Bu pulse Dedektör işe yarar mı.....

LabarNa

Bilgili Üye
ADM 4500 PULSE DEDEKTÖR

Bu cihaz iş yaparmi Arkadaşlar

cinahmet

Member
O fiyata iş yaparsa helal olsun :) inandırıcı gelmiyor ama nette de pek bilgi yok

R

remuss

Misafir
Kardeş pulse olanlar kaç kHz olması gerekiyor bilgin var zannedersem bende firmayı arayıp sorayım TSE belgesi varmı diye :)
olurmu dostum değişir :) 9 18 19 bence güzel araştır zaten durumumuz ortada boşa ve sahtekarlara kaptiracak paramız yok pisman olma paran çoksa benim msjimi kaile alma
zaten kendini imha eder msj 3 dk ya :)

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
O fiyata iş yaparsa helal olsun :) inandırıcı gelmiyor ama nette de pek bilgi yok
Piaysada 1000 tl civari satilan ayiriml sistemi 75tl ye imal ettik arkadasim...benim 1600tl verip aldigim dedektor aliciya 500tl ye bile gelmedigini gordukten sonra. Yaparmi yapar neden yapmasin.fiyatla verim ayni oranti olmaya bilir. Kalite kalitedir ama kullanmadanda bilemezsin.

LabarNa

Bilgili Üye
olurmu dostum değişir :) 9 18 19 bence güzel aştır zaten durumumuz ortada boşa ve sahtekarlara kaptiracak paramız yok pisman olma paran çoksa benim msjimi kaile alma
zaten kendini imha eder msj 3 dk ya :)
Değerli fikirlerin için çok teşekkürler kardeşim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
teknik verilerini bulamadım o yüzden inandırıcı gelmedi..

R

remuss

Misafir
Değerli fikirlerin için çok teşekkürler kardeşim
ben teşekkür ederim
alırken illa alacaksan çalışacağın bölgenin toprak yapısını hava şartlarını yüksek gerilim geçişlerini tutuşunu duruşunu göz önünde tut hatta rüzgarı