Bu kaya bİr İŞaretmİ ustalardan yorum beklİyorum.

samsa

Yeni Üye
işte bana aranızda bir kaçınız gibi çok bilmişler lazım yılanı görünce kaçarken ayaklarını görmek isterim:174: ben gerçekten burayı sizin anlamanızı beklemiyorum burayı ermeni olan kişi bir bakışta anlar.

R

remuss

Misafir
işte bana aranızda bir kaçınız gibi çok bilmişler lazım yılanı görünce kaçarken ayaklarını görmek isterim:174: ben gerçekten burayı sizin anlamanızı beklemiyorum burayı ermeni olan kişi bir bakışta anlar.
harita ile gelmisler ya iste ayağına kadar :)
neler neler falan :) harita varsa yerde orda ise haritayı getiren ........ ........ banlanmayim ! yılanı nasıl bilmez ....... ........ ban yok :) çok Sacma ca geldi baaaa hacı
ben işaret yada kaya hakkında bir yorum yapmadım ben hikaye deyim o yüzden bu msjini üzerime almadım ;)

samsa

Yeni Üye
özelden konuşmicam kimseyle ilgilenen varsa yüzyüze gelsin konuşalım.

Şirvan

Operatör
Sen anlat derdini anlatmayan derman bulamazmış. Sen anlat bakalım derman burdamıymış görelim samsa

samsa

Yeni Üye
harita ile gelmisler ya iste ayağına kadar :)
neler neler falan :) harita varsa yerde orda ise haritayı getiren ........ ........ banlanmayim ! yılanı nasıl bilmez ....... ........ ban yok :) çok Sacma ca geldi baaaa hacı
ben işaret yada kaya hakkında bir yorum yapmadım ben hikaye deyim o yüzden bu msjini üzerime almadım ;)

Şirvan

Operatör
Burda öyle ustalar varki o ustaları gören yılanlar kaçacak delik arar

R

remuss

Misafir
konun dagilmasın dostum
şaka bir yana
inş emeğinin karşılığıni alırsın dikkat et kendine

Ibrahım2

Bilgili Üye
Ah kardeşim ah biz neler ne yerler bılıyozda elden bısı gelmıyo alamıyoz tılsımdan değil yerleşim yeri olduğundan şöyle ornek verim mahallenin ortasında gelde al alabılırsen aynen boyle tehlikeli millet mezara hasret biz mezara bakmıyoz bile benim dediğim gömü neyse herkezın bı bildiği vardır tılsım falan hikâye lafa söze kanmayın define masalı çok olur gerçegıde yalana karışır

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Buradaki hiçkimse sana güvenmez. Sen de buradaki hiçkimseye güvenmezsin. Bu siteye üye olmuşsun. Başlıkta yorum yani yardım istemişsin. Hoş gelmişsin. Baş göz üstünde yerin var. Daha detaylı fotoğraf çek. Güzel yorumlar al. Yorumları oku git yerini yorumlara göre incele. Kararını ver. Dediğin gibi buradakilerin yorumlarına bile güvenmeyeceksen git bir ermeni bul. Yüzyüze konuş. İşini gör.

Sevgiler.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Biz ermeni değiliz kardeş elhamdulullah muslumanız yılan tılsım fasafıso

samsa

Yeni Üye
banada çok saçma geliyor remuss haklı bence yılan olmasa orda kayamı bırakırlar.ben elli sefer hallederdim orayı.Biliyorsan konuş alim sansınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.kimse üstüne alınmasın ben boş lafı sevmem boş işlede uğraşmam.

samsa

Yeni Üye
bana zaten burda güvenemezsiniz.beni tanısanız kendinize güveniniz kalmaz çünkü bensiz bir iş yapmak istemezsiniz.:applause: