklara maden gelemiyecegi için çubukları n oraya gitmesi gerek yani o yöne tepki verir yani güçlü zayıfı çeker .