Bu pulse Dedektör işe yarar mı.....

LabarNa

Bilgili Üye
ben teşekkür ederim
alırken illa alacaksan çalışacağın bölgenin toprak yapısını hava şartlarını yüksek gerilim geçişlerini tutuşunu duruşunu göz önünde tut hatta rüzgarı
Kardeş 10 numara analiz yapmışsın valla helal olsun
dedektör anladığım bir konu olmadığından
benim açımdan elverişli ve dikkate alınacak bir analiz tekrardan teşekkürler kardeşim.

cinahmet

Member
Piaysada 1000 tl civari satilan ayiriml sistemi 75tl ye imal ettik arkadasim...benim 1600tl verip aldigim dedektor aliciya 500tl ye bile gelmedigini gordukten sonra. Yaparmi yapar neden yapmasin.fiyatla verim ayni oranti olmaya bilir. Kalite kalitedir ama kullanmadanda bilemezsin.
kardeşim doğrudur ama bunlar keşke senin dediğin gibi ince eleyip sık dokusalar, kuzenim elektrikçi böyle bir cihaz gelmişti içini açtık resmen uzaktan kumandalı oyuncak araba düzeneğinden farksızdı, o yüzden şüpeli yaklaşmakta fayda gördüm, senin mâl ettiğin cihazı da görmek isterim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
garret ace250 cihazım benim

R

remuss

Misafir
Kardeş 10 numara analiz yapmışsın valla helal olsun
dedektör anladığım bir konu olmadığından
benim açımdan elverişli ve dikkate alınacak bir analiz tekrardan teşekkürler kardeşim.
Eyv bol sans bol naship dilerim
Allah gönlüne göre versin
fazla açılma sakin sakin pikniğe gider gibi
hobi gibi devam.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende ace euro var ustam.eurosu daha gelismis biraz. Tek tek icin gider. Suan senin isaretledigin skalanin sag bastan 6 bara kadar degerli... Bu cihazlarda skala yerine sesle daha net ayirim yapiyor.

çoookkkboşa kazdımm sese bir türlü alışamadım nasip

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bu gün piyasada satılan bir çok pulse ve Valf türü dedektöelerin, maliyeti bellidir! Örnek ben bir pulse almıştım 1700 TL ye. Arkadasımda istedi aynısından parası kısıtlıydı oda kit felan ayrı ayrı parça sipariş etti aynı işlevi gören cihazı 400 TL Ye tedarik etmişti. Arazide denedik aynı yani tek ayrıcalık bendekinin şık görünümüydü! Bu cihazları kendin toparlaya bilsen 200 TL maliyeti ancak olur, arkadaş hazır kit sipariş etmişti!

Konudaki cihazıda bilmem gormedimiz bir cihaza fiyatı üzerinden kötü diyemeyiz sonuçta demek istediğim maliyetinin çok üzerinde bir fiyat. Diğerlerine göre cazip gelsede!

mekansiz_adam

Yeni Üye
Ustalarım benim kullandığım bir cihaz var ben memnunum.daha detaylı incelersiniz siz.Hatta yeni güncellemesi var videosunu paylaşayım da izleyin.

yardım

Member
kyzıkos ve stinger 2 arkdaslar hangısı sizce

Cani bebe06

Bilgili Üye
Arkadaslar bnde birşey sorcam.bizim bu sitede pulse dedektör reklamı var n11.com diye ordan bi pulse alsam iş yaparmi bilgi verirsenz .