Bu kaya bİr İŞaretmİ ustalardan yorum beklİyorum.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu dediğim senin işini çözer dikildimi insan boyu diyorsun ufakmış ozaman yahu adamlar piton yakalıyor bu dediğim sistemle sen bunu bir düşün diyer çözümler sana hiç gelmez bilgin olsun.Belki başka fikri olanda olur sabret biraz senden ricam herkezin yorumuna saygı duyman bırak herkez fikrini yazsın olurmu.

Reis030

Yeni Üye
Sen bu fotoyu muhtemelen temmus ağustos aylarında çekmişsin birde şimdi git bak bakalım malum kış ayındayız kışın neyapsan yılanı olduğu yerden bir santim yerinden kımıldamaz

ragıp

Uzman
samsa
fotoğrafta gömüye dair bir şey yok
hikayesi var diyor anlatmıyorsun
buna rağmen,
neredeyse sitedeki bütün ustalar fikirlerini yazmışlar
şu saatte sana, ustaların yorumları doğrultusunda iş yapmak düşer

kare oymayı çözmedin
buna geçiyorsun
allah sonunu hayır eyleye

rast gele

samsa

Yeni Üye
ragıp ustam kare oyma cepte ustam yanlız bir oyma bulundu kare oymaya yakın dik bir kayanın yan tarafında yuvarlak bir oyma yorumlarsan sevinirim

C

caution

Misafir
kayanın kendısı yılan sağ gözu acık sol göz kapalı ıse bır bak gözunun ıcıne yılanın kuyruk kısmı dahıl ve ve baktı ıstıkamettı görmek ısterım...
kolay gelsın

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bak kardeşim resimlerin biraz anlaşılır olsa ustalar zaten sena sormadan cevaplarını yazarlar ama bu haliyle hiç net olmasa tamamen otasında yumurtasını korumak için kıvrılmış yılana benziyor. Bunu netleştirmek istesen net resimlerini çekip yükle ki net cevaplar alasın. Yoksa sana bu resimlerle hocalar bile yardım edemez :)