BAŞ BELASI MİNERALLİ TOPRAK

fahri

Yeni Üye
selamun aleykum. kardeşlerim alan tarama , çubuk hepsi minerale gidiyor. değerli hedef olarak gösteriyor. Açınca kil veya mineralli toprak çıkıyor. bu sorunu aşmanın bir yolu varmı,özellikle çubuk kullanma tekniği olarak önerisi olan. şimdiden değerli bilgileriniz için teşekkürler

oymak beyi

Bilgili Üye
selamun aleykum. kardeşlerim alan tarama , çubuk hepsi minerale gidiyor. değerli hedef olarak gösteriyor. Açınca kil veya mineralli toprak çıkıyor. bu sorunu aşmanın bir yolu varmı,özellikle çubuk kullanma tekniği olarak önerisi olan. şimdiden değerli bilgileriniz için teşekkürler
avucuna numune alınca da mi gidiyor minerale ?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mineral sadece çubuğu değil dedektörüde çok yanıltır.maalesef bu handikapı aşabilecek bir sistem henüz yok.

vlkndal

Yeni Üye
Dostum çubukla sadece boşluk bulursun. Onun dışında kazmadık yer bırakmassın. Frekanslı alan tarama çalışma teknolojisi farklıdır.alana altın frekansını gönderir. Alıcısı da malzemenin bulunduğu yere götürür seni. Altın broz gümüş frekansı haricinde bir yere götürmez seni.

Amisos

Bilgili Üye
Dostum çubukla sadece boşluk bulursun. Onun dışında kazmadık yer bırakmassın. Frekanslı alan tarama çalışma teknolojisi farklıdır.alana altın frekansını gönderir. Alıcısı da malzemenin bulunduğu yere götürür seni. Altın broz gümüş frekansı haricinde bir yere götürmez seni.
Alan tarama larda sever minerali kaçırmaz, cihazına göre değişiklik gösterir, ey gidi eski günler bizler çok konu aşınırdık çok cihaz markası konuştuk çubuğun üstüne tanımam en kral alan tarama mala shef hepsi yanında oyuncak kalır ille de çubuk anma en önemlisi de onu kullanan şahsiyet dir iyi bir çubuk ve iyi bir Usta nin çözmeyeceği olay yok artık çubuğa bakış açım çok farklı bu sezon alan tarama ile bazı tespitlerim oldu anma emin deyilim çünki tecrübe etmemisiz bulduğum yerlerin çoğu mineral çıktı sanırım bir de doğru var yine son noktayı çubukçu söyledi madem ki konusu açıldı elime resim geçerse paylaşırım demiştim çubuk ve sembol yeteneğine güvendiğim bu işlerden elini eteğini çekmiş 3 beş tane kıramadığı ahbabı sebebi ile keyfi gelirse ilgilenen nazlı bi abimizin çubuklarının resmi biri metal çubuğu hertürlü metal mineral de dahil
Boş luk sadece gazlı Boş luk krom olan ile de bir yapı arayacaksın yapı yok anma yeri belli misal kilise burda anma şimdi yok tarla var o görünmeyen kiliseyi bulurum diyor sözü var bana da bi tkm yapcak bayrağı bize devredecek inşeALLAH ustamız

Ekli dosyalar

atasdibi

Bilgili Üye
Keşke bunu yazmadan frekans alıp göndermenin ne olduğunu araştırsaydın. Senin söylediğin sadece alan tarama satanların reklam sayfasında olur :)

Mehmetarkın

Member