Bu Bir Kale

Süper içim gitti vallah Allah zarar vermesin çok muhteşem gezmek içinde olsa gitmeye değer.. Eğer işlerin bittikten sonra paylaşabilir isin hangi bölge... Gezmeye görmeye değer

Apollon01

Moderatör
Moderatör
fatih7979 Demirdağınkurdu mucit ustalar teşekkürler hepinize, kale olarak biliniyor burası, biraz aşağıda bir kale daha var arası 2-3 km, ancaq gelir, doğrudur, kilise de olabilir ancak tapınak daha ağır basıyor bence, civarda çok zengin yerler çıktı, bulanlar yakalandılar duyduğum kadarıyla,

Kamhi Leonard

PiSaGoR
@Kamhi Leonard ustam her yer duvar bence ve sağ taraf duvar sıvası da farklı diğerlerine göre sanki, ayrıca ustam bu göçük oda nın en arkadaki tam duvar dibinde değerli var dedi çubuklarım, duvarın iç taraf dibinde çizgi halinde sarı çil çil var diyor
Bu gocugu kullanarak kendinize bir geçiş yapabilirsiniz ama dikkatli olmanızı tavsiye ederim

sepetkaya

Editör
konumu geregi kale olması mumkun degıl dıyorum ben tapınak olur kılıse olur ama kale zor
Ustamada kesinlikle katılıyorum, bura kale olamaz, dışarıdan gelecek saldırıya çok müsait, kale yüksek tepe ve hakim bir yerde olması gerekmez mi? Görsel olarak çok güzel fakat işçiliği zor gibi gözüküyor, çevresel faktörler ide dikkate alirsak çok dikkatli olmanız gerekir ustam... Detaylı fotoları da bekleriz rastgele...