Aranıza yeni katıldım.

deli firat

DOĞACI
Aleyküm selam hoş geldin hayırlı ve neşeli formlar dilerim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleykum Selam.
Hosgeldiniz.

Gleipnir

Yeni Üye
Aleykum Selam.
Hosgeldiniz.
Hoşbuldum Ustam.
Sana ayrıca teşekkür etmek isterim. Çubuklar konusunda açtığın konular, tecrübe ettiklerin ve benim nazarımda en önemlisi fırsatçıların allayıp pullayarak torna işi ürettikleri çubukları korkunç uçuk fiyatlara alınmasına büyük oranda engel oldun. Çubuk üzerine henüz tecrübem olmasa da radyestezi üzerine yerli ve yabancı kaynaklardan araştırma yapmama vesile oldun. Şuan telefondan bağlantı kuruyorum ama bilgisayarımda çubuk konusu üzerine yazdığın hemen hemen her yazının ekran resmi mevcut.
Allah senden razı olsun.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hoşbuldum Ustam.
Sana ayrıca teşekkür etmek isterim. Çubuklar konusunda açtığın konular, tecrübe ettiklerin ve benim nazarımda en önemlisi fırsatçıların allayıp pullayarak torna işi ürettikleri çubukları korkunç uçuk fiyatlara alınmasına büyük oranda engel oldun. Çubuk üzerine henüz tecrübem olmasa da radyestezi üzerine yerli ve yabancı kaynaklardan araştırma yapmama vesile oldun. Şuan telefondan bağlantı kuruyorum ama bilgisayarımda çubuk konusu üzerine yazdığın hemen hemen her yazının ekran resmi mevcut.
Allah senden razı olsun.
Amin, cumlemizden.
Faydali olabildiysek, bir dua tesekkur aldiysak bu bizim icin en buyuk kazanctir,
Tesekkur ederim.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
aleykum selam hoşgeldiniz