BAŞ BELASI MİNERALLİ TOPRAK

Amisos

Bilgili Üye
buradaki sonuç 0 noktasına değinelim hassas nokta kullanıcın anteni yorumlaması günumuzde keşfedilen yer altı şehirleri mimarlık öğrencilerinin projeleri değil o dönemde bunu kullanmış olan çubukçuların yön belirlemesiyle oluştürulmuş ki 5 mt yükarda yer altı nehri akıyor ve5 mt aşşağısı zayıf kayaç hesaplamalarnı yapabilen çubukçuların kurduğu şehirlerdir çubuk değip geçmeyinmesela altın çubukla paslı malzeme buldum yazmışın çubuğun kaç ayardı ve kaç çeşit ayarla denedin numunen ne idi bunlar birer etkendir,,,.
Adam en azın dan dürüst sallamıyor bende sallamıyorum ilk zamanlar çubuk ve çubukçular ile bende bir sonuç alamadım çubuk olayı benim için bitmişti taaakii birilerinin vesilesi ile hatır katır belası 4 ayda zor geldi bi usta geldi bi analiz için böyle bir prof mu desem kabiliyet mi desem bilemedim üzerine daha henüz görmedim duymadım yanında bi yardımcı vardı daha gelmiyormuş bizde boşluğu doldurduk 🤩
Ölüm olmadan ne öğrenirsem kar millet altın var der biri gelir oda var der bu gelir 8 mt su var der su çıkar , canlı görmediğim için net deyilim anma biliyorum ki sarı var ise sarı dir bronz var ise bronz dur şaşmaz mala shef gpr gibi en kaliteli cihazlarlardan daha kaliteli bi yetenek üstelik ayrım modu da var zaman bakalım ne gösterecek ben şimdi yavaş yavaş bana verdiği malzemeden metal cucubugu yapıyorum istemiş olduğu bazı materyaller var anlayacağınız hazırlık var sistem tutarsa şenlik var %80 tutacağından eminim der sabır ile bekliyoruz bakalım ne olcak nasıl olcak hep birlikte göreceğiz
inşeALLAH

Ekli dosyalar

sirus

Yeni Üye
³
Adam en azın dan dürüst sallamıyor bende sallamıyorum ilk zamanlar çubuk ve çubukçular ile bende bir sonuç alamadım çubuk olayı benim için bitmişti taaakii birilerinin vesilesi ile hatır katır belası 4 ayda zor geldi bi usta geldi bi analiz için böyle bir prof mu desem kabiliyet mi desem bilemedim üzerine daha henüz görmedim duymadım yanında bi yardımcı vardı daha gelmiyormuş bizde boşluğu doldurduk 🤩
Ölüm olmadan ne öğrenirsem kar millet altın var der biri gelir oda var der bu gelir 8 mt su var der su çıkar , canlı görmediğim için net deyilim anma biliyorum ki sarı var ise sarı dir bronz var ise bronz dur şaşmaz mala shef gpr gibi en kaliteli cihazlarlardan daha kaliteli bi yetenek üstelik ayrım modu da var zaman bakalım ne gösterecek ben şimdi yavaş yavaş bana verdiği malzemeden metal cucubugu yapıyorum istemiş olduğu bazı materyaller var anlayacağınız hazırlık var sistem tutarsa şenlik var %80 tutacağından eminim der sabır ile bekliyoruz bakalım ne olcak nasıl olcak hep birlikte göreceğiz
inşeALLAH
Kardeşim sana tavsiyem sonuç almadan şu ehil ustanı övme.
Başka bir platformda benzer yorumlar okumuştum ehil bir usta varmış sistemi yüzde 80 buluyormuş VS devam ediyordu.
Sizin ustanızın sondajcı olduğunu düşünüyorum.
Sizi ve ustanızı karaldığımı düşünmeyin sadece sonuca gitmeden peşin hükümlü olmayım derim.
Uzaktan altının gramını bilen boşluğun debisini ölçen. Altının adetini sayan nice ustalar var.
Ama gerçekler bir gün insanın yüzüne tokat gibi yapışır.
Sizin ustanın sisteminin bağlantı noktalarına dikkat derim bu bir tüyo olsun

Amisos

Bilgili Üye
³

Kardeşim sana tavsiyem sonuç almadan şu ehil ustanı övme.
Başka bir platformda benzer yorumlar okumuştum ehil bir usta varmış sistemi yüzde 80 buluyormuş VS devam ediyordu.
Sizin ustanızın sondajcı olduğunu düşünüyorum.
Sizi ve ustanızı karaldığımı düşünmeyin sadece sonuca gitmeden peşin hükümlü olmayım derim.
Uzaktan altının gramını bilen boşluğun debisini ölçen. Altının adetini sayan nice ustalar var.
Ama gerçekler bir gün insanın yüzüne tokat gibi yapışır.
Sizin ustanın sisteminin bağlantı noktalarına dikkat derim bu bir tüyo olsun
Övgü ALLAH a mahsus lafta deyil resim ve video olarak ta kanıtlıcam kimseye yalan borcum yok yalanla zaten işim yok , benim gördüğüm pırıltı yı herkez görecek , ustanın nasil bir bağlantısı var henüz bilmiyorum yavaş yavaş inceliklerini öğret iyor asıl konulara daha geçemedik ustayı sen ben tanımıyoruz bu alemde ben defineciyim diyen eskilerin çoğu beni tanır der , henüz kendi gözümüz ile vakıf olamadık bi yasal operasyon olcak sanırım 2 , 3 ayı bulur belge ve kanıt ile konuscam nasip olursa , bakir çubuk ile metal bulup metalin cinsini bulup hadda açıp açmaya değer değmez diye teşhis yeteneğine sahip burda yetenek çubuk mu yoksa çubukçu mu ?

blueverse

Bilgili Üye
selamun aleykum. kardeşlerim alan tarama , çubuk hepsi minerale gidiyor. değerli hedef olarak gösteriyor. Açınca kil veya mineralli toprak çıkıyor. bu sorunu aşmanın bir yolu varmı,özellikle çubuk kullanma tekniği olarak önerisi olan. şimdiden değerli bilgileriniz için teşekkürler
selamun aleykum. kardeşlerim alan tarama , çubuk hepsi minerale gidiyor. değerli hedef olarak gösteriyor. Açınca kil veya mineralli toprak çıkıyor. bu sorunu aşmanın bir yolu varmı,özellikle çubuk kullanma tekniği olarak önerisi olan. şimdiden değerli bilgileriniz için teşekkürler
Aynen katılıyorum abi , almış olduğum alan tarama ile biraz çalışma fırsatım oldu anma daha henüz tam çözebilmiş deyilim , ilk hamlem sonuç alamadım vakit yetmedi işi bitirdik memlekete geldik kendi kirsallarimizda 8 , 10 tespit yaptım doğruluk payından emin olmadigim için mt az olan yer aradım durdum derken kasa diye şüphelendiğimiz bir kaya parçası görsen kasa olma ihtimali var dersin elimdeki 5 gr 24 ayarı dahi es geçti taşın diyer köşesine gitti yalan yok biraz sevinç olduk sonu tabi hüsran o nasıl bi mineralse anlamadım altından güçlü çıktı evvelden analiz ettiğim yerlerden otamatikmen soğudum ya onlarda mineralse 3,5 yıl evvel tanistigim çubuk ustasından rica minnet çubuklarını aldım alan tarama ile analiz ettiğim bir yerde kullandım tepkimeler yaptı ne olduğunu bilmediğim için video çektim usta nin yorumu mineral oldu 3 gün sonra kendi geldi baktı dediği gibi mineral çıktı en son gecen hafta sonu aldim baska bir yer icin yine video gönderdim ve görüntülü yaklaşık 2 saat şöyle yap böyle yap gibi yönlendirdi burası doğru çıktı galiba usta nin demesi orda bi metal var anma ne olduğunu ben söylerim soylerimde bana yapmam için 1 tkm çubuk verdi bunları dediğim gibi yap git birde o yaptiklarin la bak bakalım tepkimeler ne olcak diye derslere başladık usta ile ..
Alan tarama anladım ki hem minerali hem metali buluyor anma neyin metal neyin mineral olduğunu bilmek kabiliyet yetenek ve ustalık istiyor vakit buldukça mineral ve gerçek etüt ler üzerinde alan tarama ve çubuk hareketlerini iyi analiz etmem gerek adım adım bu işi çözcez usta nin tarif etmiş olduğu kundakli hazneli alan tarama çalışmamız var bakalım sonuç lar ne olcak minerali çözen gemisini yüz dürür abi sağlıcakla kalın
ne zaman çubuğun içine atomuda parçalıp koysanız bir şeyin değişmeyeceği gerçeğini kavrayacaksınız ve nezaman çubuğun hiç bir öneminin olmayıp tamamen kişiye allahın verdiği bir yetenek olduğunu kabul edeceksiniz :)

blueverse

Bilgili Üye
ustam bunların mantığı: Altın sinyal yayar, cihazda o sinyali yakalayıp üstüne gitmez mi? bu mantığı tam analayamıyorum bu neden bu kadar zor? Adamlar yörüngeye tesla oturttu
eğer bu olay maddeyle alakalı olsaydı yüzlerce yıldır bilim insanları bu olaya noktayı koyardı ama maddeyle alakalı olmadığı için yüz yıllardır bilim insanları dahi bir açıklama getiremiyor çünkü bu ilim yüce yaratıcı ve yarattığının arasındaki paranormal bir ilişkidir :)

Amisos

Bilgili Üye
eğer bu olay maddeyle alakalı olsaydı yüzlerce yıldır bilim insanları bu olaya noktayı koyardı ama maddeyle alakalı olmadığı için yüz yıllardır bilim insanları dahi bir açıklama getiremiyor çünkü bu ilim yüce yaratıcı ve yarattığının arasındaki paranormal bir ilişkidir :)
Dikkatli okumadın galiba abi ne diyorum ya bu cubuklar ne kadar iyi olursa olsun iş ustada bitiyor galiba derim anma eklemek isterim bu çubuk lar da bi başka ne demek istedigimi zamanla anlayacaksınız abilerim ustalarım az sabır lütfen

blueverse

Bilgili Üye
Dikkatli okumadın galiba abi ne diyorum ya bu cubuklar ne kadar iyi olursa olsun iş ustada bitiyor galiba derim anma eklemek isterim bu çubuk lar da bi başka ne demek istedigimi zamanla anlayacaksınız abilerim ustalarım az sabır lütfen
tamam kral özür dilerim sen bu işi biliyorsun ,ağasın ,paşasın :)

t 964 R

Member
inşeALLAH
**ben 30 yıllık mesleki birikimimi kattımda bilgimi yazdım aklına yatmadıysa uygulamazsın sallıyor dememelisin o sallamıyor sende sallamıyorsun benmi sallıyorum ben çubuk kullanırken yorum yazarken burada, bülent ersoy pisuvara işiyordu; başarılar,,.

Amisos

Bilgili Üye
**ben 30 yıllık mesleki birikimimi kattımda bilgimi yazdım aklına yatmadıysa uygulamazsın sallıyor dememelisin o sallamıyor sende sallamıyorsun benmi sallıyorum ben çubuk kullanırken yorum yazarken burada, bülent ersoy pisuvara işiyordu; başarılar,,.
Alınacak birşey yok abi burada en azın dan dürüst sallamıyor , dürüst başına gelenlerden gam vuruyor sallamıyor doğrusuna yalan katmıyor yani yalan sallamıyor saha da tecrübe ettikleri sallama deyil dir bilgi paylaşımı dır yakın zaman da sallayacağım tek şey çubuk olacak inşeALLAH

Amisos

Bilgili Üye
tamam kral özür dilerim sen bu işi biliyorsun ,ağasın ,paşasın :)
Abi ne özürü lütfen bu günde hep alıngan sınız abi yapmayın lütfen samanlık ta iğne bulmuşum paylaşmak istedim ben daha yolun başındayım sizlerden isteğim sadece sabır abi hele şu çubuk lar bitsin ondan sonra yeni bir sayfa açalım bu çubuk konusunu enine boyuna tartışırız artık saygılarıla abi

blueverse

Bilgili Üye
Abi ne özürü lütfen bu günde hep alıngan sınız abi yapmayın lütfen samanlık ta iğne bulmuşum paylaşmak istedim ben daha yolun başındayım sizlerden isteğim sadece sabır abi hele şu çubuk lar bitsin ondan sonra yeni bir sayfa açalım bu çubuk konusunu enine boyuna tartışırız artık saygılarıla abi
çubuk,çıbık alan tarama yalan,tarama vb gibi konularda okumadan araştırmadan vede mantığı düşünüp kafaya yazmayan yorumlara hasta oluyorum biz binlerce kerede yazsak söylesek çubuğun önemi yok hocalara hacılara süslü sözlere inanmayın desekte boş yine yok içine şunu koydum yok elime bunu aldım yok burnunu oynat yok dalgayı salla :) yok gümüşten çubuk yok frekanslı takometreli ışınlı yavvv geçin bunları güzel kardeşlerim vaktinizi boşa harcayıp strese girmeyin tekrar diyorum bu bir ilimdir ve kişiye özeldir gerisi lafontenden masallar en derin saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum

sirus

Yeni Üye
Çubuk işi iyicene raydan çıktı.
Yakında birileri çubuklar benle konuşur derlerse şaşırmayın derim.
Bu işe yeni başlayan genç arkadaşlara önerim. Yolun başındayken ya dönün yada hurafelerden uzak durun.

Vatandaş bir çubuk yapıp kullanıyor. Aynı çubukla boşluğu boşluğun içindeki mezarı. Mezarın baş ve ayak kısmını. Mezarın içindeki değerli değersiz metalleri mezarın içindeki çanak çömleği ayrı ayrı noktalayıp yerini belirliyor. Ve binlercesi vatandaşı alkışlıyor. Durum bu kadar vahim bir hal aldı.

@t 964 R USTAM.
Bence kendini çokta yorma. Bazen gerçekler insanı yorar.