Aranıza yeni katıldım.

Gleipnir

Yeni Üye
Ustalar, üstadlar, abilerim, kardeşlerim... Cümleten SelamınAleyküm. Aranıza yeni katıldım. Aslında yeni katılmış sayılmam zira üyelik açmak bugüne nasip imiş. Sizler beni tanımasanız da çoğunuzu açtığınız konular ve ilgilendiğiniz alanlar üzerine az çok tanıdığımı düşünmekteyim kendimi tanıtmam bugüne kısmetmiş.? Hepinize hayırlı ve bol nasipler. Neşeniz daim olsun inşallah.

Metalicvoice

Operatör
Ve Aleykumselam ve rahmetullahi veberakatüh hoşgelmişsen gardaş... :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Iyi forumlar hoş geldiniz.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aleykümselam hoşgeldiniz iyi forumlar Gleipnir

Ngdl51

Editör
Ustalar, üstadlar, abilerim, kardeşlerim... Cümleten SelamınAleyküm. Aranıza yeni katıldım. Aslında yeni katılmış sayılmam zira üyelik açmak bugüne nasip imiş. Sizler beni tanımasanız da çoğunuzu açtığınız konular ve ilgilendiğiniz alanlar üzerine az çok tanıdığımı düşünmekteyim kendimi tanıtmam bugüne kısmetmiş.? Hepinize hayırlı ve bol nasipler. Neşeniz daim olsun inşallah.
Hoşgeldin ve Aleyküm selâm usta

Kamhi Leonard

PiSaGoR
A.s hoş geldiniz daimi olması dileğiyle
Tanıdık yerden çıkacakmış gibi bir his var içimde:)
Yinede hoş geldin :)

Uçuk61

Member
H.g bu forumu cok seviyorum ,ustalarim yardim konusunda 10 numara is yapiyorlar ,cok fazla dogaya cikamasamda ustalarimin soyledikleri bilgileri cebimde tasiyorum?:) elbet birgun lazim olur

Gleipnir

Yeni Üye
A.s hoş geldiniz daimi olması dileğiyle
Tanıdık yerden çıkacakmış gibi bir his var içimde:)
Yinede hoş geldin :)

Ege bölgesinde yaşamaktayım. Finans sektöründe çalışıyorum. Çocukluğum 90lı yıllarda geçti. Nasıl diyeyim bilmiyorum ama “Bu işlere” merakım yanlış hatırlamıyorsam 2,5 - 3 sene önce başladı. İyi kötü bir makinem var hafta sonları tektek yapmaya çalışıyorum, yürüyüşümü yapıyorum, temiz havamı alıyorum ve evimin yolunu tutuyorum. Dünya küçük kim bilir belki dediğiniz gibi karşılaştık, oturup konuştuk.

Mesaj atan atmayan herkese tekrar selamlarımı iletiyorum ?