BAŞ BELASI MİNERALLİ TOPRAK

sirus

Yeni Üye
Doğru cihaz ve saha kullanım tecrübesi ile hedefe ulaşırsınız
Frekanslı alantaramanız. Arazide doğal altın damarlarının olduğu yerlerde nasıl bir performans sergiliyor. Yoksa sizin alantaramanız doğal altın frekansı ile işlenmiş altın frekansını ayırma yeteneğinemi sahip. Tecrübe diyorsunuz ya satıcı söylemidir. Bence siz alantaramınzı definecilere değil madden arama şirketlerine satın.
Maddem cihazınız iş yapıyor bence burada reklamdan önce gerçek bir arazi videosunu yayınlayın bizlerde inanalım sonrada ismini paylaşırsınız

Mehmetarkın

Member
Senin suçun yok.. Ben buradayken siz bu sitede nal toplardiniz.. Sahtekarlari 5 km den tanır sizi burdan yaylandırırdim..Süresiz banla kimseyi keriz yerine koyamazdınız.. Lakin aktif değilim uğraşamam bıktım sizden...Yeni yönetici takımıda pek duyarsız.. Bu duyarsizlığıda reytingleri düşürdü.. eskiler bilir ah ahh ne ustalar vardi.. dediğim gibi senin suçun yok..😁

Ledun

Bilgili Üye
Minerali elemeye çalışmayın.
Usulü değiştirin.
Minerali tanıyın.
Onu tanıyınca mesele tamamlanmış olur.
Cubugunuzda mineral işaretinin ne olduğunu test edin.
Bu testi de arazide yapın.
Genel hatları budur.
Geriye de teferruattır kalıyor.
Onu da zamanla kadarsınız antiramanlardan.

Amisos

Bilgili Üye
Minerali elemeye çalışmayın.
Usulü değiştirin.
Minerali tanıyın.
Onu tanıyınca mesele tamamlanmış olur.
Cubugunuzda mineral işaretinin ne olduğunu test edin.
Bu testi de arazide yapın.
Genel hatları budur.
Geriye de teferruattır kalıyor.
Onu da zamanla kadarsınız antiramanlardan.
Aynen katılıyorum abi , almış olduğum alan tarama ile biraz çalışma fırsatım oldu anma daha henüz tam çözebilmiş deyilim , ilk hamlem sonuç alamadım vakit yetmedi işi bitirdik memlekete geldik kendi kirsallarimizda 8 , 10 tespit yaptım doğruluk payından emin olmadigim için mt az olan yer aradım durdum derken kasa diye şüphelendiğimiz bir kaya parçası görsen kasa olma ihtimali var dersin elimdeki 5 gr 24 ayarı dahi es geçti taşın diyer köşesine gitti yalan yok biraz sevinç olduk sonu tabi hüsran o nasıl bi mineralse anlamadım altından güçlü çıktı evvelden analiz ettiğim yerlerden otamatikmen soğudum ya onlarda mineralse 3,5 yıl evvel tanistigim çubuk ustasından rica minnet çubuklarını aldım alan tarama ile analiz ettiğim bir yerde kullandım tepkimeler yaptı ne olduğunu bilmediğim için video çektim usta nin yorumu mineral oldu 3 gün sonra kendi geldi baktı dediği gibi mineral çıktı en son gecen hafta sonu aldim baska bir yer icin yine video gönderdim ve görüntülü yaklaşık 2 saat şöyle yap böyle yap gibi yönlendirdi burası doğru çıktı galiba usta nin demesi orda bi metal var anma ne olduğunu ben söylerim soylerimde bana yapmam için 1 tkm çubuk verdi bunları dediğim gibi yap git birde o yaptiklarin la bak bakalım tepkimeler ne olcak diye derslere başladık usta ile ..
Alan tarama anladım ki hem minerali hem metali buluyor anma neyin metal neyin mineral olduğunu bilmek kabiliyet yetenek ve ustalık istiyor vakit buldukça mineral ve gerçek etüt ler üzerinde alan tarama ve çubuk hareketlerini iyi analiz etmem gerek adım adım bu işi çözcez usta nin tarif etmiş olduğu kundakli hazneli alan tarama çalışmamız var bakalım sonuç lar ne olcak minerali çözen gemisini yüz dürür abi sağlıcakla kalın

t 964 R

Member
hedefin üzerinde 100 bin lik makinalar ayrım yapamıyor, hem alanı tarıyacak hem yerini gösterecek birde ayrım mı yapacak icat edilmedi edilemezde.:cool:
L,,.çubuk kullanıcıları metal sinyali aldığınızda 2 dk kımıldamayın çubuklar bozulmazsa açın bozulursa mineraldir ilgilenmeyin en iyi altın numuneniz 18 ayar alyansdır çeyrekle 1 küp elektrom üzerinden transit geçersiniz.

Amisos

Bilgili Üye
hedefin üzerinde 100 bin lik makinalar ayrım yapamıyor, hem alanı tarıyacak hem yerini gösterecek birde ayrım mı yapacak icat edilmedi edilemezde.:cool:
L,,.çubuk kullanıcıları metal sinyali aldığınızda 2 dk kımıldamayın çubuklar bozulmazsa açın bozulursa mineraldir ilgilenmeyin en iyi altın numuneniz 18 ayar alyansdır çeyrekle 1 küp elektrom üzerinden transit geçersiniz.
Ben yıllardır sabrediyorum doğru kişiler rast gelsin diye çok şükür de geldi azcık da sizler sabredin bakalım L Çubuk metali ayırıyor mu ayırmıyor mu bunu ilerleyen zaman için de hep birlikte göreceğiz L Çubuk tamam birde onu kullanan yetenek lı olursa dadın dan yenmez marifet anma ustada anma Çubuk ta tam çözemedim yavaş yavaş öğrenirim artık ne öğretirse kar

Derbeder Paşası

Yeni Üye
1-) Yetersiz çubuklar, her zaman gerçek hedef yerine başka bir yeri noktalarlar. Kullanıcılar da minerale düştük derler.
Bu büyük bir mantık hatasıdır. Konu, çubuğun kapasitesinin yetersiz olmasıdır.
2-) Bir çubuğun, sarı yerine minerali tercih etmesinin tek nedeni yanlış yapılmış çubuk olmasıdır.
3-) Dünya üzerindeki bu zamana kadar yapılmış ve yapılacak olan tüm "Elektronik alan taramalar" hicbir zaman metali noktalayamayacaklar. İçi güzel metallerle dolu olan bir boşluğu da hicbir zaman noktalayamayacaklar. Çünkü bilime ve kapasitesine aykırı durumlar mevcut.

atasdibi

Bilgili Üye
Aynen katılıyorum abi , almış olduğum alan tarama ile biraz çalışma fırsatım oldu anma daha henüz tam çözebilmiş deyilim , ilk hamlem sonuç alamadım vakit yetmedi işi bitirdik memlekete geldik kendi kirsallarimizda 8 , 10 tespit yaptım doğruluk payından emin olmadigim için mt az olan yer aradım durdum derken kasa diye şüphelendiğimiz bir kaya parçası görsen kasa olma ihtimali var dersin elimdeki 5 gr 24 ayarı dahi es geçti taşın diyer köşesine gitti yalan yok biraz sevinç olduk sonu tabi hüsran o nasıl bi mineralse anlamadım altından güçlü çıktı evvelden analiz ettiğim yerlerden otamatikmen soğudum ya onlarda mineralse 3,5 yıl evvel tanistigim çubuk ustasından rica minnet çubuklarını aldım alan tarama ile analiz ettiğim bir yerde kullandım tepkimeler yaptı ne olduğunu bilmediğim için video çektim usta nin yorumu mineral oldu 3 gün sonra kendi geldi baktı dediği gibi mineral çıktı en son gecen hafta sonu aldim baska bir yer icin yine video gönderdim ve görüntülü yaklaşık 2 saat şöyle yap böyle yap gibi yönlendirdi burası doğru çıktı galiba usta nin demesi orda bi metal var anma ne olduğunu ben söylerim soylerimde bana yapmam için 1 tkm çubuk verdi bunları dediğim gibi yap git birde o yaptiklarin la bak bakalım tepkimeler ne olcak diye derslere başladık usta ile ..
Alan tarama anladım ki hem minerali hem metali buluyor anma neyin metal neyin mineral olduğunu bilmek kabiliyet yetenek ve ustalık istiyor vakit buldukça mineral ve gerçek etüt ler üzerinde alan tarama ve çubuk hareketlerini iyi analiz etmem gerek adım adım bu işi çözcez usta nin tarif etmiş olduğu kundakli hazneli alan tarama çalışmamız var bakalım sonuç lar ne olcak minerali çözen gemisini yüz dürür abi sağlıcakla kalın
Kısmen doğru yolu bulmuşsunuz.

oymak beyi

Bilgili Üye
18 ayar numune ile 18 ve uzeri ayar altın görülür mü?

Amisos

Bilgili Üye
I
1-) Yetersiz çubuklar, her zaman gerçek hedef yerine başka bir yeri noktalarlar. Kullanıcılar da minerale düştük derler.
Bu büyük bir mantık hatasıdır. Konu, çubuğun kapasitesinin yetersiz olmasıdır.
2-) Bir çubuğun, sarı yerine minerali tercih etmesinin tek nedeni yanlış yapılmış çubuk olmasıdır.
3-) Dünya üzerindeki bu zamana kadar yapılmış ve yapılacak olan tüm "Elektronik alan taramalar" hicbir zaman metali noktalayamayacaklar. İçi güzel metallerle dolu olan bir boşluğu da hicbir zaman noktalayamayacaklar. Çünkü bilime ve kapasitesine aykırı durumlar mevcut.
işte burda devreye çubuk girer 😁
Her türlü metali tespit eden mineral de dahil bir çubuk temin edilirse , bu çubuk bir şey tespit ettiğinde tespit ettiği metalin cinsini söylemez onu usta söyler ve böyle ustalar da var

Amisos

Bilgili Üye
Dostum çubukla sadece boşluk bulursun. Onun dışında kazmadık yer bırakmassın. Frekanslı alan tarama çalışma teknolojisi farklıdır.alana altın frekansını gönderir. Alıcısı da malzemenin bulunduğu yere götürür seni. Altın broz gümüş frekansı haricinde bir yere götürmez seni.
Nedir bu alan taramanın markası çok iddalısın bu konu galiba