Bu kaya bİr İŞaretmİ ustalardan yorum beklİyorum.

mayhem

Co Admin
Co Admin
ermeninin teki dediki bir çuval altın var dedi senden başka kimse çıkaramaz dedi bana sence ne diyosun bu konuda:zuhaha:
bu konuda ermenin bir çuval altın var demesimi seni mutlu etdi yoksa sadece senden başkası çıkaramaz demesimi hoşuna gitdi :200:

samsa

Yeni Üye
ikiside değil bu kayadaki ne burda ne var bu yılan burda 100 senedir napıyor.üstat sensin cvpla bende merak ediyorum mayhem

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bana göre resimlerde kayda değer bir şey yok doğal tamamen! Seni oraya götüren neyse o Sebeb üzerinde duracaksin bu sebeb seni sonuca goturemiyorsa, bizim yazacagımız falcılık olur oda bizde yok! Çihaz kullan orda pulse bir CİHAZ is yapar!

R

remuss

Misafir
Boş konu 4 sayfa olmuş yazık
az önce de bir Ermeni lazım diyordun ilk sayfalarda msj ında bir dediğin diğerini tutsun senin suçun yok seni ciddiye aLip kendilerini yoranlara zaman kaybından başka bir şey delisin

mayhem

Co Admin
Co Admin
ikiside değil bu kayadaki ne burda ne var bu yılan burda 100 senedir napıyor.üstat sensin cvpla bende merak ediyorum mayhem
bu soruyu ne zaman sorucan diye merak ediyordum ama ben seni bu kadar oyalamıcam çözümü yazıcam.

samsa

Yeni Üye
kardeş ben bura için çok ciddiyim biliyoruz diyenlerden masal dinliyoruz remuss yok tutturmuşunuz işaret varmı kaya şöylemi böylemi boş laf ermeni lazım demedim al bu resmi bu işlerle uğraşan bir ermeniye ver seceresini çıkarır sana bunu demek istedim .anlama zorluğun var galiba ben napim allah yardımcın olsun hatta hepimizin aminn.

samsa

Yeni Üye
mayhem evet üstat bekliyorum açıklamanı

mayhem

Co Admin
Co Admin
samsa yanlış anlamış olmiyim bu yılandan kurtulmak istiyorsun doğru anladım değilmi ?

samsa

Yeni Üye
çözüm yazacaktın veya orda bişey varmıdır yokmudur söyliycektin medyum kaan gibi:)

deli firat

DOĞACI
Önceliklen senin amacın nedir konuna çözum mu yoksa kek mi arıyorsun hele sen buna bir acıklık getir bakayım

mayhem

Co Admin
Co Admin
samsa Abdes'li olucaksın ayetel kürsiyi ihlas surelerini okucaksın bu pilastik fıratpen geniş ağızlı 10 santim kadar olanları var ne kadar uzun olursa senin için iyi bunun bir tarafını kapağı ile gör ediceksin açık ağzını bu mekana uzatacaksın bu yılan bu pimaşa ya girecek ya girecek girdimi diğer açık ucuda kapatıcaksın benim fikrim bu yönde başka oluruda var ama bunun için itikatının çok sağlam olması gerek daha zor bu işine yaramazsa onuda yazarım.

samsa

Yeni Üye
mayhem sağol ama bu iş zor biraz kol kalınlığında havaya dikildiğinde insan boyunu geçiyo bide net boyunu bilmiyorum devasal yaratık.olaybu ben bundan yaklaşmıyorum.