Bu kaya bİr İŞaretmİ ustalardan yorum beklİyorum.

mayhem

Co Admin
Co Admin
hoşgeldin samsa bu yerle alakalı başka resim varmı mevzuyu biraz açarmısın yılanmı sorun çıkarıyor yani tek sorun bumu.

samsa

Yeni Üye
ibrahim sana ermenisin diyen ve burdakilere diyen yok elhamdurullah hepimiz müslümanızda anlama zorluğu var hepimizde yazıları okurken kendimize pay çıkarmayalım.üstüne basarak anlayarak okuyalım

R

remuss

Misafir
bana zaten burda güvenemezsiniz.beni tanısanız kendinize güveniniz kalmaz çünkü bensiz bir iş yapmak istemezsiniz.:applause:
O kadar güven veriyorsan bu siteye neden geldin dostum ?
kendi şehrin ilçen köyün deki insanlara o güvenin den bahŞetmemissin sanırım :)

Son düzenleme:

samsa

Yeni Üye
mayhem hoşbulduk sende hoşgeldin bu arazide tek kaya ve rivayetleri var.ben bir sefer tanık oldum dahada yanaşmadım.kayayı bile uzaktan resimlediğimi farketmiştirsiniz sanırım

samsa

Yeni Üye
remuss kardeş bu işleri yedi yabancıyla yap ama yanlış yapma benim politikam bu senelerdir içiçe yaşadın insan senin bir adım ilerde olmanı istemez seni eleverir ama yabancı seni kurtarmak için elinden geleni yapar.sen bunları öğrenememişin senin bildiğin yol sana benim bildim bana allah yolunu açık etsin

mayhem

Co Admin
Co Admin
evet birşey gözükmüyor kayada bir emare varmı söylentiler nedir seni ordan uzaklaştıran konu ve orda birşeyler olduğu kanısına nasıl vardın.

samsa

Yeni Üye
sağlam duyum aynı kişinin bize ikincikez olan bir kıyağı burası sence

samsa

Yeni Üye
birinciyide biz yiyemedik başkasına nasip oldu.

mayhem

Co Admin
Co Admin
sağlam duyum aynı kişinin bize ikincikez olan bir kıyağı burası sence
şimdi bu şahıs size mal mülk bıraktı daha öncede ekmeğini yedim bu kişinin diyorsun tamam bu yerle alakalı sorun nedir şuanda yerimi belli değil ?

samsa

Yeni Üye
evet kardeş yeri belli değil birincidede bize biyerdemişti gittik baktıkki sökmüşler yani yiyemedik gel şurayı beraber izinli kazı çıkartalım sökelim.bu sefer yeriz olurmu.masraflar sana ait çaylar benden.

mayhem

Co Admin
Co Admin
evet kardeş yeri belli değil birincidede bize biyerdemişti gittik baktıkki sökmüşler yani yiyemedik gel şurayı beraber izinli kazı çıkartalım sökelim.bu sefer yeriz olurmu.masraflar sana ait çaylar benden.
Çayı severim ama iki canbaz 1 ipte oynamaz şimdi burda hiç kimse böyle bir işe yanaşmaz yerle alakalı işaret yada harita veya tılsım gibi soruların varsa konunuza devam edin yardımcı olalım.

samsa

Yeni Üye
ermeninin teki dediki bir çuval altın var dedi senden başka kimse çıkaramaz dedi bana sence ne diyosun bu konuda:zuhaha: