Bu Bir Kale

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustalarım daha neler var keşfettiklerim, ek resimler koyuyorum, burda bir kilise var, kalenin tam karşısında benzer bir arazi, kilise içinde bir tane mozaik vardı maalesef kırmışlar sadece yarim metre kazıp bırakmışlar, kilise bayağı büyük duvar temelleri hala sağlam ama tam virane olmuş, kilisenin arkadaki gizli odasına da girilmiş yani açılmış, ama beni ilgilendiren çevre çok zengin ve güzel buyrun @dadas_25 @_Mithra_ @kazama @bozoklu @toyalp @Turko @dardanos @OsiriS @BulursamKader25 @poseidon2023 @Keskingöz Kamhi Leonard

not: mozaik resmi daha önceden yiğenim tarafından çekilmişti kırılmamış hali, şimdi ise kırılmış parçalar yerde maalesef, en çok ona üzüldüm
Bura 1 inci derece SIT alanına girer
Burdan nasıl haberdar olmazlar
Mozaikler dağılmış yazık günah

The Thing

C*
Süper Moderatör
Buranın maşatlığı haşat olmuş.
Arka bahçedeki kripta mezar ve depo odalarıda elden geçmiştir, vaziyet kötü.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Apollon01

sevgili kardeşim kusura bakma geç dönüş yapıyorum işler güçler malum.
Bu yer ağır işçilikler ve tehlikeler arz eden bir yer sevgili kardeşim.
Dikkatli ol buraların bedeli ağır olur aman kardeşim her şeyden önemli olan bizleriz.
Bazen maddiyat bazı şeyleri geri getirmez . Tamam yerin şahane amma bir o kadarda sıkıntılı. Burada Başkalarının yaptığı şeylerde senin üstüne yıkılır sonra dikkatli ol kardeşim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kilisenin kuyusu duruyormu acaba..birde dogu kismindan baslayarak dis alandan duvar diplerini dolasin ozellikle guney dogu tarafinda mezara denk gelme ihtimaliniz cok fazla..

Apollon01

Moderatör
Moderatör
gocuk olan yerın ıcındekı sağ taraf duvarmı ?
@Kamhi Leonard ustam her yer duvar bence ve sağ taraf duvar sıvası da farklı diğerlerine göre sanki, ayrıca ustam bu göçük oda nın en arkadaki tam duvar dibinde değerli var dedi çubuklarım, duvarın iç taraf dibinde çizgi halinde sarı çil çil var diyor

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
fazlaca derine uğraşmadan mezarlara bak cihazla bahçeyi gez yeter

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kale bizleri aşan mevzular içerir. Kilise kısmen daha rahattır. bahçesindeki mezarları bulmaya çalış.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konumu geregi kale olması mumkun degıl dıyorum ben tapınak olur kılıse olur ama kale zor